Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezda igra, Zvezda napada i Zvezda vrsi presing na 5-0. Da, i to smo docekali. Nerealno. Kao da sanjam.

    Comment


    • Sto je najvaznuje nema sebicnosti i alavosti napadaca. Hemija i uzajamno postovanje je za svaku pohvalu.

      Comment


      • Boca kao Anri nekada..
        Borjan odavno sigurnijeg golmana nismo imali. Vujadin nastavio pozitivno da iznenadjuje. Babic napravio i poneki bespotreban faul. Donald odličan, Le Talek solidno odigrao ali i dalje nisam siguran da li moze trkacki da odgovori. Stojkovic je danas bio los po meni, kao i Andjelko. Srnic trkacki odigrao svoje dao i gol i kako covek da ga kritikuje.. Radonjic malo poleteo, ali proradice..najbolje bi bilo protiv Krasnodara.
        Igramo direktan fudbal, dolazimo sa vise igrača u završnicu, trcimo pametnije, prekidi dosta bolji nego ranije kao i kontre. Bravo Miloje i brz oporavak.
        Meni se sviđa sto je Kangu uveo, odrzava takmicarski tonus glavnim igracima. Grofove rotacije mi se nisu svidjale znao je da zaboravi na igraca i po 10 dana i posle su sa formom i kondicijom lutali..

        Comment


        • Ja bih samo umesto "trčimo pametnije", napisao "trčimo".

          Kod Grofa je ono bilo foliranje.

          Comment


          • Jedan sasvim obican dan..


            Comment


            • Originally posted by 011 View Post
              U teoriji da, ali u nasem slucaju u praksi ne.
              Ovo je sezona kad rušimo sve negativne tradicije
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Drugo poluvreme dosta bolje od prvog koje je bilo bas prosecno za ono sto su nas ovi momci do sad navikli. Odmah smo jako otvorili i dobro, pomogli su i iz Radnika malo onim suludim autogolom koji je cist golmanov, ali avaj, ko ce to komentatoru objasniti.

                Odbrana dobro izgleda sem Andjelkovica. Ja se zaista nadam da ce Rodic biti spreman za ovaj dvomec, jer je nestvarno koliko je Andjelkovic glup i slab. Pisao sam na lajv temi, jebeni klinac od 60 kila ga je danas tri puta gradio na visoku loptu? Bukvalno da covek ne poveruje.

                Babic pokazuje da je odlican igrac, mislim to se vec znalo, ali ko bi mogao udovoljiti razmazenoj zvezdaskoj populaciji za koju je svaki stoper- spor i za koju otprilike postoji 5 dobrih stopera na svetu. Kad se setim komentara kad je dolazio, a decko je iz nase lige otisao kao ubedljivo najbolji stoper i to sa 19 godina. Nadam se da postoji neki dil da mozemo da ga uzmemo bilo kako. Borjan i Savic standardno dobri da se ne ponavljam, mozda je Vujadin bio nesto nesigurniji nego u prethodnim utakmicama, ali dobro je to bilo svakako. Stojkovic je isto bio vrlo dobar, a bio bi i odlican da nije pred kraj meca izgubio onako glupavo duel u nasem 16ercu, to igracu odbrane ne sme da se desava.

                Mene su prijatno iznenadili Le Talek i Donald, nisam siguran koliko je to dovoljno za Krasnodar, ali bili su obojica dosta dobri, delili su lopte na stranu, uzimali vecinu duela i zadovoljan sam. Sto se Srnica tice, kada se postavi odredjeni sistem igre, vrlo lako isplivaju igraci koji tehnicki prosto nisu na tom nivou. Ne slazem se ni s komentarima da bi bio dobar bek (mislim da bi bio Andjelkov brat blizanac), u sustini jer mu je glavna karakteristika to utrcavanje iza ledja odbrane i ima on dobru realizaciju skroz, prosle sezone nije imao samopouzdanja. Ne smeta on meni dok u vezi imamo ovako dobre igrace, ali se bojim da ga neko iz kluba ne preceni. Radonjic je konstantna pretnja, on prosto uvek mora da bude na terenu, danas nije nista specijalno pokazao, verovatno jer je Kanga bio na klupi pa nije imao ko da mu daje iza ledja odbrane, ali i zbog toga sto se bas dosta trosio u odbrani jer je Andjelka napadao Hulk iz Gane.

                Pesic mi se mnogo svidja, vec sam pisao, odlican igrac. O Boaciju je sve jasno odavno, nema potrebe da se ponavljam. Izmene su mozda mogle i ranije, ali dobro.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Вероватно то и јесте најбоља опција. ДЛТ је другачији играч у односу на то какав је био код Божовића. Боље то него експериментисати с Гобељићем.
                  Nista se on nije promenio, igra svoju igru kao i kod Bozovica.
                  Jedina razlika je sto je ovaj tim bolje takticki postavljen, dovedena odlicna pojacanja, ostali najbolji igraci i uz pobede je bolja atmosvera oko ekipe, pa svi imaju vise samopuzdanja ukljucujuci i DLT.

                  Meni se nikako ne svidja ta opcija na sredini Donald-DLT.
                  Prvo, moramo da menjamo stoperski tandem i u igru ukljucimo Babica.
                  Drugo, od kad je DLT poceo da igra u tandemu sa Donaldom igra nam se raspala.
                  Tako je bilo i prosle i pretprosle sezone, zato sumnjam da ove moze biti nesto bolje.

                  Comment


                  • Babic skoro pa perfektno ove tri utakmice do sada. Zadovoljan sam sa njim.

                    Comment


                    • Originally posted by many men View Post
                      Nista se on nije promenio, igra svoju igru kao i kod Bozovica.
                      Jedina razlika je sto je ovaj tim bolje takticki postavljen, dovedena odlicna pojacanja, ostali najbolji igraci i uz pobede je bolja atmosvera oko ekipe, pa svi imaju vise samopuzdanja ukljucujuci i DLT.

                      Meni se nikako ne svidja ta opcija na sredini Donald-DLT.
                      Prvo, moramo da menjamo stoperski tandem i u igru ukljucimo Babica.
                      Drugo, od kad je DLT poceo da igra u tandemu sa Donaldom igra nam se raspala.
                      Tako je bilo i prosle i pretprosle sezone, zato sumnjam da ove moze biti nesto bolje.
                      DLT danas vidno agresivniji na poziciji MC u odnosu na sve utakmice od kada je došao u Zvezdu.

                      Comment


                      • Pešić je bio odličan danas i u novoj ulozi polušpica. Dva puta se odlično vratio na našu polovinu terena, preuzeo loptu, prošao na nekih 25-30m do gola i podelio dobar pas na krilo. Vrhunska asistencija Donaldu kod gola. Ume čovek da igra sa loptom u nogama i ima osećaj za prostor, nije klasičan centarfor. Koliko vidim i atmosfera u timu je fenomenalna što me posebno raduje.
                        This is the beginning of your day
                        Life is more intricate than it seems
                        Always be yourself along the way
                        Living through the spirit of your dreams

                        https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          DLT danas vidno agresivniji na poziciji MC u odnosu na sve utakmice od kada je došao u Zvezdu.
                          On je borac i njegov odnos prema klubu nije bio sporan.
                          Problem je kada igra u tandemu sa Donaldom, jer su oba visoki i spori.
                          Zato Jovicic u paru sa Donaldom izgleda kao Gatuzo iz najboljih dana

                          Comment


                          • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                            trcimo pametnije
                            Kljucna razlika u odnosu na Bozovicev tim. Koristi se sredina terena za proboj, ubacuju se igraci na perspektivne lopte i pozicije, branimo se i napadamo sa vise igraca jer linije stoje blize jedna drugoj i onda je lakse trcati. Staro pravilo je da se trener vidi onda kad prosecan igrac izgleda iznadprosecno i kad je tim bolji od prostog skupa individualnih kvaliteta igraca. ne zelim da ulazim u to da li su utakmice namestene ili nisu i koje su namestene a koje jesu. Polazim od pretpostavke da nisu jer ako verujem da jesu onda ne vidim zasto bih ih gledao. Rezultat na stranu, kvalitet na pojedinim pozicijama na stranu, dovoljno je videti kako Kanga ne jurca na svaku loptu i kako Donald i DLT ne sede jedan drugom u krilu kad igraju u paru pa shvatiti da se u organizaciji tima dosta toga promenilo.

                            Borjan je opasan zabod. Nije stvar toliko ni u tome sta on brani, mnogo je podigao samopouzdanje citavoj odbrani i veoma dobro komunicira sa saigracima. Odlicno pojacanje.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Ovo je zaista dobro i zaista dobro izgledamo, ključno za titulu je zadzati Kangu i Donalda, kad smo već ostali bez Branka ova današnja postavka bi mogla da funkcioniše. Šteta za Pešu što nije dao gol ali dobro sad Bačka koja je u problemu i da sa 5 pobeda dočekamo put u Krasnodar. Elem, postaje hronično da se naši treneri ukoče, sad i Miloje ukočio ledja.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ovo je sezona kad rušimo sve negativne tradicije
                                Daj boze.

                                Comment

                                Working...
                                X