Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na Marakani koliko znam. To je po meni prednost.

    Comment


    • I Partizan je prvu raspoređen u BG? Ne bi trebalo da obje mogu isti dan.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Krasnodar je konstantan i jak, pripreme niko ne gleda, i Krasnodar može da se kolje sa prvakom al ne može da bude prvak.

        Zvezda igra dobro pod Milojevićem kad i nas neko napada. Ove bunkerice u prvenstvu muka gledati. I treba da navlače sudije za nas, kad ovi bilmezi u Superlii neće da igraju fudbal. Srnić 10 puta upotrebljiviji u kvalifikacijama nego ovako. On ne zna šta će sa lopton u nogama a da nije u trku.

        Problem sa Krasnodarom je što ćemo fizički duel gotovo sigurno izgubiti. Moći će više da trče, neće biti nešto lepo za oko, ali juče će primiti onakve golove kao Sparta. Ima da nas izlome. Ovo je meč gde jednostavno mora igrati Radonjić. Imaju dobrog napadača koliko sam čuo, imaju krilo neko Wanderson tako nešto, pozadi su jaki, uigrani. Ne mislim ja da su najteži mogući ali mislim da su nama jedni od najtežih. Ne vidim da nam leže Rusi nikako. V
        Po mom mišljenju izvukli smo ok rivala, niti najjačeg od onih mogućih, niti najslabijeg.

        Sad ako hoćemo u grupnu fazu moramo pobediti i jedan ozbiljniji tim od nas.

        Comment


        • Oko 16h ce se znati konacna odluka.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • I to je bitno, mada ni sam ne znam šta je bolje, prva kući ili u gostima.

            Comment


            • Prva kući je bolje, ako si Crvena Zvezda. Bolje igrati kući dok još nisi zasrao. Ako zasere ovde tamo nema šta da tražiš.

              Utegnuta jaka ekipa. Nisu još u formi Bog zna kakvoj, ali imaju tri tekme do nas, biće baš zajebano. Jači su od Sparte, jači su od prošlogodišnjeg Ludogoreca. U egalu sa Olijem, samo kako sad igra Oli, i njih bi prošli. Mnogo jaka ekipa. Svake godine sve jača
              Last edited by Cassius Clay; 04-08-17, 14:42.

              Comment


              • Prvo Cuka, u nedelju pa videcemo za Krasnodar, ko moze u nedelju na Marakanu bilo bi lepo da damo podrsku momcima. O Krasnodaru kasnije, jaki su, jaci su ali imamo sanse.

                Comment


                • Prva u Rusiji, da je izvući 1-1. Teško će se ganjati bilo kakav poraz.

                  Comment


                  • Je l se derbi igra izmedju revanša? To ne bi valjalo ni nama ni Partizanu

                    Comment


                    • Ne, posle. Revans je 24., derbi 26.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • A stadion !?

                        http://www.dailyrecord.co.uk/sport/f...um-you-9023457

                        Comment


                        • Smijurija za Marakanu.

                          Comment


                          • Da nešto pitam, zašto nije mogao Partizan da igra prvu u gostima ?

                            Comment


                            • Moguce da se gleda koeficijent ili zato sto smo sampioni, pa imamo prednost.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Wolf to ti je poslednji put da izgovaraš u narednih 5-6 godina te reči "zato što smo šampioni"

                                Comment

                                Working...
                                X