Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milica ne mogu ocima da gledam. Toliko! Mrcina jedna.

    Comment


    • Mogao bi jos neki stoper i zadnji vezni da udje

      Comment


      • Jovancic je stabilizovao igru. Sad ide ono da ga damo nekako. Kako, to cemo vec videti.

        Comment


        • Malo li je treće mesto u LŠ za razvojni tim Lajpciga, i mašineriju novca punu klinčadije..

          Comment


          • Mislim da neće biti neke goleqade u nastavku.
            Zapravo, nadam se tome.

            Mi ga teško možemo zabiti.

            Comment


            • Izašli smo kao p.

              Umesto da smo išli da damo taj 1 gol, pa i iz kontre.

              Comment


              • Milojević je pogrešio a ja sam bio u pravu. Boli me kurac. Ili staviš tri brzinca ili staviš Pavkova da spušta glavom. Koji će ti kurac Milić(najavio sam šta će Pongračić da mu uradi i da neće sobiti nijedan vazdušni duel), jer Milić niti je target niti tehničar niti brz.

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  Na vreme smo dobili gol.
                  Koliko god paradoksalno zvucalo, slozio bih se.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Sad kad krene kuknjava za Boaćijem i ostalo, napadačem, Kafuom, pa sto je dosao nespreman pa Terza pička, ovo će biti neizdrživo.
                    Pa ti kreni polako...naravno da smo bili ozbiljniji sa Boacijem i Kangom a ne sa Milicem i Simicem za koje je ovo nivo fudbala koji oni prosto ne razumeju...Ovako nas niko nije razmontirao a igrali smo i sa jacim ekipama...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Ma sramota čovče, neću da serem po Miloju ali počeo sam već danas jer sam znao scenario. Pa ti moraš da staviš 3 brzinca da bi im vezao zadnju liniju malo više, ovako stoje na 40 m od našeg gola. Beži u kurac.

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Pa ti kreni polako...naravno da smo bili ozbiljniji sa Boacijem i Kangom a ne sa Milicem i Simicem za koje je ovo nivo fudbala koji oni prosto ne razumeju...Ovako nas niko nije razmontirao a igrali smo i sa jacim ekipama...
                        Ko je jači od RB? Treći tim Arsenala, Bate Borisov ili drugoligaš Keln? Ili Krasnodar koji je pola ovog RB a koji nas ie razmontirao Ristić dao čist gol, ili Sparta koju je izbacio subotički Spartak? Koji to rival???

                        Comment


                        • Ako neko misli da EL mozemo sa Milicem taj se grdno zeznuo. Nama ni Kafu nije pojacanje zato sto nije u top formi. Ocekujem Kafua i Ebicilia u drugom.

                          Comment


                          • I to subotički Spartak sa sve Kangom. Smešni smo za ovaj nivo fudbala svakako. To je činjenica.

                            Comment


                            • Savic je bas los, kao da je pijan dosao na utakmicu...vozaju ga samo tako

                              Comment


                              • Ma LŠ može da igra Top 10 klubova,
                                ostali služe kao mizanscen.
                                Dinamo ZG u Mamićevoj epohi je bio prilično redovan učesnik.
                                Njegova orijentacija je bila da klepi lovu, za ovdašnje uslove i da proda to nešto srebrnine.
                                I to je OK.

                                Takmičenje ga nije interesovalo.
                                Oni su oborili skoro sve negativne rekorde LŠ.

                                Najmanja poseta na utakmici LŠ.
                                Najviše primljenih golova na jednoj utakmici.
                                Najviše primljenih golova u grupnoj fazi.
                                Nijedan bod.

                                Sad ja to karikiram.

                                Ali je njega boleo racku za takmičenjem.

                                To ja kako višedecenijski navijač Zvezde ne želim svom klubu.
                                Pa makar zaradili 100 miliona evra igrajući turistički LŠ.

                                Ja za Zvezdu navijam besplatno.
                                Ne za pare.

                                E, sad drugo je nešto drugo.

                                Nego da mi igramo tu Ligu Evrope skoro svake godine i ja sam zadovoljan.

                                Dok možda nekada ne dođu bolji dani.

                                Comment

                                Working...
                                X