Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ludogorec uložio u svoj tim 15 miliona za ovu sezonu tako mi neko reče danas, a isto tako gledam reportažu iz Podgorice, poništiše Đetićima čist gol kod 0:0 zbog navodnog faula, da je to prošlo bilo bi prpe gore nego juče na Marakani, tako da ni taj Ludogorets nije Barsa....

    I da, sviran je i neki smešan penal za Bugare koji oni nisu realizovali....nije da nemamo šanse, ali oni su favoriti sa odnosom 60:40.

    EDIT:

    KO ne zna šta je predstavljala jučerašnja koreografija

    Comment


    • Ja bih izbacio Le Taleka i ubacio Plavšu. Igrao bih ofanzivnije, na gol više. Jer ako defanzivno priđemo gotovo je. Grof nema hrabrosti. Ne treba od Grofa praviti Murinja. Svaka njemu čast, najbolje je rešenje za nas ali polako.

      Lalat da je mogao ove igrače da ima pojeo bi Valetu u dvomeču. Moje mišljenje, možda ne znam fudbal.(verovatno)

      Comment


      • Protiv Ludogoreca 2-3 brza igraća napred, ostali svi pozadi...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ruiz, Hugo, Muče, Katai, Kanga, Donald, desni bek, štoper(Le Talek), Fibel, Ibanjez, DAMIR.

          Samo na gol više.

          Comment


          • I ja sam pristalica da Kanga igra povučenije, recimo u paru sa Donaldom, mislim da bi tamo igrač njegovih karakteristika i temperamenta više pružio, a Le Talek, pošto su štoperi trenutno raspad u paru sa Fibelom. Ostaje i dalje problem desni bek.

            Viera dečko doviđenja, a Mouče na špica (pošto Brajko kaže da ne zna da centrira nekom nogom, zaboravih kojom) i onda se nameću tri ofanzivna vezna Srnić, Katai i Ruiz. Bolje od ovoga ne može, ne treba raspravljati o Plavšiću jer dečko nije u planovima.

            Comment


            • Kanga je dobar, ali je mnogo dosadan, mnogo voli fudbal i ide na svaku loptu, svaku traži, čak dođe i od štopera da uzme ispred dva DMC-a.

              Treba ga disciplinovati, da drži poziciju i da igra ono što treba da igra, a ne ko seoski igrač, najbolji sam, sad ću sve i aut da izvodim....

              Inače, Aca Katai prekucao pojam fudbala, baš se vidi da odskače od svih juče na terenu.

              Comment


              • Dresić spreman za promociju.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Kanga je dobar, ali je mnogo dosadan, mnogo voli fudbal i ide na svaku loptu, svaku traži, čak dođe i od štopera da uzme ispred dva DMC-a.

                  Treba ga disciplinovati, da drži poziciju i da igra ono što treba da igra, a ne ko seoski igrač, najbolji sam, sad ću sve i aut da izvodim....

                  Inače, Aca Katai prekucao pojam fudbala, baš se vidi da odskače od svih juče na terenu.
                  Da nije njegove čuvene kurcobolje ceo njegov život, sad bi igrao u Italiji, Španiji.

                  U pravu si za Kangu 100%. Treba Donald malo da ga prevaspita što ti kažeš poneo se da je glavni baš je svima dobacivao. Ali vidi se da je dobronamerno.

                  Pošto me u poslednje vreme taj osećaj ne vara, a i pričaju ljudi koji prate fudbal, Ruiz bi trebalo da bude najveće pojačanje, a Muče je jak za napad, prejak, po meni se ok kreće i ubacuje, samo je malo lopti išlo na njega pogotovo u prvom.
                  Hugo me razočarao kao čovek. Budi profesionalac
                  Ibanjez je definicija stranca koga ćemo uvek pamtiti. Samo Argentince daj.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ludogorec uložio u svoj tim 15 miliona za ovu sezonu tako mi neko reče danas, a isto tako gledam reportažu iz Podgorice, poništiše Đetićima čist gol kod 0:0 zbog navodnog faula, da je to prošlo bilo bi prpe gore nego juče na Marakani, tako da ni taj Ludogorets nije Barsa....

                    I da, sviran je i neki smešan penal za Bugare koji oni nisu realizovali....nije da nemamo šanse, ali oni su favoriti sa odnosom 60:40.

                    EDIT:

                    KO ne zna šta je predstavljala jučerašnja koreografija

                    Izraženiji je odnos, mnogo su bolji individualci kod njih. Pogledaj reprizu od sinoć, lijepi im se lopta za noge, sjebao sam se kad sam pogledao drugo poluvrijeme. Ako se otvorimo neće dobro završiti, treba rovove iskopati ispred gola Onako visoko ne smije stajati odbrana kad su svi spori.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Dresić spreman za promociju.

                      Ako bude ovakav, kupujem. Iako ga neću u životu obući, kupujem. Video sam neke slike leđa, mnogo jak dres, leđa crvena sa dole prugama crveno belim, baš jak dres. Više crvene i nema promašaja.

                      Comment


                      • Jebem ja Lukoviću m... malo. E tako. Šaban odvratni.

                        Comment


                        • Izgleda da smo ove godine pretplaceni da prvi primamo golove i onda okrecemo.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Izgleda da Luković mora da se gađa pikadom sa istoka kad budem otišao, ili luk i strelu da unesem . U nogu ću. Povreda na dve godine taman za penziju.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Izgleda da smo ove godine pretplaceni da prvi primamo golove i onda okrecemo.
                              Ček a prošla sezona?
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Teško će ovo ići sa ovom odbranom i bez Ace Kataija kad otputuje u daleku Španiju, no msm da se titula ne dovodi u pitanje.

                                Luda sreća nam treba protiv Ludogoreca, ili bar daleko bolje izdanje od dosadašnjih na početku sezone.

                                I da, centrira Mouče desnom i bi gola

                                Comment

                                Working...
                                X