Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by Brajkula; 06-08-17, 22:27.

    Comment


    • Originally posted by GOKU View Post
      Ma voli ti Zvezdu, lepo je to, ali ljubav prema jednom ne podrazumeva mržnju prema drugom.

      Strašno si me nervirao sa pružanjem podrške grčkom timu protiv srpskog, tripujete da su vam oni neka braća, a zabili vam nož u leđa i izbacili iz top 8 u momentu kada im ta pobeda ništa nije značila. Tako bi i PAOK Partizanu, teške budalaštine.

      Ostrašćeni navijač ne kapira da bi uspehom oba naša kluba u Evropi imali dva predstavnika u kval. za LŠ, ali vas od malih nogu uče da treba mrziti onaj drugi klub, da se to podrazumeva ako se navija za jedan.

      U našoj ligi navijam da i jedni i drugi izgube svaki meč, ali kad igraju Evropu postajem njihov navijač.

      Inače ne treba ni razmišljati o Le Taleku pored Donalda to je katastrofalno izgledalo, treba Kangu vratiti na CM, a probati sa Pešićem i Boaćijem, od kojih će jedan biti malo povučeniji, praktično 4-4-1-1, to je najbolje rešenje jer ja stvarno ne vidim ko bi to mogao da odigra što je igrao Jovičić.
      Ma ne moze Kanga igrati CM, on mora da bude iza spica i da stalno trazi pas za Boacija. Jedini koji bi mogao odmeniti Jovicica je Gobeljic ali ja ga nisam video na toj poziciji pa ne znam sta da ocekujem. On ima brzinu i agresivnost ali nije samo to ono sto Jovicica krasi. Ako Gobeljica nema u planu da igra sa Donaldom onda mi moramo dovesti pojacanje. Dal domaci dal stranac nebitno. Ne smemo sada improvizirati kada smo dosli na korak do evrope.

      Comment


      • Uvek sam više cenio vatrene grobare, nego neutralne i one koji navijaju samo kada ide dobro. Ne ide mi u prilog da Partizan udje u LE, uzme pare od LE, i digne cenu svojim igračima, uzme još više novca i dovede bolje igrače. Za mene je ovo 2+2

        Comment


        • Originally posted by GOKU View Post
          Strašno si me nervirao sa pružanjem podrške grčkom timu protiv srpskog
          Znas koliko me boli qrcina da navijam za klub ciji su navijaci nakon upadanja Zvezde u finansijske probleme brze bolje smislili pesme o kurvi koja umire a igraci i trener ih pevali posle derbija... O Vujosevicu i njegovim splacinama da ne pricam.
          Nekada sam navijao za Partizan u evropi i zalim svaki trenutak toga. Nevidjeno maliciozno frustrirano smece od kluba.

          Comment


          • Glupo je poređenje Barsa i Real jer su oni direktni rivali za trofeje u i Španiji i u Evropi, a kod naših klubova uspeh oba kluba kombinovno recimo igranje u grupnoj fazi LE i prolazak dalje što nije nemoguće, omogućava dva tima u kval. za LŠ.

            U domaćoj ligi je prirodno navijati protiv najvećeg rivala, ali u Evropi gde ti uopšte nije rival već praktično saradnik je potpuno besmisleno jer svi naši klubovi uspešnim igranjem podižu koeficijent naše lige.

            Ali ostrašćene glavama je bitnija mržnja prema drugom klubu nego uspeh sopstvenog.

            Comment


            • Originally posted by Konjokradica View Post
              Znas koliko me boli qrcina da navijam za klub ciji su navijaci nakon upadanja Zvezde u finansijske probleme brze bolje smislili pesme o kurvi koja umire a igraci i trener ih pevali posle derbija... O Vujosevicu i njegovim splacinama da ne pricam.
              Nekada sam navijao za Partizan u evropi i zalim svaki trenutak toga. Nevidjeno maliciozno frustrirano smece od kluba.
              Isto tako. Dok su nisu pustili krila bilo mi ih žao, čak mi nije bilo krivo protiv Njukasla onda. A onda su pustili krila, gasili kurvu, debeli gepekovao i sekao mečeve, bahatili se, otimali i u fudbalu igrače, igrali dok ne daju gol...

              Takav klub i navijači zaslužili su ono što se dešava u KK, samo što je FK duplo više zaslužio. U košarci su ipak evropski prvaci i veličina u smislu veliko ime, hteli mi to da priznamo ili ne.

              Šta mene briga šta je u Evropi normalno. Svaki deo Evrope gaji posebnu kulturu. Nećemo svi zapad da postanemo. A i taj zapad je gori nego mi što se rivalstava tiče nego su im uredjenije zemlje, inače bi svaki vikend bilo po 20 mrtvih Engleza.

              Shvati to Goku kao računicu. Ne isplati nam se da Partizan udje u LE. Mržnja je došla vremenom, bar u mom slučaju.
              Last edited by Cassius Clay; 06-08-17, 22:37.

              Comment


              • Originally posted by GOKU View Post
                Glupo je poređenje Barsa i Real jer su oni direktni rivali za trofeje u i Španiji i u Evropi, a kod naših klubova uspeh oba kluba kombinovno recimo igranje u grupnoj fazi LE i prolazak dalje što nije nemoguće, omogućava dva tima u kval. za LŠ.

                U domaćoj ligi je prirodno navijati protiv najvećeg rivala, ali u Evropi gde ti uopšte nije rival već praktično saradnik je potpuno besmisleno jer svi naši klubovi uspešnim igranjem podižu koeficijent naše lige.

                Ali ostrašćene glavama je bitnija mržnja prema drugom klubu nego uspeh sopstvenog.
                Пре свега, престани да тако генерализујеш ствари.

                То што не навијам за Партизан у Европи, нужно мора да значи да ја више мрзим исти него што волим Звезду?

                Такоше, Урош ти је лепо објаснио и не капирам како то некоме не може да буде јасно. Партизан рецимо уђе у ЛШ и добије 15м евра, прода неке играче и има профит од 30м, минимум. Шта то доноси добро Звезди?

                Comment


                • Ostavimo sve to po strani, Šilja gazi do 20 lagano u ligi

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Naveo sam gore sastav, nije baš da nisu ništa posebno druze, igrali su sa dosta mešovitim sastavom. Slazem se za Jovketa biće to teško nadoknaditi.
                    Bice to nemoguce nadoknaditi. Besan sam kao ris, pa jebo te bzasto Zvezda nikada nema srece da bar kompletna odigra. Ide derbi i ovaj dvomec. Nadao sam.se da nije toliko ozbiljno ali ono govedo Drincic startuje kao da mu zivot zavisi od toga. Znatno su nam umanjene sanse protiv Krasnodara, Jovicic nam.je sam drzao sredinu i odbranu i cinio sve oko sebe boljima. Moramo defanzivnije protiv Rusa uz neke pokretljivije igrace jer su dosta brzi. Losa.je.po meni ideja vracati LTL na poziciju zadnjeg veznog, ja bih tu stavio Kangu, a igrao sa dva spica ,Ili Rikardinja kao ofanzivnog veznog, mada sam vise za Pesica.

                    Comment


                    • Ovde su u pitanju sasvim drugačiji pogledi na sport. Nekome je to hobi i opuštanje kao meni, a nekome pitanje života smrti.

                      Izvinjavam se, moja greška što to nisam ranije uvideo, za Uroša sam znao, ali nisam da ima i njegovih istomišljenika.

                      Završavam svaku dalju diskusiju da ne bih nervirao članove, jer mi to nije cilj.

                      Comment


                      • Ako ikom u klubu padne na pamet da Le Taleka vraca u vezni red...

                        Jebes utakmicu, ozbiljno smo osakaceni, treba uzeti Zdjelara sad makar na pozajmicu, on je u sustini nesto najblize Jovicicu. U suprotnom probati sa Gobeljicem.

                        Pesic mi se bas dopada kao igrac, ali me je danas jedno 3 puta iznervirao, sve dobro uradi i onda sutne kao baba ili izgubi loptu. Kanga je razvalio prvo poluvreme, kao i mali Babic, obojica su odigrali malo slabije drugo poluvreme, ali i bez toga smo resili utakmicu. Adza mora jednostavnije da igra, bas ima zelju da se pokaze i iz aviona se vidi da je decko talentovan, uz to se meni svidja sto je konkretan s loptom i stalno gleda ka protivnickom golu, ali iskomplikuje, i kod one sanse je lagano mogao da obidje Kirovskog i da gol, ovaj se bas zaleteo, nema sanse da bi mogao bez faula da se zaustavi, znaci bilo bi ili siguran gol ili crveni za njih.

                        Radonjic je strasan igrac u najavi, nestvarno je brz, i ima kliker. Samo nek nastavi ovako.

                        Racic je odigrao slabije nego protiv Rada, dosta je neprimetan, dosta je spor i jasno je da nema on sta da trazi u veznom redu. Mozda bi bilo ok probati ga na stoperu, ali nekako za svaku poziciju ima neku falinku. Nije mi toliko los kao vecini, ali mora dosta bolje od ovog da igra.

                        I sto se Stojkovica tice, nisam znao da je ovoliko spor. Nema to veze s fizickom spremom, ali on ima bas bas spor prvi korak, danas ga je Obradovic par puta okrenuo samo na brzinu. Mada odigrao je odlicno protiv Sparte tamo, tako da mu je oprosteno.

                        Borjan i Vujadin standardno.

                        Neverovatno mi je da Mazic za ono nije dao karton. Zreli su bili za bar dva crvena, mada mi je drago sto su izasli da igraju fudbal. E da i dva zapazanja: Bogosavac je bas talentovan, ali ne da nije bek, nego ima najgoru defanzivu ikad, podseca me na Petkovica, dosta je dobar s loptom, kreativan je, stalno je napred, stvarno ne znam ko ga je stavio da igra levog beka. Ozegovic je dosta ojacao, steta sto nije visi.
                        Last edited by Markoss; 06-08-17, 22:44.

                        Comment


                        • Ubila me je ova povreda Branka...nema apsolutno reci opravdanja za Drincica...pogibeljan start, strasno...ono zasluzuje 8 utakmica ali to nama sad nista ne znaci...
                          Videlo se koliko je i Milojevicu tesko palo na konferenciji nakon utakmice...Velika steta i ogroman hendikep za nas u rangu nedostatka Kange...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ima Radonjić i šutinu. Večeras je lijepo potegao ljevicom, a sjećam se i na Euru kad je zalomio s lijeve strane i desnom poslao malo iznad prečke, ono bi poderalo mrežu da je ušlo.

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Ima smisla to što pričaš, ali nikako nekome ne možeš da zameraš ili se ljutiš na njega što podržava klub koji igra protiv tog. Mislim, glupo je malo i infantilno, složićeš se? Seti se i izjave Koprivice, mnogi vaši navijači se i vode time..

                              Ja lično nemam problema sa time, navijam za Partizan u određenim situacijama, ali ne protiv svakoga. I nemam problem da kažem to
                              Ja nemam problem sa ljudima koji navijaju za njih u Evropi ali ja priznajem da ne navijam, prosto ne mogu i nije mi prirorodno, znaš ja imam nekih godina i kao student sam pratio Zvezdu i u borbi za opstanak u košarci i godine koje su pojele toletovci pa mi je muka od tih fraza inters srpskog sporta. Interes srpskog sporta je repka a klub se bori za sebe, navijače i sto bolju reputaciju, da li misliš da bi navijači Liverpula bili srećni da Everton bude prvak Evrope pošto je to engleski klub, nema druze šanse, postoji nešto što se zove ipak rivalstvo s tim što ipak ne prelazim granice mrznje ali ih ne volim.

                              Comment


                              • Originally posted by Markoss View Post
                                Ako ikom u klubu padne na pamet da Le Taleka vraca u vezni red...

                                Jebes utakmicu, ozbiljno smo osakaceni, treba uzeti Zdjelara sad makar na pozajmicu, on je u sustini nesto najblize Jovicicu. U suprotnom probati sa Gobeljicem.

                                Pesic mi se bas dopada kao igrac, ali me je danas jedno 3 puta iznervirao, sve dobro uradi i onda sutne kao baba ili izgubi loptu. Kanga je razvalio prvo poluvreme, kao i mali Babic, obojica su odigrali malo slabije drugo poluvreme, ali i bez toga smo resili utakmicu. Adza mora jednostavnije da igra, bas ima zelju da se pokaze i iz aviona se vidi da je decko talentovan, uz to se meni svidja sto je konkretan s loptom i stalno gleda ka protivnickom golu, ali iskomplikuje, i kod one sanse je lagano mogao da obidje Kirovskog i da gol, ovaj se bas zaleteo, nema sanse da bi mogao bez faula da se zaustavi, znaci bilo bi ili siguran gol ili crveni za njih.

                                Radonjic je strasan igrac u najavi, nestvarno je brz, i ima kliker. Samo nek nastavi ovako.

                                Racic je odigrao slabije nego protiv Rada, dosta je neprimetan, dosta je spor i jasno je da nema on sta da trazi u veznom redu. Mozda bi bilo ok probati ga na stoperu, ali nekako za svaku poziciju ima neku falinku. Nije mi toliko los kao vecini, ali mora dosta bolje od ovog da igra.

                                I sto se Stojkovica tice, nisam znao da je ovoliko spor. Nema to veze s fizickom spremom, ali on ima bas bas spor prvi korak, danas ga je Obradovic par puta okrenuo samo na brzinu. Mada odigrao je odlicno protiv Sparte tamo, tako da mu je oprosteno.

                                Borjan i Vujadin standardno.

                                Neverovatno mi je da Mazic za ono nije dao karton. Zreli su bili za bar dva crvena, mada mi je drago sto su izasli da igraju fudbal. E da i dva zapazanja: Bogosavac je bas talentovan, ali ne da nije bek, nego ima najgoru defanzivu ikad, podseca me na Petkovica, dosta je dobar s loptom, kreativan je, stalno je napred, stvarno ne znam ko ga je stavio da igra levog beka. Ozegovic je dosta ojacao, steta sto nije visi.
                                Mislis da je realno da nam Olimpijakos da Zdjelara? Treba nam neko na pola godine ako nista. Pitanje je da li bi Zdjelar zeleo doci, ipak je protiv Partizana dobijao sansu sa klupe. Le Talek mora na stopera a realno samo Gobelja moze mozda da zamjeni Branka od postojeceg igrackog kadra. Steta sto ga veceras nije on menjao da vidimo moze li to da funkcionise. Cim ga MIlojevic veceras nije ubacio sumnjam da ga vidi na toj poziciji, pogotovo u tako bitnom mecu. Ako ne dovedu pojacanje prije ce se on odluciti za Le Taleka u veznom redu a Babica na stoperu nego sto ce Gobeljica gurnuti u vezu.

                                Comment

                                Working...
                                X