Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde što su štoperi prespori nego onaj Kafu kod prvog gola prođe pored naša dva defanzivno orijentisana vezna kao pored čunjeva i naravno još lakše pored ovih amatera pozadi i eto.....kao da je Mesi lik....

    Baš nema poentu u ekipi taj tandem DMC-ova Le Talek prevara i Donald, baš nekomaktibilno, baš bez rezultata.

    Da se ne ponavljam u temi o Le Taleku, mnogo mrzim takve igrače, odrađivače ku..a.

    I da....zaboravih Kahrimana, rupa nad rupama, čim je malo prpa on primi gol kroz uši. Pa drugi gol u Bugarskoj njegov čist, drugi u Beogradu njegov čist....treći isto kiks jer je istrčao...

    Nismo ekipa za plej-of kvalifikacija za LŠ jednostavno se moramo pogledati u oči, a da ne pričamo o grupnoj fazi LŠ, iako je i taj Ludogorec "k.... u boji" moramo priznati da je prošao bolji tim.

    Comment


    • Tako lako jer smo doveli sve što je tražio Grof. Milošević i ovaj mali napadač iz Spartaka su verovatno za budućnost da se proba sa njima + poslovna kombinacija. Mora malo i da se kombinuje i da se jačaju veze, nešto se pokriva itd.
      Falio je taj štoper Mitrović, samo nisu mogli da ga dovedu a nisu hteli po svaku cenu da dovode igrača dan uoči Ludogoreca, i nisu hteli da bacaju obeštećenje na nekog tamo. Štoper dolazi do kraja roka. I ovo je debilno ova lš, prvak svake zemlje treba da ide direktno u LŠ a drugi u LE i mrš!
      Last edited by Cassius Clay; 03-08-16, 15:11.

      Comment


      • Nije debilno, jer kada pogledaš kakav je prvak naše zemlje i npr. Bosne ne zaslužuju da igraju van svojih granica po kvalitetu. Bolje da LŠ igraju po7 ekipa iz PL i Primere, nego tamo neki Plzen i slični, ko da gleda utakmicu Plzen-Čelzi ? Za razliku od npr. Arsenal-Atletiko Madrid.

        Što se tiče tih igrača i Subotice, klasična prevara od posla, kakva crna budućnost nisu ti momci za Zvezdin dres.....odn. preciznije ako su oni budućnost onda tek nećemo videti LŠ narednih 147 godina.

        Comment


        • Pa normalno da je tako kad je napravljen rez davno.

          I razlika je sve veća. Umesto da su uvek igrali prvaci i iz liga petice lupam prva dva ali i to je mnogo, uvek bi prvaci imali prihode i ne bi se godinama pravila tako drastična razlika između klubova. Klupski fudbal nije mrtav samo u Srbiji već svuda istočno i jugoistočno. To što Olimpijakos ubode neku pobedu, kao i Zenit itd, nije razlog za sreću nego za tugu. Kapiram ja po kom to sistemu funkcioniše, ali postalo je previše komercijalizovano takmičenje u tom smislu što je progutalo 2/3 evropskih zemalja.

          Anđus je prevara ali u pravu je kad kaže LIGA ŠAMPIONA Real prvak dva puta u poslednje 3 godine a nisu uzeli titulu 5 godina u Primeri. To je bio i Čelzi itd. Treba da se zove Liga najbogatijih sa kvalifikovanim članstvom istočnoevropskih siromaha ili ti LNKČIS. Malo se teže izgovara ali ima veću poentu. Ili da napravimo ligu male antante da jačamo, ne znam više jebeš ga.
          Kapiram ja na kojim principima se zasniva, profitnim, neoliberalnim, sve je to meni jasno. Ne može toliko ljudi gledati Zvezda Bajern. Ili da li ne može? Nek dođe nama neko nek uloži, pa bi morao da povećava kapacitet na 80 000. To se sad tako čini jer je napravljena velika razlika.
          Last edited by Cassius Clay; 03-08-16, 16:49.

          Comment


          • Daj nam Ajax da se igramo

            Comment


            • Ima da prođu kako znaju i umeju.

              Comment


              • http://sport.blic.rs/fudbal/evropski...tranci/keqgst1

                Zbog ovakvih likova koji se bave novinarstvom i uopšte komentarišu bilo šta, zato i jesmo nazadna država. Uzeo igrao FM verovatno pa se istripovao, ili lik tipa prosečnog taksiste koji sve dobro zna u teoriji. Najodvratniji internet portal što se soirta tiče. Posle prve tekme brže bolje je pisao ZVEZDA NA KORAK od plej ofa.

                Sad, posle bitke(u avgustu, na početku, a sećam se i prošlog avgusta predviđali su Zvezdi ispadanje iz lige koliko su preuveličavali) on se pravi GENERAL i on prodaje priču upravi!?!?

                Ljudi, ja koji nikad niti jednu upravu nisam podržavao, znam da su ovaj put dali svoj maksimum ako uzmemo okolnosti u obzir, i opet ima nekih teoretičara koji KORISTE MOMENTUM i pišu posle 2-2 prave senzaciju, a sad smak sveta.

                Ovome treba zabraniti pristup Zvezdi.

                Kakav je to šarlatan. Aj nek dovede on bez obeštećenja u današnje vreme Filipovića iz Jagodine kad mu istekne da mu čestitam.

                Ovo je definitivno zemlja kompletnih idiota.


                Genije(glupander od novinara) ne može da ukapira da je "gomilanje" napravljeno radi odlazaka krajem kvalifikacija, da se tad ne bi dovodilo. Da ne rade unapred, prokukali bi da rade u poslednji čas.

                On našao nešto da priča. Piši to za male pare i ne brukaj se.
                Last edited by Cassius Clay; 03-08-16, 22:30.

                Comment


                • Skracen spisak potencijalnih rivala pred danasnji zreb
                  1 Shakhtar Donetsk* (UKR)
                  2 Sparta Praha* (CZE)
                  3 Maccabi Tel-Aviv (ISR)
                  4 Gent (BEL) 25.000
                  5 Sassuolo (ITA)
                  6 Qarabağ* (AZE)

                  Comment


                  • Što se protivnika tiče, može Gent, te Belgijance neznalice smo uvek carali i mi i Grobari.

                    Nego kako dočekaše Ibanjeza ovi Turci, kao Milan Balotelija

                    Comment


                    • Mnogi bili srećni da se Zvezda ugasi. Kad Zvezda ispadne to je udruženo kenjanje navijača svih drugih klubova zajedno. Odjednom smo najgori.

                      Opet se pravi priča kako Vojvodina ima veće šanse od Zvezde.
                      Brajkula kakav je Sasuolo? Sećam ih se iz druge kad su onako žabarski dok su bili prvi u seri b odigrali kod kuće iz 2-2 sa grosetom koji je bio poslednji.

                      Nešto se ne cimam tog Sasuola, ne vidim ih kako lepršavo igraju.

                      Comment


                      • Zapravo igraju vrlo leprsavo i napadacki, ekipa po meni u top 3 u Italiji po lepoti fudbala... Imaju taj napadacki trio Sansone-Berardi-Defrel koji sjajno funkcionise, ja stvarno ne znam kako ce nesrecni Cvetkovic da zaustavi Sansonea a da ga ne polomi i dobije crveni
                        Sve u svemu mislim da su jaci ali bila je i Sampdoria jaca od Vose pa su ispali... Mada je Sasuolo daleko ozbiljnija ekipa

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Staviti Babuna. Neće tu biti previše trkanja, ovo opet pričam iako sam pod velom neznanja što se tiče Sasuola. Kapiram da igraju napadački i sve, ali to je lopta. Ubaciti drugog golmana, izbaciti Le Taleka i ubaciti Babuna ili Poletanovića, a napred Kanga, Katai, Hugo, Ruiz/Muče.

                          Valjda ćemo se više braniti poziciono i valjda nisu brzi kao oni Brazilci.

                          Comment


                          • Mozda Kanga dobije neku suspenziju pa propusti dvomec, ne znam kako ide sankcionisanje u kvalifikacijama... Sasuolo nije tipicna Italijanska skola, moderno igraju a u ofanzivi su jaci od onog Kafua i druzine...

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Ubij mi svaku nadu purović i 2-1 za Zvezdu..Žigić, i kaakav gol Nikole Žigićaa 3-1. Lepa vremena.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Valjda ćemo se više braniti poziciono i valjda nisu brzi kao oni Brazilci.
                                Poziciono se igralo i protiv Bugara, ali smo videli da igrači zaostaju ili vrlo lako bivaju izigrani kada pritisnu (što su radili) i onda nastaje cirkus između Fibela i Rendulića. Kapiram da je Božović video da je odbrana slabašna (što individualno, što u timskoj igri - videti pod "slalom Kafua kao na pripremnoj utakmici") i hteo je to pojačati defanzivni Le Talekom i sve prilagodio tome da se igra na gol manje, ali se na kraju završilo sa šest golova u mreži.
                                Želim reći da je Zvezdina ofanziva bolji deo Zvezdinog tima i da je Sasuolova odbrana slabiji deo njihovog tima. Nisam zagovornik all-out-attack pristupa, ali ne može Zvezda ništa izgubiti. Može primiti par golova, ali ako se dobro naštimaju, momci napred mogu uvaljati nekoliko pogodaka. Božoviću, iskoristi ono što je kod Zvezde bolje, ofanziva.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X