Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo se nadam da Sejo neće ići sa Pečnikom na beku, tj. siguran sam da neće jer će krenuti 4-2-3-1, a tu Pečnik ide na svoje prirodno mesto, dosta Seju bod.

    Comment


    • U sezoni 2007/2008 smo imali boljeg strelca od Partizana, ali zaista mizerna prednost, Jestrović 13 a onda sledi tandem Dijara-Jovetić sa po 12 golova. Partizan uzeo prvu titulu SL.
      U sezoni pre te (prva SL Srbije) Đokić iz Zvezde 14, Odita-Marinković po 10 golova.

      Sve ostale sezone SL, Partizan je imao boljeg stralca/e.

      Na današnji dan, Zvezda ima 1. i 2. strelca lige i to je prvi poprilično odmakao od svih u ligi!

      Falili su štoperi, došli su u pauzi. Lazović se oporavio, Milijaš cepa! Jednostavno odlična ekipa napokon! Sačuvan je trener iako sam bio za njegovu smenu, SHAME ON ME, najveći rival promenio trenera. Sačuvani svi najbolji igrači zimus, najveći rival prodao najefikasnijeg a kako igra u inostranstvu (i za kog) možemo da kažemo i najboljeg igrača.

      A možda i najbitnija stvar za Zvezdu, ovog proleća nije bilo priče o novcu (plate igrača). Ostali su najbolji ljudi pre svega a otišle trule jabuke. Najviše sam se plašio toga da se sami ne uništimo...

      Moram da spomenem opet najvećeg rivala xD, više su se oni bavili nama nego mi njima. Doduše 15 vezanih pobeda, ne možeš da kriviš druge što te uzimaju u usta...
      Last edited by Il Capitano; 24-04-14, 15:21.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Danas na omladincima nesvakidasnji dogadjaj.... Sedim ja i gledam utakmicu, Black Mamba naravno kasni. Na ulazu Dzajic sedi i malo se ,,rasirio'' i na moje oci se sklanja Mambari da ovaj prodje :/ Poenta price je da se ne salite sa tim deckom jer ko zna u kojoj je sekti i kakve masonske veze ima kad se jedan Dzaja njemu pomera. Ja zanemeo. Eto tako.

        Inace, dobija Zvezda derbi 1:2 cisto da znate.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Inace, dobija Zvezda derbi 1:2 cisto da znate.
          Mambara reko? Veliki covek
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Nesereće jedne ... bod čuvate!
            A ume li ko od vas penale da šutira.......(/%$@#^%&@Q#@&^%$# ...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Usro Sejo stvar, glumi Murinja, kontroliše meč umesto da melje onog Stankovića i Volkova sa Darkom i Pečnikom po desnoj strani, 5:0 da bude. Jbg, oprošteno mu, uzeo je 13. uzastopnih +3, nek sačuva tako još tri kola i sreća sreća radost.

              Comment


              • E zivote 2 penala cista dosudi Mazic ,i mi umesto da to iskoristimo ,mi ne znamo da sutnemo ...

                Kao da sam gledao zenski fudbal kad su Ninkovic i Mijailovic izvodili penale ,tako su ih sutnili da nisi znao dal je to zensko ili musko ,ipak zbog brade sam ih nekako prepoznao

                Na kraju imas 1-1 ,i zadrzavanje 6 bodova prednosti ,i mi se branimo ... Pa majku mu ,ovaj Slave kao da nikad nije cuo da je napad najbolja odbrana .. a tek drugi gol ,Bajko je lagano mogao da brani ,nego sto lopta putovala 2 sata do sesnaesterca i niko da intervenise ,je sramota ...

                Ovaj vikend da nam nije vaterpolista ,bio bi najgori moguci scenario ...Kosarkasi i fudbaleri kao da su iste psihe ,i jedni i drugi kao da se usrase pobede ...

                Comment


                • ja ne znam kakva je se zla sudbina navila nad nama pa nas ovako ne ide...promasiti 2 penala i primiti onakav gol u 90 min ...kad nece nece
                  Last edited by Brajkula; 26-04-14, 20:37.

                  Comment


                  • Kakva zla sudbina. Svi znamo o čemu se radi :-).
                    Lagano, opušteno, sve je bilo i ostalo pod kontrolom.

                    Comment


                    • Originally posted by forum1nick View Post
                      Kakva zla sudbina. Svi znamo o čemu se radi :-).
                      Lagano, opušteno, sve je bilo i ostalo pod kontrolom.
                      pa znam da je pod kontrolom i to me tjesi ali toliko bola ove sedmice strasno...opasno po zdravlje

                      Comment


                      • Cirkus Kolorado što bi rekao Brajkula

                        Umesto da lagano završavamo prvenstvo m igubimo derbi i sada se malčice komplikuje situacija ali srećom imamo ta tri boda više.

                        Comment


                        • Bajern 91. nam se naplaćuje svake godine bar jednom. Aleksa, jesi snimio Pešića ?

                          Comment


                          • Ova nedelja ide u ovom fazonu


                            daj ova tri kola da odradimo kako valja ne bih podneo lako neke nove nepredviđene situacije.

                            Comment


                            • i zivot nam znaci ovaj gol koji smo danas postigli...jer i u koliko izgubimo jednu utakmicu opet smo prvaci

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Bajern 91. nam se naplaćuje svake godine bar jednom. Aleksa, jesi snimio Pešića ?
                                Nisam mogao da gledam ništa danas, ceo dan napolje

                                Slučajno uhvatih malopre na RTS golove, odličan

                                Comment

                                Working...
                                X