Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cek prvo da odigra neku utakmicu, posle cemo za otkup. A i Milojevic ima ugovor do kraja sezone..

    Terzic se obratio Zvezdasima

    http://crvenazvezdafk.com/scc/vest/6...ora-zvezdasima

    Comment


    • Dobar je potez dovovodjenje Mijailovica.Morali smo da reagujemo i to smo uradili.Mijailovic je nas igrac,bio je tu 3-4 godine i zna kako je igrati u Zvezdi.Bio je standardan u Turskoj i nadam se da je napredovao.Dobro bi bilo kad bi odigrao mec u nedelju da se malo uklopi.

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Када дође домаћи играч релативно млад са интернационалним искуством то не може да буде лош потез. Ценим да ће по истеку позајмице Милоје предложити Мркели да се откупи Мићко.
        Miloje mnogo gotivi Micka, bio mu je jedna od prvih zelja kad je dosao u klub. Na kraju su uslovi za Jovicica bili bolji, pa smo njega uzeli, ali opet kazem- Micko je igrac zadatka, u dobrom sistemu se nece ni primetiti da nije tu od pocetka priprema. Nadam se da ce vec protiv Radnika da konkurise za tim.

        Comment


        • Neka nam je Bog u pomoći.

          Bio sam skeptičan i kada je Branko dolazio, ispostavilo se da sam golemo omanuo, jbg on meni bio baš anonimus.

          Mićko, ako ništa, bar nam nije anonimus, pa da vidimo, msm da može odlično da uđe u sistem koji mi igramo, a ja ga zovem "napadanje na prepad", ne držimo mnogo loptu, a kad je uzmemo što pre do protivničkog gola....nešto kao Borusija Dortmund kada su stigli do finale LŠ. Direktan i efektivan fudbal, ništa manje efikasan.

          Ono ciganisanje mu nikad neću oprostiti, ako on već nije bio kriv već menadžer, mogao je istog da otpusti, da se opere.

          Comment


          • Надам се само да ће се стећи услови да најпре Милојевић продужи уговор, а потом и Мићко, Бабић и остали. По мени је приоритет задржати Кангу и Доналда, поготово првог.

            Comment


            • Za Krasni bi bilo upitno i da je Branko u timu,tesko ih je proci ne i nemoguce ne daju ni oni lako golove malo sto sam ih gledao, boricemo se sto je najbitnije

              A za domacicu,nek se zadrze samo Ricmond i Kanga a najbolje svi koji su trenutno bitni mislim da nece biti problema za titulu...evo ovi nece da idu po stopera ako ne prodju Videoton,a vec su slabiji mnogo u odnosu na proslu godinu

              Comment


              • Romanic pozajmljen Borcu iz Cacka.

                Comment


                • Zar isti nije prešao u Seriju B !?

                  Comment


                  • Ocigledno neka je mucka u pitanju. Mozda se predomislio u vezi sa svojim statusom u klubu
                    Bice zanimljivo gledati ga medju seniorima

                    Comment


                    • Kažu da je dobar. Sad videćemo, 7-8 golova u debitanskoj sezoni u JSL i možemo da se nadamo parama.

                      Comment


                      • Otisao je na pozajmicu tamo, ali nije bio zadovoljan time kako su ga docekali i gde ga trener vidi u timu i vratio se.

                        Comment


                        • Romanić je nadam se neko ko naredne godine moze da bude naš drugi napadač.

                          Comment


                          • Naš drugi napadač je Aleksandar Pešić, nadam se i sledeće sezone

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Romanić je nadam se neko ko naredne godine moze da bude naš drugi napadač.
                              Romanic pre svega sada ima sansu da se dokaze,igrajuci prvu ligu,verujem da ce ojacati boreci se sa raznoraznim mesarima i pokazati kvalitet koji nesumnjivo poseduje,nadam se da ce igrati u kontinuitetu i pruzati dobre partije a posle natrag svojoj kuci...sve je na njemu...

                              Comment


                              • Mrkela kaze Branko 6 nedelja out, ne mora na operaciju. Micko nije jos dogovoren, ali je blizu. Trudice se da nadrze Donalda, Kangu, DLT, ali ako dobiju ponude mogu da idu.

                                Comment

                                Working...
                                X