Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je ikada kod nas igrac bio kaznjen naknadno, a da nije dobio ni zuti na utakmici?

    P.S. Ne postoji uvreda koja moze da se uputi Drincicu, sta god da se kaze preblago je... Sve najgore mu zelim...!

    Comment


    • Originally posted by abizolirni View Post
      Vjeruj mi ne znam ni ja ali kad bude van 16m. onda cu da razmisljam o tome

      Bogosavac je počeo da pada van 16 metara ali je faul napravljen u 16 metara i penal je čist (po meni).
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Bas sam se skenjao zbog Jovicica, psujem celo vece..

        Comment


        • Ovaj pdf cezne za jednim Barakudom

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Pizdis na Mazica a ne smeta ti penal koji.je svirao za CZ. Nisam znao da se i van 16m karakteriše kao najstroža kazna.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Nisu podijeljena 2 crvena Čukaričkom, Drinčiću i Crnom Marku. Imaš nešto na to reći? Penal je bio jer kontakt završava u 16.
            Da te pitam kako smo prošli Spartu ne vrijedi jer spadaš u one koji su ubijeđeni da Zvezda zatvara sve i sve se urotilo protiv Partizana koji je dobio 175 utakmica zaredom i seriji nema kraja.

            Comment


            • Ma logicno Ganac druze da je penal. Najjaci kontakt je usledio na nekih 15M.

              Comment


              • Suspendovati Mažića i Drničića na 5 utakmica. Obrazloženje - direktno utiče na ishod šampionata i ulazak Zvezde u Eveopu. Ne upali, druga stvar. Delije i klub pozivaju bivše igrače Zvezde i navijače da igraju protiv Partizana kao Drinčić protiv nas. Dosta smo mi glumeli gospodu, da nas Vučele i Drničići prave majmunima.

                Comment


                • Originally posted by abizolirni View Post
                  Dajte ljudi koji vam je sa psovanjem majki i ostalim kuracanjem. Nije ni prvi ni poslednji koji se povredio. Naravno da je steta ali sta sad.

                  Nemojte pisati ( kao sorati ) po forumu a kasnije traziti neku pravdu od moda.
                  Mani me ovakvih postova jer retko kad psujem. Ovo govedo Drincic namerno lomi, zbog ovakvih startova moze igracu da ugrozi karijeru.

                  Comment


                  • Originally posted by Decak iz vode View Post
                    Mani me ovakvih postova jer retko kad psujem. Ovo govedo Drincic namerno lomi, zbog ovakvih startova moze igracu da ugrozi karijeru.
                    A nesto ce se promjeniti ako ga zatrpamo svim mogucim psovkama. Ako imas potrebu, trazi ga po drustvenim mrezama i licno mu napisi sve sto mislis i gotovo.

                    Comment


                    • Sa Le Talekom i Donaldom u paru, neka nam je Bog na pomoci protiv Krasnodara. Ne znam kakav je Gobeljic, nisam ga nesto gledao pre dolaska u CZ, ali ako ista vredi mozda je bolja opcija. Bas veliki hendikep je ova povreda i znacajno nam umanjuje sanse za prolaz protiv Rusa. Drincicu...znas vec...
                      Last edited by ; 06-08-17, 21:28.

                      Comment


                      • Čović bi sad napravio samo takvu atmosferu kad je mag za to. I još nešto, Terza me iznenadio koliko je glup, plitak i seljak. Ajde što ne ume da napravi pare i kombinuje nam svima na oči i pravi se lud, znamo mi i za Pavkova i za Vujakliju i za Miloševića, ali druže sredi taj TEREN ne sramoti nas.

                        Comment


                        • Mozda je teren taktika da se tehnicki jaca ekipa uspori maksimalno Just say

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Milojević može da odradi samo jednu stvar a to je da pusti Le Taleka da pogine 60 minuta i 30 minuta Gobelja. Mada koliko je agilan Savke pre bih njega stavio sad nego Le Taleka. Naravno da je to nemoguće dečko je takodje visok i spor, no čini mi se da je LeTalek sporiji i od njega. Videćemo.

                            Imacemo uzasan problem tu koga god iz postojeceg sastava da stavi na teren. Joviciceva prednost u odnosu na druge igrace nije to sto je narocito dobar u postavljanju i odbrani vec u tome sto je izuzetno brz i ima ogroman radijus kretanja. Ne smem ni da pomislim na sta ce nam liciti zona sa Donaldom i Le Talekom ispred gola protiv Krasnodara, obojica su jako spori i tu ce nam praviti prednost kao od sale. Po konstituciji najblizi onome sto nam tu treba je Milic ali on decko nikad nije igrao na toj poziciji i ne bi mogao takticki da odradi posao. Milijas, Racic, Le Talek, Gobeljic, niko nam tu ne radi posao, mozda je Gobeljic jos i najmanje lose resenje.

                            Nisu slucajno igraci Cukarickog kidisali bas na Jovicica i Kangu, kojeg je jedan igrac Cuke gadjao laktom u grlo u prolazu, to su jedina dva igraca za koje nemamo adekvatne zamene. Strasno je na sta se nasi igraci odlucuju i cemu ih treneri uce da bi napravili rezultat, zato kad neka druga nasa ekipa da nije Zvezda, Partizan ili Vojvodina ode u Evropu nikad ne zavrsava utakmicu sa 11 igraca. Mesarska posla.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Ne treba La Taleka vracati u sredinu jer onda sjebasmo i odbranu i sredinu. Neka njega gde jeste a na dmf traziti resenje...

                              Comment


                              • Velika steta za Branka bas sam se smorio,mozda uz Kangu i Bocka najbitniji igrac

                                Comment

                                Working...
                                X