Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi ove sezone, sa sve Jevropom, nismo imali tekmu a da nismo zabili ??

    Comment


    • Da pohvalim Borjana fantasticno pojacanje,kao sto sam i najavljivao.Meni samo nije bilo jasno zasto su pojedini navijaci bili kivni na njega i nisu bili za njegov dolazak?
      Bocko dominacija

      Comment


      • Zbog one glupe prica o izjavama i navodnoj navijackoj opredeljenosti.. Gluposti

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          @vladimir Mislio sam pre svega na formu i neke pikanterije koje nisu poznate sirem navijackom korpusu a koje znaju oni koji ih prate. Ja sam uveren da ovakvom Zvezdinom uraganu ne moze Krasnodar da odoli u Rusiji. Tj. da cemo dati gol sigurno. Jednostavno kad znas sta hoces kad igras racionalno i jednsotavno gol je tu, a i povoljan rezultat - klasican italijanski pristup. Sad kad brojimo sitno od epohalnog znacaja su stvari tipa eventualna povredan i prodaje. Neko je napisao iznad da im se povredio neki igrac zadnji vezni, pa me je to podstaklo da zamolim one koji znaju da napisu neku analizu igre, stepen hendikepa zbog neigranja nekih igraca i tako dalje. Zna se da im ovaj spic dosta fali i da nemaju ljudsku realizaciju bez njega. U svakom slucaju hvala za upis. Mislio sam da je u timu samo jedan reprezentativac Rusije sad vidim da ih ima nekolicina.
          Navijači su recimo strašno kivni što su prodali Nalda, kazu jedan od omiljenih igrača kod publike. To je najnlize pikanteriji što znam, pazi ovaj naš uragan u Evropi je običan povetarac da se ne lazemo ali se slazem da očekujem da damo bar jedan gol i da molimo boga da Roda pokrije levu stranu a ne Andjelko.

          Comment


          • Odlicno je sto u uslovima domacih livada Milojevic moze da vrski ovakve rotacije, isprobava sisteme igre, odmori neke od nosilaca igre na ovaj/onaj nacin.

            Bice potpuno drugacije igrati u Rusiji sledece nedelje, verujem da je trener pripremio svoju taktiku i da ce ekipa nastaviti da trci bez lopte, da ce lopta dobro ici napred i biti mogucnosti da iz bloka ulazimo u sanse posle kontri.

            Comment


            • Jos nije izvesbo da ce biti prenosa iz Rusije.

              Comment


              • Kako to kad je RTS najavio i specijlnu emisiju i 2 vezana prenosa?

                Comment


                • Не знам колико је екипа у овогодишњем турнусу квалификација кренуло из првог преткола и дошло до плејофа. Али сваако екипа која крене из првог преткола и уђе у Лига Европу заслужује епитет европског шампиона у предсезони. Надам се да ће Звезда добити тај ласкави епитет. Имам утисак да Руси као и Чеси имају навелантна однос према нама. Јавност је представља да је норамлно да играју Лигу Европе пошто су улагања енормна. Али у данашњем свету се ништа не мора. Онај ко мора тај често и не дође до резултата. Не би било лоше да нас Руси подцене мало у фазону лакоћемо.

                  Comment


                  • Доласком Владана Милојевића на клупу Црвене звезде уследила је потпуна рехабилитација његовог старог познаника и ученика, који од доласка у наш клуб игра апсолутно најбољи фудбал своје каријере!



                    „Петардом“ у Сурдулици црвено-бели су цементирали позицију лидера на табели, а гол који је постигао Славољуб Срнић био је његов пети ове сезоне (наравно, не смемо заборавити ни асистенције, попут оне у Прагу). Пет голова је више него што је постигао за читаву претходну сезону која се слободно може окарактерисати као сезона стагнације. Негде између клупе и лоше форме налазио се хитроноги крилни играч, који се све више и више у јавности профилисао као „човек задатка“, без препознатљивих офанзивних доприноса. Ипак, доласком тренера који у душу познаје његове квалитете и који је спреман да ради максимално како би из свог добро познатог ученика извукао све оно што је негде било сакривено, јасно је да Срнић може да има јако важну улогу у овом тиму Црвене звезде.

                    Ко прати игре нашег тима под новим тренером, као и његову методологију, биће му јасно зашто је Срнић један од најважнијих његових играча (поред неприкосновеног Јовичића, и генерално позиције задњег везног која је можда и најважнија у формацији коју Милојевић форсира). Тактички јако захвалан играч, физички одлично припремљен, спреман да трчи до изнемоглости, одлично сарађује са беком у дефанзиви – све су то карактеристике које је Славољуб и раније поседовао, али сада су максимално дошле до изражаја. Ипак, оно где Срнић евидентно прави разлику као никада до сада у нашем дресу је све боља кретња, јер наш крилни играч боље разуме тренутну шему игре и „капира“ када и где треба да се нађе, како да нападне простор и како да искористи смушеност противничких дефанзиваца, а како га генерално карактерише квалитетна завршница, самим тим ни голови нису изненађење. Срнић није добар креативац, нити претерано добар техничар попут његовог колеге Радоњића са друге стране терена, али уз праву лопту од Канге (или у јучерашњем случају, Доналда), као и квалитетну кретњу, Срнић постаје убојито оружје. Наравно, поновићемо да огроман део заслуга за препород Срнића иду тренеру који савршено зна шта може да очекује од момка којег јако дуго познаје.

                    Срнић, на нашу радост, није једини који је доживео ренесансу у игри, али његова можда и посебно радује. Од играча који је можда био на излазним вратима, Срнић би (неочекивано) могао да добије једну од кључних улога ове сезоне.

                    Comment


                    • Originally posted by Mile1 View Post
                      Jos nije izvesbo da ce biti prenosa iz Rusije.
                      Prenos ce biti na Areni. Tako je bar pisala ona Jovana pred revans sa Spartom. Od PO Arena preuzima prava na prenos.

                      Comment


                      • Sto se tice Srnica...
                        Nije on ne znam koji kvalitet, ali definitivno igra mnogo, mnogo bolje ove sezone. Ako ovako nastavi da igra nemam nista protiv da kod nas odigra jos par sezona.

                        Comment


                        • Велика је штета што Мићко није дошао. Из мог угла он је и замена за Доналда. Дечко је универзалац. Са том ротацијом Доналд - Мићко и у перспективи ЛеТелек - Бабић нама је комплетна одбрана и средњи ред домаће проитводње. Без странаца. Што је свакако импресивно. Што се Срнића тиче тако је то у спорту. Све зависи од тренера и његовог стила игре. Неки тренер те намерно закове за клупу ко Гутелс Пиксија и ту ти је крај. Милоје познаје доста играча, зна шта могу. Такву политику довођења домаћих играча ће и наставити. За мене је први пик у прелазном року Мићко. Има да навијам за Крила Совјетов да се не врате у Прву руску лигу.
                          Last edited by suptil; 11-08-17, 12:05.

                          Comment


                          • Stvarno mi nisu jasne ove zajebancije oko prenosa nasih utakmica u evropi u gostima ove sezone. Florijanu gledam na strimu, Irtis nekako budjavi RTS pusti drugo poluvreme na TOTAL , prvo gledao isto na strimu, i Spartu gledam kod komse na nekoj fakin Elta TV posto je u RS RTS bio blokiran i na TOTAL-u i na openu. Jovana sa Arene je pisala da ce od ove runde sve Zvezdine utakmice biti na Areni a ja sada citam na mondu da je prenos neizvestan. Prosto mi je smesno da mislim da niko ne radi prenos meca Krasnodar- Zvezda, imace od koga da preuzmu signal, ali ova stalna tenzija oko prenosa gostovanja mi ide na onu stvar.
                            I jos kada grobari kazu ciganski rts ciganska arena a mislim da im sve meceve prenosi arena, pa i rts...ej njihovi mecevi na dvije tv, samo iz pg rts nije prenosio, i tada su kukali kao da ih niko ne prenosi, nema veze sto je mec bio na Areni
                            Iskreno se nadam da cu iz Krasnodara gledati Jovanu sa Arene jer nas iz RS bas jebavaju sa blokiranjem RTS kada su sportsku prenosi u pitanju.

                            Comment


                            • Besplatno na Bačku!

                              Nedelja, 17h.

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Besplatno na Bačku!

                                Nedelja, 17h.
                                Sto u 17, majku mu? Ima da pocrkaju igraci po vrucini.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X