Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema množine, Lune magare zasrao. Stvarno je debilčina. Lagano pravi greške svaku tekmu.

    Comment




    • На целом свету само Црвена звезда оооо..

      Comment


      • Kakva nam je Zvezdana ove sezone? Nista pogledao nisam samo vidim da brat Katai iscepa.
        Jel Lukovic i dalje debil, i kakvi su stranci, vrede li sta?
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Kakva nam je Zvezdana ove sezone? Nista pogledao nisam samo vidim da brat Katai iscepa.
          Jel Lukovic i dalje debil, i kakvi su stranci, vrede li sta?
          DEBILCINA.

          Kanga da. Muce je mucenik.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            DEBILCINA.

            Kanga da. Muce je mucenik.
            Daj brate baš preteruješ sad. Aj u 5 vinjaka da ćeš za mesec dana onanisati kad ti pomenem Mučea?
            Igračina. Meni je on najveće pojačanje. Kanga jeste dao lep gol i dosta trči, ali Muče je nekako Muče. A Ruiz bi trebalo da bude najbolji. Takva su predviđanja, videćemo.

            Inače videlo se sinoć da smo jaki kao crna zemlja. Babunski koga gotivim od prvog momenta je pokidao. Zna dečko sa loptom, samo napred gleda, izbacuje igrače iz prve. Donald i Le Talek treba da ograju protiv Ludogoreca, ali npr derbi mogu lagano Poletanović/Donald i Babunksi umesto Le Taleka, mmogo dobijamo jer je odličan tehničar. Dobar će biti i mali Andrija Luković.

            Mislim da je ovo falilo Zvezdi. Uvek smo se pitali kako neko kod nas loše igra pa posle ode negde tipa Maksimović rupa, Spajić, Mladenović, pa dobro igra.

            Kad imaš u timu 9 dobrih saigrača(minus je Luković, Petko) onda se lakše igra nego pre kad si imao Lazovića i Evandra lupam. Sad svi znaju i svako može da se pokaže.

            Usuđujem se da kažem da bi ovaj tim samo sa Fibelom umesto Lukovića razbio Partizan. Dodamo još, Kataia, Mučea, Srnića, Ibanjeza, stvarno strašan tim. Najveći deficit su mi Donald i Le Talek kao parnjaci + odbrana ali ako negde treba da igraju to je sad protiv Ludogoreca.
            Last edited by Cassius Clay; 30-07-16, 12:46.

            Comment


            • Lepo kazes Muce je Muce..nik...

              Moze i u flasu da necu?
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Daj Bože da hoćeš to bi značilo da kida više nego Mesi. Nešto sam ga zgotivio, nije baš krš kao što ti predstavljaš. Nije ni Katai odmah zaigrao ovako, čekaj malo dok se navikne čovek na tim.

                Comment


                • Kanga je najbolji od ovih novajlija....u stavari Kanga, Donald, Kataji i Hugo su igrači, ovo ostalo je pojačanje samo za Jelen Super ligu.

                  Muče nit smrdi nit miriše.

                  Ruiz, protiv Kruševca očaj očaja, juče u rangu Srnića.

                  Le Talek je meni i dalje najlošiji stranac, ne znam zašto ga toliko drže unutra, kad imamo i Babunskog, Ristića, Poletanovića.....budućnost i potencijalna minimum 2 miliona po glavi za svakog. Ovog Le Taleka ćemo na kraju prodati čisto da ga skinemo sa platnog spiska, živi bili pa videli....

                  Comment


                  • Kada vidim da mu desna noga sluzi samo da ustane iz kade sve mi je jasno.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Pa tu je već Grof mali kriv, protiv Bugara je npr. igrao levo i posle Katajia bio najbolji na terenu.

                      Mada moram da kažem i da je Srnić protiv Bugara pokidao taktički u smislu da je pomagao kljakavom Cvetkoviću da zatvoru bok, pretrčao momak Boga oca, sad što 1 na 1 ne sme ni pod tačkom raznom jbg. I da, centrirao je Mučeu onu šansu kada je ovaj uvukao glavu ko kornjača. Može Srnić da posluži dosta taktički, disciplinovan je jako i odgovoran, mada lično bih ga ja probao na desnom beku, cenim da bi tu pokidao, kad može majstor Ristić, može i on.

                      I treće, precenili smo Bugare, ništa posebno su, ko i mi su "k.... u boji".

                      Comment


                      • Grof se bas pali na Mucea. Stalno ga hvali. Trebalo bi da bude prejako pojacanje ali za sada je jako stidljiv. Zacementira se brat po strani i nista. Bas mi nekako deluje da nema samopouzdanja sa loptom, neodlucan, kazem stidljiv je bas. Da l' nije spreman jos fizicki sta li je..

                        Kanga je kidalica, ubedljivo najbolji utisak ostavio.

                        Comment


                        • Ja onda nisam gledao iste utakmice.
                          Protiv Valete na Marakani je odigrao dobro, protiv Napretka solidno, Ludogoreca isto. Ne znam šta ste očekivali odmah. Mnogo puta ga preskaču, pogotovo tu tekmu protiv Valete sećam se da smo Kangi x puta(pola istoka) vikali bezuspešno, čovek je bio sam.
                          Kad god uzme loptu, uđe u sredinu i podeli pas i nastavi da se ubacuje. Mnogo je opasniji od Srnića. Dobar centaršut ima, dobro se kreće, šut ćemo videti.

                          Ruiz će biti najjači igrač 1 na 1 za mesec dana
                          Živi bili pa videli.

                          Dok se Muče i Ruiz malo pronađu. Inače Muče je veće ime i bolji igrač i od Kangi i od ostalih. Vreme će pokazati.
                          A Ruiz je mlad i može dobro da se proda, nadam se da će pokidati.
                          A Huga ubaciti protiv Ludogoreca umesto Srnića, a Petkovića desno. Lisica je Hugo, uvaliće jedan kad najviše treba.

                          Comment


                          • Nekako brate od Argentinaca ocekujem da se sprdaju na tom terenu, ovaj trenutno ne lici na Argentinca.

                            Comment


                            • Ako je ono što je ceo tim igrao, a sa njima i Muče, protiv Valete na Marakani dobro onda samo izgubljeni mi davno. Baš taj Muče protiv Valete sam samo treba da centrira na drugu čoveku da se pokloni, i dečko hop desnom i izbaci je u gol aut !!! Alo, igrač Zvezde ne može da igra sa obe noge, još stranac, pojačanje, izjava došao da uze pare...propast.

                              A to ime, jebo ti to, ime su i Milan i Inter, pa ?

                              Protiv Napretka je bio među boljima, kao i protiv Ludogoreca, to se slažem. Ali da ga precenjuješ, precenjujep ga....brat trenutno niti smrdi, niti miriše.

                              Pustimo ljude još koju utakmicu, polako, sećam se onog Izraelca Vereda prošle godine, čovek prvi meč iskidao, oni Kazahstanci nam nudili milion, i šta bi ? Tresla se gora rodio se miš....

                              Comment


                              • Smrducka
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X