Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urose ja to zbog prenosa a ne Jovane ona je ig sama pisala da ako prodjemo nase buduce evropske utakmice idu na Areni. Posto tamo radi valjda je imala pravu informaciju, nadam se da prenos ide i na Areni i na RTS da ljudi mogu da odgledaju bez cimanja.

    Ja bi voleo da zadrzimo tim do kraja sezone, bila bi velika steta da ljudina Boaci ostane bez titule. Napadac se lakse uigra sa timom a ionako tu je Pesic, imamo vec maltene zamjenu za njega posto u evropi ocekujem igru sa jednim spicom. Kangu ce biti teze zamjeniti ali ako i on ostane do sledeceg ljeta imamo dovoljno vremena da nadjemo zamjenu. Za Donalda i Le Taleka se zamjena moze naci i sada ali kada igeamo ovako dobro ne bi zeleo da ode ijedan igrac. Miloje je preporodio ekipu i cini mi se da i igracima bas prija rad sa njim i da se strancima sada uopste ne ide iz kluba.
    Prolaz Krasnodara bi bio visestruko vazan. Sem finansijskog benefita i atmosfere u i oko kluba stranci bi imali sportskih motiva da ostanu.

    Comment


    • Pisao sam na b92 forumu u vezi trave na terenu pa da ponovim i ovde. Trava je trebala da se zameni odmah po završetku sezone ali zbog nekih razmirica sa Kokezom to nije urađeno. Kad sam uzimao sezonske pre 3-4 nedelje sam pitao šta se dešava i dobio odgovor da ima naznaka da će se trava zameniti posle derbija. Zamena traje 2-3 nedelje tako da će biti zamena nekih domaćinstava u prvenstvu.

      Što se tiče tribina mislim da je Terzić skoro izjavio da će se sređivati zapadna tribina, centralni deo, ugradnja novih stolica koje izgledaju kao fotelje što će malo smanjiti kapacitet.
      This is the beginning of your day
      Life is more intricate than it seems
      Always be yourself along the way
      Living through the spirit of your dreams

      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

      Comment


      • A ratnu zonu na Severu ne pominje? Stavljanje fotelja tj. prosirenje loze je epska glupost Toliko bitnijih stvari ima od loze koja ce zvrjati prazna na 90% utakmica

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by mad for red View Post
            A ratnu zonu na Severu ne pominje? Stavljanje fotelja tj. prosirenje loze je epska glupost Toliko bitnijih stvari ima od loze koja ce zvrjati prazna na 90% utakmica
            Upravo to je dobar argument za povecanje komfora, povecavas ga onde gde dolaze ljudi koji dolaze na utakmice iz nekog razloga koji je vezan za fudbal. Njih interesuje da gledaju utakmice iz najveceg moguceg komfora i treba im ga obezbediti jer ce tako veci broj ljudi dolaziti.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Tako je. Ovi na severu mogu da gledaju utakmicu i dubeći na glavi, puca im uvo.

              I onako je tamo 45% pijanih, 40% drogiranih, a 77% i pijanih i drogiranih.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Tako je. Ovi na severu mogu da gledaju utakmicu i dubeći na glavi, puca im uvo.

                I onako je tamo 45% pijanih, 40% drogiranih, a 77% i pijanih i drogiranih.
                Ma, treba ceo stadion srediti ali svakako zapad i istok treba da imaju prioritet jer su to tribine koje treba dodatno popunjavati.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Free fall

                  http://fudbal.hotsport.rs/2017/08/11...o-ga-real-sad/

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Upravo to je dobar argument za povecanje komfora, povecavas ga onde gde dolaze ljudi koji dolaze na utakmice iz nekog razloga koji je vezan za fudbal. Njih interesuje da gledaju utakmice iz najveceg moguceg komfora i treba im ga obezbediti jer ce tako veci broj ljudi dolaziti.
                    Na Istoku su stolice katastrofa prljave, ima ih prebcenih sa zapada, ima ih polomljenih... ako je cilj modernizacija i konfor, onda treba sve stolice pocupati, polomljenje reciklirati, ostale sabrati i baciti u magacin.

                    Onda srediti betonsku konstrukciju na svim delovima stadiona, pa smisljeno vracati stolice.
                    Tek onda ima smisla povecanje loze, ubacivanje udobnijih stolica i sl.

                    Ovako ce iscupati dobre stolice, prebacice ih na sever ili istok, dobicemo jos sareniji stadion, a fotelje ce biti prazne.

                    Ili sve ili nista, polovicna resenja su najgore resenje.

                    Mene ce na stadion dovesti Zvezda , a ne fensi stolice, grejaci, klop,pice, led semafor i sl.

                    Bio sam na 4 utakmice ove sezone i nijednom nisam seo na svoje mesto na istoku koje mi pise na sezonskoj.
                    Vise mi znaci parking nego udobnija stolica.

                    Ima bar 10 stvari koje su bitnije od 500 stolica-fotelja na zapadu, mnoge su jeftinije da se odrade

                    Comment


                    • Originally posted by mad for red View Post
                      Na Istoku su stolice katastrofa prljave, ima ih prebcenih sa zapada, ima ih polomljenih... ako je cilj modernizacija i konfor, onda treba sve stolice pocupati, polomljenje reciklirati, ostale sabrati i baciti u magacin.

                      Onda srediti betonsku konstrukciju na svim delovima stadiona, pa smisljeno vracati stolice.
                      Tek onda ima smisla povecanje loze, ubacivanje udobnijih stolica i sl.

                      Ovako ce iscupati dobre stolice, prebacice ih na sever ili istok, dobicemo jos sareniji stadion, a fotelje ce biti prazne.

                      Ili sve ili nista, polovicna resenja su najgore resenje.

                      Mene ce na stadion dovesti Zvezda , a ne fensi stolice, grejaci, klop,pice, led semafor i sl.

                      Bio sam na 4 utakmice ove sezone i nijednom nisam seo na svoje mesto na istoku koje mi pise na sezonskoj.
                      Vise mi znaci parking nego udobnija stolica.

                      Ima bar 10 stvari koje su bitnije od 500 stolica-fotelja na zapadu, mnoge su jeftinije da se odrade
                      Originally posted by taliesin View Post
                      Ma, treba ceo stadion srediti
                      Unosim cetiri karaktera.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Pa odnekud se mora krenuti a logično je da će se krenuti od zapada i to sektora gde se nalaze sezonci. Da se ima novca sigruno bi se renovirale kompletne tribine, ovako ja sam zadovoljan što je makar krenulo da se radi na tome, a i zato što imam sezonske za taj deo
                        This is the beginning of your day
                        Life is more intricate than it seems
                        Always be yourself along the way
                        Living through the spirit of your dreams

                        https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                        Comment


                        • Hteli mi to ili ne, činjenica je da ćemo stadion morati ceo srediti ako uđemo u LE. Ili ćemo igrati negde drugde.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Tako je. Ovi na severu mogu da gledaju utakmicu i dubeći na glavi, puca im uvo.

                            I onako je tamo 45% pijanih, 40% drogiranih, a 77% i pijanih i drogiranih.
                            Ih, ti kao da su majmuni. Ima i na Exitu 99% pijanih i 100% drogiranih pa ga predstavljaju kao visoko kulturnu pojavu. To ko je pijan ko je drogiran danas nije pitanje i ne može se vezati za navijače. Poznajem dosta ljudi sa naše tribine koji su sportisti i protive se tome. Sad te priče diluju im na tribini i slično, ko se drogira drogira se, navijao, bio čupavac roker, rejver itd, to nema veze.

                            Njima je svejedno jer vole da pripadaju grupi, osećaju se jače kad su zajedno i vole Zvezdu. Da ne bude da su se skupile narkomančine i pijanci pa ih boli dupe mogu i na govnima da sede.

                            Comment


                            • Preterujete malo. Kao i da vi nikada niste bili na severu. To što radite je ružna generalizacija

                              Comment


                              • Они воле да гледају утакмицу а не да припадају групи. Којој групи да припадају, кад је група параван. Симулованој групи или шта? Стадион се сређује у ери Терзића, молим да уђе у записник Тек кад почне нешто мало да се сређује постане јасно ширем корпусу колико смо ми заправо на периферији по инфраструктури. Ето комфора на западу ће бити, али тако треба да буде на целом стадиону. Да чи ће г абити на целом и кад. Ко су ћелије отпора у вези тога. А фудбалска индустрија нема времена за жмурке правила су јасна.

                                Comment

                                Working...
                                X