Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Definitivno RTS prenosi u cetvrtak.
    Bogi nisam ispratio do kraja onu tvoju anketu, sta bi na kraju
    ako se zvezda plasira u ligu Evrope gde ce ici vise ljudi na fudbal ili kosarku.
    Mislim ja znam vec sada gde idem a gde ne idem uopste, ali me zivo interesuje krajnji ishod ankete.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      Bogi nisam ispratio do kraja onu tvoju anketu, sta bi na kraju
      ako se zvezda plasira u ligu Evrope gde ce ici vise ljudi na fudbal ili kosarku.
      Mislim ja znam vec sada gde idem a gde ne idem uopste, ali me zivo interesuje krajnji ishod ankete.
      51%-49% u korist fudbala na uzorku od oko nesto vise od 400 ljudi. Krivo mi sto nisam stavio na 2-3 dana anketu da se jos vise ljudi izjasni. Nikad neizvesnija anketa

      A pitanje je glasilo "Da #fkcz uđe u LE i dese se preklapanja u terminima sa #kkcz i EL, šta biste pre gledali?"

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        51%-49% u korist fudbala na uzorku od oko nesto vise od 400 ljudi. Krivo mi sto nisam stavio na 2-3 dana anketu da se jos vise ljudi izjasni. Nikad neizvesnija anketa

        A pitanje je glasilo "Da #fkcz uđe u LE i dese se preklapanja u terminima sa #kkcz i EL, šta biste pre gledali?"
        Samo 2% razlike ja sam iskreno ocekivao vise.
        Nema svaka cast Miloju i igracima ali decenije i po hrkljusa na srpskim livadama je ostavilo traga na ljudima
        protiv Backe besplatan ulaz skupilo se 12.000 ljudi. I to je dobra poseta sobzirom kakav nam je fudbal generalno.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Originally posted by vinetu View Post
          Takodje prenosice i Arena Sport 1.
          E neka konacno da nas vidim na Areni. Da ne razmisljam hoce li RTS blokirati ili nece

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Definitivno RTS prenosi u cetvrtak.
            Čekam saopštenje "Hvala Vučiću za TV prenos"

            Što se teme fudbal - košarka tiče, dosta zavisi od rivala u grupi, zatim kakvi rezultati krenu.....ali da je Zvezdina publika rpetežno fudbalska publika, to je tačno.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Čekam saopštenje "Hvala Vučiću za TV prenos"

              Što se teme fudbal - košarka tiče, dosta zavisi od rivala u grupi, zatim kakvi rezultati krenu.....ali da je Zvezdina publika rpetežno fudbalska publika, to je tačno.
              Od vajkada je tako bilo, kosarka je 70 tih bila posecena kada je Evropa u pitanju, kasnije 80 tih i 90 tih odim par utakmica sa vecim rivalima hala je bila vise nego pou prazna
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Izgleda da nam Braga nudi Nikolu Stojiljkovića na pozajmicu ako bi otisao Boakye.Ima visemilionske ponude,i mislim da ga jedino mozemo zadrzati uz prolazak u LE.

                Comment


                • Tu treba racionalno razmišljati.

                  Prošli ili ne grupu, klub treba da izvaga te ponude i rizike koji prihvatanje ili odbijanje istih nosi.

                  Sa sportskog aspekta mi smo ostvarili neki zacrtani cilj, ulazak u grupnu fazu LE, a u grupi sa Boaćijem ili bez njega msm da nemamo preterane šanse da prezimimo.

                  Dakle uzeti tih 7-8 miliona, a Pešić je više nego prihvatljiva zamena, još ako i on bljesne imaćemo i dogodine šta da prodamo za silne novce.

                  Ja bih ga pustio u svakom slučaju, obzirom da ne stojimo sa paramo najbolje....

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Tu treba racionalno razmišljati.

                    Prošli ili ne grupu, klub treba da izvaga te ponude i rizike koji prihvatanje ili odbijanje istih nosi.

                    Sa sportskog aspekta mi smo ostvarili neki zacrtani cilj, ulazak u grupnu fazu LE, a u grupi sa Boaćijem ili bez njega msm da nemamo preterane šanse da prezimimo.

                    Dakle uzeti tih 7-8 miliona, a Pešić je više nego prihvatljiva zamena, još ako i on bljesne imaćemo i dogodine šta da prodamo za silne novce.

                    Ja bih ga pustio u svakom slučaju, obzirom da ne stojimo sa paramo najbolje....
                    Najverovatnije ce tako da bude, ali ja nikako ne bih voleo da ga prodamo. Meni licno najgotivniji igrac u Zvezdi.

                    Comment


                    • Ako Hofenhajm izbaci Liverpul, bice ponuda i preko 8 miliona
                      Last edited by many men; 15-08-17, 19:51.

                      Comment


                      • Ako bi ušli u LE, i prodali Boaćija, sustio bi se dug na 15, sredio bi to Terza. A ono, 15 je već sprdnja. Pogotovo ako se ne duguje igračima i menadžerima.

                        Comment


                        • Originally posted by many men View Post
                          Ako Hofenhajm izbaci Liverpul, bice ponuda i preko 8 miliona
                          Gube 2-0 na svom terenu, dobice mozda i treci, pobediti nece sigurno.

                          Comment


                          • Prodaja Boaćija je u redu ako se ne udje u grupe, i ako je zamena Stojilković, sa njim i Pesićem sasvim dovoljno za prvenstvo a još ako je ponuda iznad 8 miliona, koliko ja imam info zadnja ponuda je bila 9 i 20 posto od transfera.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Prodaja Boaćija je u redu ako se ne udje u grupe, i ako je zamena Stojilković, sa njim i Pesićem sasvim dovoljno za prvenstvo a još ako je ponuda iznad 8 miliona, koliko ja imam info zadnja ponuda je bila 9 i 20 posto od transfera.
                              Ako izreseta naredne tri to ide preko 10 miliona. Mada iz sportskog razloga ako igras LE treba da odigra i LE. Mada igrac se prodaje kad ima dobru cenu.

                              Comment


                              • Ko je davao 9M i 20%?

                                Comment

                                Working...
                                X