Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvjek si pun optimizma i vjere...Tacno je da je sve to zalosno i cemerno..ali ti na forumu odje pises samo da bi mracio,niJedan post ti nije pozitivan,izaberi temu neku i napisi nesto pozitivno i dobro,a ne samo mrak,prenosis negativnu energiju,kad god se pojavis.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Sta ti vidis u FK CZ pozitivno? Pisem zato sto volim klub, a normalno cu da kritikujem bagru i klipane koji ga unistavaju godinama na celu sa Draganom Dzajicem, pa svi ostali, bukvalno svi. Ne mracim, ti ako ne kapiras da je vec mracno onda neces da vidis.
      Inace ako branis Radonju, Terzu i Radojicu, svi imaju nesto zajednicko..pa te kapiram

      Comment


      • Opet povrsno apsorbovanje.S ovim zavrsavam sa tobom ove amaterske diskusije..Znaci,bicu presrecan ako ova uprava na celu sa sarlatanom,kriminalcem,lopovom,manipulatorom,demag ogom,ljigavim Terzicem ode.Svaki normalni navijac Zvezde tako razmislja,nadam se.Ali tebi Radonja u taj kos Ti si najgori sagovornik ubjedljivo sa kojim sam ikad pricao,bilo ovako ili live,jednostavno nisam nailazio na takvu individuu..Koliko neznanja,povrsnosti,klasike,a pun sebe pritom,uzas.
        Last edited by Duka; 12-02-15, 16:42.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Ne mislim u tom kontekstu, Radonja je gotivan lik, uvek odmeren i na mestu, kao trener, vec smo videli ogranicen.

          Comment


          • Nešto najružnije na svetu danas su FK Crvena zvezda i Fk Partizan, mnogo ružno, mnogo jadni ljudi oko ta dva sportska kolektiva, od uprave pa do navijača, huligana tih i to. Sve jajara do jajare.

            KK-a oba su danas druga stvar.

            Comment


            • Pa ti rece oni svi imaju nesto zajednicko


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Mnogo vise stete drustvu nego sto doprinose, i mnogo se imbecila i propalica okoristilo o ta dva kluba.
                Ljudi se danas svadjaju zbog izjava Duleta Vujosevica, ejj. Covek mi lici na diktatora komunistickog, ako se pobunis i pitas a gde je moj novac, odmah cistke i propaganda, a svi znamo da su ovde ljudi skloni ne samo da obozavaju takve, vec i da ih slede... sport u q, odjavljujem se, beznadezno je.

                Comment


                • Ajde ko je pratio pripreme treba mi podatak koliko je utakmica Zvezda odigrala i koje je rezultate ostvarila... radim mrrrrtvi izvestaj sa Sarbrikenom ne mogu da trazim na netu ae ae ae
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Ja znam samo da ste dobili Rubina, i to je to

                    Comment


                    • Ako je suditi po jutru,dan ce biti lijep i vedar Tako izgledaju pripreme Zvezde,nadam se i nadolazeci drugi dio sampionata.Osim savladanih Maribora i Rubina,savladan je i Bate Borisov.Ovo sto se moglo vidjeti protiv Bate,ovo je bilo zaista optimisticki.Lijepa igra,borbena,pozrtvovanost,htjenje,trud,zelja,atra kcije takodje,lijepih krosovera da kazem tako ...I jos sansi.Parker je odlican ,Ristic samo takav,tako to sve na pripremama izgleda.Mirise na dobro,fala Bogu,no da sacekamo najmjerodavnije mjerilo-zvanicne utakmice.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Dajte neke strimove,sve sto nadjem ne zna se koji se snimak gori.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Očajna igra.
                            Ovi kao da se do danas nisu sastali. Nije mi samo jasno zašto se i troše tolike pare na neke "pripreme".

                            Comment


                            • Više ne treba trošiti živce na ovo, ne umeju da uskoriste kiks glavnog rivala i tako smanje razliku za liderom na tabeli nego igraju nerešeno ..

                              Comment


                              • Uzas.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X