Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo solidan tim, solidnog trenera a nama, napaćenim ciganskim dušama je trebala neka pobeda u Evropi da pomislimo da smo i mi krem de la krem fudbala...I ako Krasnodar izbacimo ( a nadam se i verujem u to) nama je potrebno dosta vremena da zaličimo na klub.
    Ono što svakako uprava ne sme da dozvoli sebi jeste rasprodaja igrača ako ne uđemo u grupnu fazu, mora se tim zadržati po svaku cenu i ne samo tim i stručni štab. Prvi put posle niza godina imamo na golu jednog sigurnog koji i zadnjoj liniji daje ritam i "diže ih", po prvi put naš tim je dobio zadnjeg veznog koji je E.Davids po stilu, trener je uspeo (bar za sada) da Kanginu glavu sredi i da mu nađe pravo mesto, postojala je bojazan šta će učiniti sa dve lude glave na terenu (Radonjić) i videćemo i to...Po prvi put je stranac kapiten u Zvezdi i to je moralo i ranije da se desi i na kraju Boaći, kakav je to "user" za klub i navijače, još nismo svesni.
    Što bi rekli: I love this game!
    Hajde da poderemo te Ruse.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ladno mi neko cornuo nik...

      Ko mi kalja sveti lik?

      http://www.sportklub.info/forum/memb...0649-Katamaran
      Last edited by kattamaran; 12-08-17, 20:40.

      Comment


      • Originally posted by kattamaran View Post
        Ladno mi neko cornuo nik...

        Ko mi kalja sveti lik?

        http://www.sportklub.info/forum/memb...0649-Katamaran
        Od kad te bese nema na b92, druze?

        Comment


        • Prilicno dugo. Otkad je donja moderacija postala ista ko i gornja

          giphy.jpg

          edit: bar fudbalski deo. kosarkaski deo je ok moderisan.
          Last edited by kattamaran; 12-08-17, 21:20.

          Comment


          • Dobro nam dosao... za sada je ovde odlicna atmosfera i dobra komunikacija, bez naznaka da ce da se promeni na gore

            Comment


            • Bolje vas nasao

              Comment


              • Koliko mislite da se moze uzeti za Ricmonda?
                Da se razumemo, ja ga ne bih prodavao ni za koje pare, jer je Pesic dosta gori od njega. Ali mislim da ce ga Terza dati za 4M sigurno....
                Po principu bolje vrabac u ruci...

                Comment


                • Originally posted by marko_pantelic View Post
                  Koliko mislite da se moze uzeti za Ricmonda?
                  Da se razumemo, ja ga ne bih prodavao ni za koje pare, jer je Pesic dosta gori od njega. Ali mislim da ce ga Terza dati za 4M sigurno....
                  Po principu bolje vrabac u ruci...
                  Zasto bi ga davao za 4 miliona kad je Hanover vec ponudio 7?
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Zasto bi ga davao za 4 miliona kad je Hanover vec ponudio 7?
                    Izvini, promakao mi je taj info da je Hanover dao 7M.
                    Za koliko smo dali Kataia prosle godine?

                    Comment


                    • Može za Boaćka da se uzme i do 10 mEleona, ako i protiv Krasnog bude raspoložen.. ali, mislim da bi to bio zajeb, jer ima ugovor na 3 godine i ne bih ga prodavao još godinu dana, pogotovo ako prođemo u LE.

                      Comment


                      • Originally posted by marko_pantelic View Post
                        Izvini, promakao mi je taj info da je Hanover dao 7M.
                        Za koliko smo dali Kataia prosle godine?
                        2m i 20% je bila prica

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          2m i 20% je bila prica
                          E ovo mene plasi. Mi i kad smo imali ekstra igrace (kao Kataia), prodavali smo ih za 2M max (Grujic je jedini izuzetak).
                          Mozda Rajkovic za nesto vise. Svi ostali su otisli za 2M max. Partizan uzima daleko vise.... cini mi se

                          Comment


                          • Originally posted by marko_pantelic View Post
                            E ovo mene plasi. Mi i kad smo imali ekstra igrace (kao Kataia), prodavali smo ih za 2M max (Grujic je jedini izuzetak).
                            Mozda Rajkovic za nesto vise. Svi ostali su otisli za 2M max. Partizan uzima daleko vise.... cini mi se
                            Они су градили ту репутацију годинама и могу да продају тако, ми нажалост не можемо. Надам се да ће се променити то ускоро.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Они су градили ту репутацију годинама и могу да продају тако, ми нажалост не можемо. Надам се да ће се променити то ускоро.
                              Najvise zbog toga sto su igrali dosta puta zadnjih godina LE i jednom cini mi se LS, to im je dosta diglo cenu igraca.

                              Comment


                              • Oni i reputacija kao ja i bejzbol..
                                Mislim da to ima veze sa "boljim" menadžmentom u klubu, a vezano za transfere + Ramadani and co.

                                Comment

                                Working...
                                X