Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Ristic,Jovic,Katai,Lazovic...oni ce nam titulu donjeti,imamo odbranu najjacu..najmanje golova smo primili u ligi,ne sumnjam!
    Brate ako nama oni donesu tu bitnu "titulu" ja idem da trazim profesionalni ugovor tamo!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • 2 gola iz ofsajda hahahhaha klasika

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Brate ako nama oni donesu tu bitnu "titulu" ja idem da trazim profesionalni ugovor tamo!
        Ako mozes,objasni malo ovo....


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Ako mozes,objasni malo ovo....
          Divim se kako imas veru u te ljude. Tj generalno u Zvezdu..

          Ne znam čime su zasluzili ti ljudi toliko poverenje kod tebe tj kod bilo koga

          Ja bih ih najradije sve oterea u 3 lepe, no to sam samo ja ;)
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Otjerao bi Ristica i Jovica... Pa brate,pratis li ti fudbal? Ristic ce klasa da bude,to se iz aviona vidi! Valja li tebi nesto u Zvezdi?


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Otjerao bi Ristica i Jovica... Pa brate,pratis li ti fudbal? Ristic ce klasa da bude,to se iz aviona vidi! Valja li tebi nesto u Zvezdi?
              Iskreno sve manje i manje. Pocnem da gledam neku tekmu i u roku od 2minuta se iznerviram i tako stalno, plus kada vidim "pojacanja" i ko nam sve sedi u klubu, mogu slobodno da kazem da i ne pratim. Ali svaka tebi cast sto imas zdravlja, zivica, razumevanja za sve njih.

              Meni u Zvezdi iskreno i to sto valja, ne valja, zato sto nema sa kim da igra to sto valja. Necu o imenima, dok se nesto bas ne promeni a nece se promeniti tesko da ce mi bilo sta valjati. normalno uvek ce mi biti drago kada dobijemo, ali da sam se nesto potreso oko poraza bilo kog nisam. Mnoge idiote sam gledao i uzivo i preko tv-a da mi ih je dosta
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Kako ruzan teren u Subotici..Ne treba ocekivati neku lijepu igru,ali 3 boda su moranje..Ocekujem da u timu budu Avramovski i Grujic,Jovic takodje,kao i Ristic.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Očevi Ristić, Jović i Grujić, talenti, nijedan ispod tri milke da se ne proda.

                  Odličan video

                  Comment


                  • Au Orlandiću kakav promašaj,ono mora da bude gol.Jović isto morao da ga da pre penala.
                    Sad će da krenu da seru za penal,jeste ga golman oborio,dao je veći for Jović ko zna dal bi je stigo,sudijska procena je dal ce da svira ili ne.Isto nam tako sudili penal u Bordou,igrač ništa nije mogo da uradi iz one pozicije golaman ga oborio i ovaj je svirao.

                    Ima neko bolji neki link?
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • http://www.sports-x.net/

                      Imas ovde link od Arene 1, nadam se da radi.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Opet 3 komada. Dobro se upucavamo.

                        Comment


                        • Juče na Marakani



                          Comment


                          • Pa prooooooobaj majstore

                            Comment


                            • http://fudbal.hotsport.rs/2015/03/24...irka-vujadinu/

                              Hahhaha koji car
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Nezvanično, Luka produžio do 2018.

                                http://www.mojacrvenazvezda.net/1060...vezdi-do-2018/

                                Comment

                                Working...
                                X