Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam cemu tumbanje nečega sto koliko toliko sljaka. Ja bih samo umesto Jovicica ubacio Gobelju i to je to, minimum rokada. Problem je sto su oni gurali frikin Racica umesto da su dali sansu Gobeljicu.

    Comment


    • Е, у мајчину. Смрдело је на ово чим се није одмах остварило после оне објаве, али сам се још увек надао. О каквом уигравању Терзони прича, па Рода и Бакула су малтене из авиона дебитовали. Не треба нам играч само за Краснодар, него и за касније. Сигуран сам да ће играти Доналд и Ле Талек са Бабићем позади, јер другу замену за Жулета сем Гобељића немамо. Осим ако стварно Милојевић није луд да пусти Рачића у првих 11, у шта сумњам.

      Comment


      • I ja više volim formaciju sa dva špica, iskreno sam se i nadao njoj ali mislim da nije Miloje potpuno odustao od nje, više se čeka da Peša bude u top formi.

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Predlagao ja.. iskreno sam i ocekivao tu formaciju kad je doveden Pesic...oba nasa spica nisu operisana od odbrane, vrse odlican pritisak i neretko se vracaju i na nasu polovinu...Problem je sto ova dva bocna u toj formaciji moraju da budu ineligentni igraci a ova dvojica...pa jbg...nisu..
          Tesko bi to islo s Boacijem i Pesicem. Moja ideja je da igramo hrkljush s Kangom koji ce ili da gadja Boacija ili da pusta lopte u prostor Radonjicu koji je verovatno brzi od odbrane Krasnog. Tako je Robi jedne godine zajebao Partizan s Lazovicem u spicu.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Najbitnije je da damo gol u Krasnodaru. Čak i neki poraz od 2:1 nije toliko loš. Slažem se sa taliesinom da bi Radonjić mogao biti ključ koji rešava taj problem.
            This is the beginning of your day
            Life is more intricate than it seems
            Always be yourself along the way
            Living through the spirit of your dreams

            https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

            Comment


            • Super ako Radonjić startuje večeras, prebrz je, naložen, željan fudbala, već je trebao da bude u 11.. jedino što ima "nezgodno" prezime.

              Comment


              • Originally posted by OrdinaryGentelman View Post
                Ništa,barem će sada biti mesta za Račića. Neka nam je Bog u pomoći.
                Račića poslati kao prethodnicu u Rusiju, pa ako nađe put - igraće, a ako ne nađe (izgubi se) i nije neka šteta
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ова сага о Мићку је барем допринела да сви мало одгледамо Мићка и да се сложимо да је добар играч. Не знам како ће се играти против Красног - дара, али пролаѕ у Лигу Европе био би красан дар за све нас. Нема предаје. Ако се битка добије на средини терена ето нас пред вратима Лиге Европе.

                  Comment


                  • Борјан
                    Стојковић, Савић, Бабић, Анћелковић
                    Ле Талек, Доналд,
                    Радоњић, Срнић
                    Боаћи, Пешић

                    Moze ovo biti zanimljivo.

                    Comment


                    • Greskom postavio pitanje na bivsem forumu....

                      Jel zna neko sta igra ovaj stariji Ilic? Ako je veznjak, mozda ga mozemo probati danas?

                      Comment


                      • I ja se uzdam u Radonjića ko u Kataija. Sevne jedan dribling i neki lud šut protiv Krasnodara..i sjebe im koncepciju.

                        Comment


                        • Originally posted by OrdinaryGentelman View Post
                          Борјан
                          Стојковић, Савић, Бабић, Анћелковић
                          Ле Талек, Доналд,
                          Радоњић, Срнић
                          Боаћи, Пешић

                          Moze ovo biti zanimljivo.
                          Zanimljiv bi bio rezultat na kraju utakmice ali ne tako zanimljiv da bismo mu se obradovali.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Taliesine, to je danasnji tim za Surdulicu.

                            Comment


                            • Originally posted by Markoss View Post
                              Taliesine, to je danasnji tim za Surdulicu.
                              Daleko je Surdulica od Rusije ali dobro da si mi rekao da ne gledam utakmicu veceras. Bez Kange je ovaj tim najdosadnija grupa gradjana koja je zaigrala fudbal. Valjda ce biti nesto zanimljivo od 8 na History Channel-u.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Ne sme Milojevic i sa Kangom da rizikuje na ovim nasim livadama punih fudbalera sa "srednjom mesarskom".....Kako nas je krenulo samo nam fali da i njega neko "pokupi" bez namere...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X