Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj potez Božovića me podseća na priču o onom kauboju.

    Kada su ga pitali: "Zašto si skinuo sve sa sebe i bacio se u kaktuse?".

    On je odgovorio:"Učinilo mi se to kao dobra ideja"

    Comment


    • Originally posted by Dule Krtola View Post
      Ma svaka njemu čast, ipak nije mala stvar doći u Srpsku ligu i to iz Ruske u kojoj si proveo, koliko već godina, 3,4. Nije mala stvar i to nije vodio neke timove, već dobre, jake i ozbiljne timove.
      Grof je ozbiljan trener i složićeš se da je on trener za neke veće i ozbiljnije klubove, a ne za ove naše terene(lige) đe svak radi šta hoće i igra se sve osim čistog fudbala. Al dobro, ipak želja je nešto što se treba poštovati i cijeniti.
      Ako navijaš za neki klub jasan ti je potez čoveka....

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ako navijaš za neki klub jasan ti je potez čoveka....
        On je odrastao čovek, profesionalac, zarađuje za život baveći se trenerskim poslom. Ne gledaju oni na te stvari kao mi TV navijači.

        Da li stvarno misliš da je to bio motiv?

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          On je odrastao čovek, profesionalac, zarađuje za život baveći se trenerskim poslom. Ne gledaju oni na te stvari kao mi TV navijači.

          Da li stvarno misliš da je to bio motiv?
          Možda se istripovao da će sa Zvezdom da osvoji LŠ

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ako navijaš za neki klub jasan ti je potez čoveka....
            Naravno i baš taj klub za koji navijam je vodio. Davno. Prije nego što je pošao u Rusiju.
            Iskreno malo me razočarao izjavom ali dobro ako mu je to želja, srećno mu bilo.

            Comment


            • Stiže Ibanjes...i još par igrača. Mislim da ako Grof bude zdrav, to će biti to...

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Stiže Ibanjes...i još par igrača. Mislim da ako Grof bude zdrav, to će biti to...
                Samo da ga zaobidju povrede
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Samo da ga zaobidju povrede
                  Koliko znam ima problema i možda bi trebao na operaciju, diskus hernija, lupam sada, ne znam tačno

                  Comment


                  • Prodasmo Lazića za pravo bogastvo

                    Doskorašnji igrač Crvene Zvezde, Darko Lazić (20) postao je novi igrač Anzhija. Cena transfera iznosi 150,000 evra. Potpisao je četvorogodišnji sa novim klubom do 2019. godine.

                    Comment


                    • Izraelski fudbaler, Idan Vered (26) je novi igrač Crvene Zvezde. Potpisao je dovogdišnji ugovor sa crveno-belima do 2017. godine.

                      Comment


                      • Mi Lazića prodasmo za manje para nego što je Džaja prodavao 4. golmana

                        Comment


                        • Matos pred vratima Marakane,Ibanjez na korak od potpisivanja...

                          Comment


                          • Ibanjez i Ugo Viera od sutra na Marakani i zvanicno. Prenatrpani smo, ali odavno nismo doveli kvalitetnije igrace..
                            Dva sponzora od sutra plus jos dva u julu, mislim da ce ove sezone biti ono old school dugo ocekivano gazenje.
                            Sama ozbiljnost uprave govori o tome, jos samo da se resi TK, ili da se u potpunosti posveti cilju, ili da leti...

                            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Vared registrovan za meč sa Kairatom

                              Comment


                              • Plate i penzije smanjene, struja ce da poskupi, uvode se akcize i na sokove, ali zato Fk Crvena Zvezda staje na svoje noge, resava se svih dugova, krece od pozitivne nule, stizu titule, stize evropa, stize radost vecine gradjana Srbije

                                Comment

                                Working...
                                X