Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Srdjan88 View Post
      Opasno su kladionice podigle kvotu na Krasnodar. Pri tome mislim na strane ne nase.
      U bet365 juce je na Krasnodar kvota bila 1.57 a sada je 1.80. Ocito imaju Rusi probleme unutar tima, moguce da neko od bitnih igraca ne bude igrao ( Pereira, Wanderson, Kabore) uz Smolova koji izvesno nece biti u startnih 11.
      NIsam gledao kvote, ali sam negde procitao da kod njih bas vri, i da se ceka da pukne. Pa gde je 1.8 kec tu tesko izlazi 1

      Comment


      • Ja imam neku tremu kao da cu ja da igram utakmicu i to vec dva dana. Juce odem oko pola sedam da se istusiram i u 5 do 7 otvorim pivo, sednem u fotelju ispred tv-a i kazem klincu da prebaci na RTS HD. Pita me on ko igra? Kako ko rekoh, pa Zvezda i Krasnodar. Kaze to je sutra, danas je sreda 16-ti...Tako da sam ja kao na iglama jos od juce
        This is the beginning of your day
        Life is more intricate than it seems
        Always be yourself along the way
        Living through the spirit of your dreams

        https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

        Comment


        • Originally posted by Knipex® View Post
          Ja imam neku tremu kao da cu ja da igram utakmicu i to vec dva dana. Juce odem oko pola sedam da se istusiram i u 5 do 7 otvorim pivo, sednem u fotelju ispred tv-a i kazem klincu da prebaci na RTS HD. Pita me on ko igra? Kako ko rekoh, pa Zvezda i Krasnodar. Kaze to je sutra, danas je sreda 16-ti...Tako da sam ja kao na iglama jos od juce
          180 and counting..
          tik_ tak _ tik _ tak _ tik _ tak _ tik _ tak

          Comment


          • Upravo sam procitao da ce u startnih 11 biti Andjelkovic umesto Rodica zbog povrede.Jel moze neko da potvrdi ovo?Ako je tacno,onda........

            Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Andjelko na terenu, kvota da ne primamo gol milion.

              Comment


              • Rodic je pre par dana u intervjuu Zurnalu rekao da Krasnodar ne bi propustio tj. da ce da igra. U 18h pocinje studio Liga Evrope na Arena Sportu pa cemo videti. Verujte u tim!

                Comment


                • Bas sam se skenjao, izgubio sam zelju da uopste i gledam utakmicu.

                  Comment


                  • Ovo su 2 lose vesti.Prva je da ce Andjelko igrati,a druga da ce on biti kapiten umesto Donalda.

                    Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      NIsam gledao kvote, ali sam negde procitao da kod njih bas vri, i da se ceka da pukne. Pa gde je 1.8 kec tu tesko izlazi 1
                      Pa da im onda malo pomognemo i poguramo, hajde da ih zveknemo na tako doobrom terenu i to će biti ta inicijalna kapisla za eksploziju njihovog nezadovoljstva.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • E sad stvarno...nek nam je bog u pomoci ako je ovo tacno...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Ovih par igraca koji nece igrati su mnogo bitni za nas,Jovicic i Rodic,pa ajmo reci mozda i ponajbolji deo odbrane,ako i sada se isprsimo znaci da nesto vredimo

                          Comment


                          • Hvala bogu pa Radonjic od starta, vec sam zamisljao Andjelko-Milic.

                            Comment


                            • Dakle Andjelko umesto Rodica koji ocigledno nije uspeo da sanira povredu...Radonjic pocinje...Kod njih nema Smolova,Pereire ali ni Kaborea sto je jako bitno...nista, muski da se posibamo, u kost sto bi rekli...hoce li tih 19:00
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Vjerujemo!

                                Hrabro i mudro.

                                Comment

                                Working...
                                X