Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Ignjovski bi bio pun pogodak, dvadeset sest godina iskustvo bundes lige, 12 utakmica u reprenzentaciji ali iskreno mislim da on ima ugovor sa Frajburgom, nisam siguran koliko je realan.
    Slazem se. Momak ima preko 150 nastupa u bundes ligi.
    Ozbiljan igrac!

    Comment


    • Markoss@
      Zasto mislis da bi i Zdjelar zelio da sjedi na klupi?
      Takodje, nisam siguran da bi imao pravo igranja protiv Krasnodara.

      Comment


      • Originally posted by Valensija View Post
        Markoss@
        Zasto mislis da bi i Zdjelar zelio da sjedi na klupi?
        Takodje, nisam siguran da bi imao pravo igranja protiv Krasnodara.
        Ne bi zeleo, ali se ne bi ni bunio kao npr Ignjovski koji igra bundesligu, a mislim da je bolji igrac od Micka. Ima pravo, razlicita su takmicenja u pitanju.

        Comment


        • Zdjelar definitivno od trojke pomenutih, samo ne znam na koju foru posto je protiv Partizana na oba meca usao sa klupe, znaci da Oly racuna na njega.

          Comment


          • Originally posted by Markoss View Post
            Ne bi zeleo, ali se ne bi ni bunio kao npr Ignjovski koji igra bundesligu, a mislim da je bolji igrac od Micka. Ima pravo, razlicita su takmicenja u pitanju.
            I meni je bolji od Micka. Ovo za evropu je odlicno.

            Comment


            • Čemu dovođenje Zdjelara i Ignjovskog ako nemaju pravo nastupa u LE?
              Ovaj prvi igrao protiv groblja a drugi igrao protiv Domžala za Frajburg?

              Mislim da nama ne trebaju za JSL,sem možda za derbi gde bi mogli imati neki potencijalni problem.
              sigpic
              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

              Comment


              • Па требају нам и за европу и за дерби и за лигу,требају нам за тим.Не знам ко ће да нам игра ту позицију ако не доведемо неког.Не завршава се сезона крајем августа како многи мисле,него тек почиње.

                Comment


                • Po meni je potrebniji sad za pley off LE,i bilo bi dobro da se za tu tekmu nađe zamena.
                  Naravno i za derbi i za naše prvenstvo,mada mislim da nije neophodno za JSL.
                  Videli smo juče do prijatnosti i beše 3-0.
                  sigpic
                  ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                  Comment


                  • Zdjelar ipak ne bi imao pravo da igra protiv Krasnodara, izvinjavam se. Kao ni Ignjovski, dakle zakljucak se sam namece.

                    Comment


                    • Jel gledao ko skoro Micka? Meni se cini da je dobio na masi i da je postao krut.

                      Comment


                      • Здјелар и Игњовски су одлични играчи и мислим да би се сјајно уклопили, али Краснодар ћемо морати да изгурамо са овим што имамо, па шта буде. Рекох, Гобеља због брзине, а можда којим случајем поново продише тандем Доналд - ДЛТ, а мислим да ћемо тако и играти, са Савићем и Бабићем позади.

                        Comment


                        • Onaj smrdljivi mesar nas je opasno zajebao. Buduci da nije sigurno da Donald ostaje nama vise treba igrac koji ce njega moci da menja nego igrac tipa Zdjelara i Ignjoskog, nesto tipa onog zadnjeg veznog iz Sparte, Mandjeka ili tako nekako. Kad se Jovicic vrati ne znam sta cemo s Ignjoskim i Zdjelarom, to nisu igraci za klupu a imati dva igraca u timu s tim karateristikama je savrseno nepotrebno. Da sam ja Terzicevom mestu ne bih dovodio nikoga od ove trojice koje je nabrojao, doveo bih stranca sa karakteristikama koje ima taj Mandjek, brz, jak a zna da posalje loptu napred i organizuje igru. Igraca slicnijeg Donaldu samo ako je moguce brzeg, ne igraca poput Jovicica. Ionako kad nas funkcioner poslozi ovako tri imena to obicno bude da su Zdjelar i Ignjoski tu da zamazu oci navijacima a da ce se dovesti Mijailovic, pod devizom "probali smo ali nam nisu bili dostupni", a tek nam Micko nimalo ne treba.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Pozdrav starim i novim clanovima sve nas je vise ovdje izgleda
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Mijailovic verovatno dolazi. Nama treba pojacanje za Krasnodar a ne za Macvu. Mijailovic bi bio pojacanje za tu poziciju gdje smo sada bas bas tanki.

                              Comment


                              • Plače mi se ceo dan zbog Bake...i zbog nas. Plače bukvalno. Pogotovo ako se vrati lošiji iz povrede. Jebaće ga Kasalica ili neko siguran sam.

                                Comment

                                Working...
                                X