Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Pogledaj ti te igrace, da se ukenjas kad ih vidis naspram sebe. Sve legenda do legende


    @CZ Ma da, na to i mislim.

    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
    RM tog vremena,sa tim da je Dejo vise bio Mesi nego CR7,a Pikseta realno najbolja 10,Modric fazon,meni i bolji

    Nego Mikeli ako me osecaj ne izda i prodjemo,iako su mi sanse realno 50-50,kad zabodemo MU u grupi sutra,mada ja bih licno hteo Peponju

    Comment


    • Evo znaju me ljudi ovde ceo život i da sam bio optimista i kad je imalo najmanje šanse. Sada nisam optimista. Mislim da nemamo šanse. Nisam ja protiv Milića, ni protiv Simića pogtovo, ali boli me kurac iskreno.

      Mali smo klub i to ćemo ostati. Ziheraški Milić umesto Joveljića. Nemojte pitati posle što nemamo Piksija, Robija Prosinečkog, Dejana Stankovića i pogotovo nemoj neko da poredi kako Dinamo proda igrače za 20 miliona. Smatraću vas retardiranim.

      Neka igra taj Milić eto znaju Vladan i Kosan najbolje. Samo sigurno i ziheraški.

      Neko bi pomislio da bi malog progutala atmosfera, progutao bi ga moj k, Pongračić stariji koliko godinu dve, ima tu i igrača koji su njegovi vršnjaci, ne bi igrao protiv Neste i Maldinija.
      Last edited by Cassius Clay; 29-08-18, 15:02.

      Comment


      • Kad će postati igrač? Kako se postaje igrač? Ko će biti nova Zvezdina zvezda? Niko! Momci mogu sa 18 da igraju u Barseloni, Dinamu, Arsenalu, svuda, samo u Zvezdi neki kurac igra Milić.

        Ratnik je bez daljnjeg ali to je kratkoročno razmišljanje

        Comment


        • Isto je bilo i u košarkaškom klubu sa Simanićem, Rebićem, Tejićem kog lično poznajem i ostalima. Sedeli su kod onog debila debilnog na klupi i nisu dobijali šansu i posle se čudi neko što se Jokić rodi u Megi. Imaš izbalansiran tim, daj klincu da udje u besmrtne.

          Ako bi i sjebao, pa naše dete je sjebavalo, sjebavali su i gori papani.

          Daj da igraju Lazići u košarci i Simonovići i Milići u fudbalu, ko jebe potencijal. Nisu pre igrači bili veći talenti, nego su treneri imali veća muda i navijači su bili razumnji.

          Gledali su prvo svoje dete a ne neke panjeve.
          Last edited by Cassius Clay; 29-08-18, 15:08.

          Comment


          • Uros opalio po kontri ,al znam da je optimista ,ne mozes ,tebi je u krvi da si optimista

            Inace slazem se za Joveljica i Milica pogotovo,al na to je trebalo onda od start da se gura,od Spartaksa,al forsirao se Milic, licno mislim da ga prodaju nekom ko i Pavkova,koji ce nadam se u Kadiz neki ili slicno

            Al jbg sad je sve gotovo i danas ce biti sta ce biti,a jbg Miloje je do sad sve oprvadao ,ima podrsku,iako se kao sto rekoh ne slazem zasve poteze

            Inace Ajaks je sinoc ulasakom u LS inaksirao racunajuci ,sve beneficije pored vec garantovanog kesa od UEFE,sve skupa 42m eura

            Comment


            • Pustiti igračima šta misle o nama. Šta misle o njima.
              Kada su ovakve stvari ja se na bavim realnim domentima. Zna se.
              Paljevina sam ja teška
              Da izgazimo i preoremo teren malog seoskog klub Salcburg.

              Comment


              • I u Austriji danas se vidi sta je Crvena Zvezda, pa ne dolazi Evropski prvak svaki dan, 20 hiljada navijaca Zvezde u Austriji, to niko niko nema.

                Comment


                • Ma ko će bre da čeka večeras za jubilarni post .. not me, ubi trema & nervoza, ne pomaže većina powerslejvova za sad!

                  Večeras pametno ali mora i HRABRO, gol se mora dati (zajebi penale) a možda i dva!

                  Ne znam da l' ste pisali, sastav je izgleda:
                  Borjan,
                  Stojković, Savić, Degenek, Rodić,
                  Bakula, Krstičić,
                  Simić, Ben, Radonjić,
                  madre mia Milić.

                  Par poruka nekolicini :
                  Borjane, skoncentriši se..
                  Saviću, opameti se..
                  Krle, obožavam te..
                  Simiću, u inat (onim) hejterima..
                  Bene brate, just do what are you doing inače..
                  Miliću, ZAJEBI SE pa ga zabi'..

                  And last, but not least..



                  .. kao i ..



                  Comment


                  • Evo i od mene doprinos, najjača pesma sa severa Marakane koja bi morala da se peva pred svaku utakmicu a ne neka Pukni zoro i slično. Trenutak da se naježiš


                    Comment


                    • Ovih sat ipo vremena do pocetka ce trajati kao sto god

                      Comment


                      • Jel se to RTS ikljucuje u 20:55. Ko ima Kodi i platformuProfi media, moze da prati specijalnu emisiju svajcarskog drugog programa koja krece u pola 9. SRF2 takodje prenosi mec.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Kafu na klupi?! Au jbt, sta radi ovaj ludak

                            Comment


                            • Taj ludak ide u Ligu šampiona...

                              Comment


                              • Hrabro pa sta bude[emoji123]

                                Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X