Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Markoss View Post
    Svakako je glupo da se forsira ta prica kako igra jer je eto neciji sin, a konkurencija mu Milic i Srnic koji pojma nemaju.
    Ja Srnica vidim kao coveka zadatka. I kao takvog jako korisnog. Daleko od toga da je Srnic tehnicki potkovan, superioran, nije, ali to ne znaci da nije koristan za tim. Sto se Milica tice, mislim da je zalutao. Neka Adzic samo radi, nek se znoji na treningu, da mu to bude preokupacija a ne da li ce siska da mu padne ovako ili onako.

    Comment


    • Onaj Miloje lepo priča na time out-ima a naš Miloje baš lepo priča na pressicama.. e moj grofe savijeni

      Comment


      • Kakva ekipa..

        Last edited by Боги; 13-08-17, 23:31.

        Comment


        • Srce i duša me zabole kada Milic ima loptu...

          Comment


          • Ајде да кратко кажем нешто о данашњој утакмици.

            Схватам да је друга постава, али неки потези су заиста били чудни.

            Пешић осим гола је имао катастрофалну утакмицу, мислим да је имао више нетачних додавања него тачних. Милић, зар вреди коментарисати? Исто важи и за Гобељића. Рикардињо је имао пар добрих потеза, али недовољно добро. Ја бих му свакако давао шансу на оваквим утакмицама. Аџић има као неки таленат, има ту технику неку, али не видим да прави разлику. Нисам видео тај неки потез, да пређе играча, пошаље врхунски пас, да врхунски гол, па да кажеш да је овај мали ултраталентован. За разлику од Радоњића који дечко већ сада доминира, много ми се свиђа. Милијаш и Рачић средина. Микија не треба коментарисати. Рачић данас бољи него обично, имао неколико добрих лопти, није грешио много и дао гол који је прославио као да је финале ЛШ Анђелко иде у лево стандардно, остало све исто.

            Comment


            • Ljudi jeste li vi pri sebi pa da pljujete Pesica za te pasove i sanse koje je promasio?
              Pogledajte na sta nam lici trava, atomsko polje.

              Comment


              • Originally posted by Markoss View Post
                Svakako je glupo da se forsira ta prica kako igra jer je eto neciji sin, a konkurencija mu Milic i Srnic koji pojma nemaju.
                Ma kakav tatin sin, dečko ima bre fudbal u krvi što kaze Balašević, mali je talentovan a i deda mu je bio dobar fudbaler, Šaban. Šalu na stranu Adzić treba da bude u 11 , prosto zasluzuje to mesto svojim znanjem.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Ma kakav tatin sin, dečko ima bre fudbal u krvi što kaze Balašević, mali je talentovan a i deda mu je bio dobar fudbaler, Šaban. Šalu na stranu Adzić treba da bude u 11 , prosto zasluzuje to mesto svojim znanjem.
                  Kakvih prvih 11, decko nije ozbiljan fudbaler. Ne igra se utakmica tako sto te nema nigde pola sata pa onda kad primis loptu ide neka biciklica i ljudi se loze. Mora da se trci, bori... Njega da teleportuju u sezdesete ne sumnjam da bi bio dobar, ovako videcemo.

                  Comment


                  • Originally posted by Konjokradica View Post
                    Kakvih prvih 11, decko nije ozbiljan fudbaler. Ne igra se utakmica tako sto te nema nigde pola sata pa onda kad primis loptu ide neka biciklica i ljudi se loze. Mora da se trci, bori... Njega da teleportuju u sezdesete ne sumnjam da bi bio dobar, ovako videcemo.
                    Taj rad. Adzic mora da radi vise za tim kad je na terenu, iz toga ce doci i njegov individualni ucinak. Za sada igra da se dopadne publici a to je uvek bila losa ideja.

                    Doduse, zaista treba biti oprezan s ucinkom igraca nakon jucerasnje utakmice, za lagane igrace koji vole da igraju s loptom u nogama onakav teren je ubica. Teren Marakane pamtim jos kao dete od EP 1974 i ovako los ne pamtim da je ikada bio, iako je nekoliko puta od tada dizana i unapredjivana kompletna podloga. Ovo na cemu smo juce igrali je katastrofa, ne bi me zacudilo ako ne urade nista da malo nasminkaju travu da Krasnodar odbije da igra na ovoj podlozi.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Ja imam drugačije mišlienje o Adžiću i drago mi je što dribla. To da dribla za publiku, čak i da je tako, ne mislim da je to loše. Moraš vežbari na utakmici da bi postao veliki. Ume on da preforsira ali za sada ima bolji učinak u prvrnstvu i od Srnića i od Milića. On će u drugom delu biti standardan. Jer kad se povuku u buker protivnici i on i Radonjić mgu da nanižu dva igrača.

                      Milić i Srnić se trude kao i Gobeljić. Nekad je važnije za našu ligu da su ljudski kvaliteti ispred igračkih. A i tek je avgust...

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ja imam drugačije mišlienje o Adžiću i drago mi je što dribla. To da dribla za publiku, čak i da je tako, ne mislim da je to loše. Moraš vežbari na utakmici da bi postao veliki. Ume on da preforsira ali za sada ima bolji učinak u prvrnstvu i od Srnića i od Milića. On će u drugom delu biti standardan. Jer kad se povuku u buker protivnici i on i Radonjić mgu da nanižu dva igrača.

                        Milić i Srnić se trude kao i Gobeljić. Nekad je važnije za našu ligu da su ljudski kvaliteti ispred igračkih. A i tek je avgust...
                        Na koju tacno foru Adzic ima veci ucinak od Srnica od pocetka sezone?
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Adzicu fali malo iskustva i rutine, mislim da je i to razlog zbog kog kad dobije loptu gleda da uradi neku fintu makar i na suvo. I on i Radonjic to rade, ali meni to i ne smeta toliko jer su dobri igraci s loptom i smatram da takvi igraci treba da igraju na toj poziciji u Zvezdi. Mogu da svarim i nekog Srnica, ali ako su svi ostali azdaje oko njega i ako tu stvarno boljeg nemamo (a i nismo imali do skora).

                          I za njega i za Radonjica sam siguran da ce kako vreme bude odmicalo biti sve bolji.

                          Comment


                          • Adzicu fali snaga kao i svim igracima koji imaju 18 godina.
                            On i onako izgleda mekan za danasnji fudbal, u kome dominira sirova snaga i brzina.
                            Sa njim ne treba da se zuri, i da se forsira na silu jer ce u suprotnom doziveti neku tesku povredu.

                            Comment


                            • Морамо да играмо одважно у Краснодару, пре свега дрско. Уколико дамо први гол, мислим да ће Руси изгубити доста времена док се не врате у меч. Надам се да игра Родић. Е сад Радоњић или Милић од старта? Очекујем неке Звездине муњевите акције, блицкриг. Пошто су штопери спори можда им продамо онај гол против Спарте на Маракани.

                              Comment


                              • Zna li se da li je Rodic u stanju da igra mec u Rusiji?
                                Ujedno, sta se desava sa tv prenosom?

                                Comment

                                Working...
                                X