Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sad još jedan do kraja i toe to..al objektivno, ovo je bruka.

    Comment


    • Veljko Simic sledeci da dobije traku. Mali kad god je usao pokazao je kohones i svaki put se iskupljuje iznova i iznova. Casove posvecenosti mudastva i profesionalizma da drze potcenjeni Jovancic i Simic.

      Comment


      • Originally posted by radostan dan View Post
        kako se zove ova smrda što prenosi na areni, i šilji za partizan?
        lopta i po prešla liniju, on naglašava da mora čitavim obimom...
        Ivan Radulović, teška dijabola.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ivan Radulović, teška dijabola.
          Blage veze nema sa svojim poslom, zalutao na stadion.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Najgore što on ne sme da kaže da je gol.
            Vidi se dve lopte su preko crte.
            Pa kaži onda suprotno.
            Kaži nije bio gol i kraj.

            Generalno, katastrofalno smo ušli u utakmicu.
            Bez želje, nemotivisamno, stalno smo kasnili.
            Strašno.

            Comment


            • Posle izjednacenja se maltene nije ni igralo.

              Comment


              • Najveći poraz Crvene Zvezde od Voždovca i najveća pobeda Partizana poslednjih 10-15 godina da razvale tim koji ima 3 igrača na svakoj poziciji dok oni imaju npr jednog jedinog napadača.

                Neka ludačka sreća prati Zvezdu već godinu dana, ne znam do kada će da traje.

                Ristićev čist gol, pa prečke u LE, pa prečka Insinjea, Pantića, gol Boaćija prošli put, ovaj sad, sve na mišiće

                Jedino smo derbi prošli na Marakani 45. min održali školu fudbala, isto ovako ih prebili i ušli gladni u meč.

                Simić je morao umesto Kafua, očigledan su recept domaći igrači očiigledan i jedini. I to ne neki povratnici kao ovaj Čaušić nego baš taj Jovančić. Baš on.
                Last edited by Cassius Clay; 23-09-18, 19:55.

                Comment


                • a zna li se što vujadin nije igrao?

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Najveći poraz Crvene Zvezde od Voždovca i najveća pobeda Partizana poslednjih 10-15 godina da razvale tim koji ima 3 igrača na svakoj poziciji dok oni imaju npr jednog jedinog napadača.

                    Neka ludačka sreća prati Zvezdu već godinu dana, ne znam do kada će da traje.
                    Dok ne skockamo tim i ne proigramo a onda krece kaznena ekspedicija.

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Dok ne skockamo tim i ne proigramo a onda krece kaznena ekspedicija.
                      Znam sve ali toliko su mi digli pritisak da sam hteo da umrem, verujes li... Da tebe oni oduce tako od fudbala kao da su PSG.

                      Evo ako nas bude PSG ovako nadigrao ja cu pojesti loptu.

                      Takvo potcenjivanje Partizana, nisam ocekivao od Milojevica i igraca pogotovo od njih jer znam da on nije kreten da ih ne spremi.

                      Ali Causic i ne igranje Ebicilia, strasno.

                      Comment


                      • Kakva bruka od igre i taktike. Nakon menadžerske prevare čaušića najjadniji na terenu bio je Marin. Dok je Ebisilio sa tribina posmatrao kako govanca i neznalice "igraju" derbi sa njegove pozicije.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Evo ga Stojkovic burno odreagovao na primljen gol u pozadini se cuje dreka i bes partizanovaca u svlacionici.

                          Comment


                          • Evo ga debil....

                            Comment


                            • Stojkovićeva "neka igraju Lazić i Simonović za reprezentaciju" izjava.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Marin nije kriv jer je covek utrojen niko se ne krece. Kao sto hvalim Krsticica sad cu reci da mu je ovo najgora utakmica od pocekta i da nema sanse da igra sa jos jednim CM, mora Bakula to da hapsi iza ili Jovancic.

                                Boaci vidi Rikarda i vraca mu u noge. Sreca pa se iskupio.

                                Oni su igrali visoko a mi razdvojli linije nenormalno, nismo igrali od noge i previse smo se usrali.

                                Oni jesu tukli ali rako se derbi igra. Ko udje tako u derbi taj pobedi. Usli su od starta krvolocno i svaka im cast. Ako su nekada zasluzili sva 3 boda, sada su.

                                Comment

                                Working...
                                X