Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spremaju za ne daj Bože. Ako sledeće leto ode neko. Babić je godinu dana izmena pa je opet izmena, što ne bi bio jedan Simić. Nema ko da menja Krstičića. Ne može njega Jovančić da menja ili Bakula, nije on zadnji vezni. Bolje da je Andrija Luković ili onaj mali što su ga u Grafičar gurnuli, Veljko Nikolić mislim.

    Krstičić je presrećan u Zvezdi i odbio je AEK i mogao bi da ostane do kraja karijere. Žena mu je normalna ne smara fa uopšte, njemu se samo igraju jake utakmice i LE ili LŠ a na dobrom smo putu.
    Last edited by Cassius Clay; 30-07-18, 15:35.

    Comment


    • Krstičić i Simić su miljama daleko, jednostavno ne mogu da se porede. Ali eto, mora neko da zauzme i Krstičićevo mesto kada ode.

      Kako se bre niko ne vraća, Filip Stojković, Srnić, bilo je dosta primera.

      Samo čekam kad će da nam dune da vratimo i najmlađeg debitanta u istoriji Filipa Jankovića.

      Comment


      • I ja bih rekao da je Simic dosao iz razloga sto je nekom vec vezana masnica...bice prodaja usli mi u grupnu fazu ili ne...Ono sto mene brine je sto ne znamo kako se novac koji klub prihoduje u poslednje vreme, odrazava na stanje duga...Nikako da se konkretno spomene neka cifra...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Spremaju za ne daj Bože. Ako sledeće leto ode neko. Babić je godinu dana izmena pa je opet izmena, što ne bi bio jedan Simić. Nema ko da menja Krstičića. Ne može njega Jovančić da menja ili Bakula, nije on zadnji vezni. Bolje da je Andrija Luković ili onaj mali što su ga u Grafičar gurnuli, Veljko Nikolić mislim.
          Babić je projektovan za prvu postavu, ali eto.....kako da bude u prvoj kad tamo protiv onih u prvom kolu u poslednjem minutu promaši sam ceo balon i onda Borjan mora da gine.

          Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          I ja bih rekao da je Simic dosao iz razloga sto je nekom vec vezana masnica...bice prodaja usli mi u grupnu fazu ili ne...Ono sto mene brine je sto ne znamo kako se novac koji klub prihoduje u poslednje vreme, odrazava na stanje duga...Nikako da se konkretno spomene neka cifra...
          Spominje se, ali eto već jedno dve, tri godine to je suma koja varira na oko 26 miliona
          Last edited by Brajkula; 30-07-18, 15:36.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula
            Spominje se, ali eto već jedno dve, tri godine to je suma koja varira na oko 26 miliona
            Pa upravo to...mulja se opasno ...ajde dace bog da udjemo u LS pa da vidim kako ce sakriti 20 miliona
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Ama jel ste vi svesni koliki potencijal lezi u igracima iz mladjih generacija koje su dvadeset godina zaredom izlazili iz kluba ne igrajuci ni malo za klub. U masi potencijala doslo je vreme hvala bogu za come back nekih igraca za koje struka veruje da vrede. Ako ne vrede, eto savest nam je cista proverili smo igraca sa 23 godine ustanovili da od njega nema leba i pozelecemo igracu siroko polje i sve najbolje u nastavku karijere. Sta je tu lose? Zbog cega je takav prilaz los? Ukoliko mi dve godine naredne igramo LS neophodno je iz tog ugla naci neke kvalitetne jeftine igrace a gde ces ih naci ukoliko ponovo ne uzmes sito i ne ubacis u njega neke ranije prospekte koji se nisu snasli. To je najednostavniji i najjeftiniji posao. Ako se igra LS u narednim godinama prica da ce se rasprodavati i da nece biti dobrih igraca je prica za malu decu.

              Comment


              • Pa imamo i tekuće troškove. Plate su mnogo veće nego ranije i redovnije. Polako, dug će do zime biti ispod 20 miliona, uvek se posle avgusta podvlači crta.

                Krstičić ne ide nigde potpisujem vam svojim prisustvom na forumu. Brišem akaunt ako ode. Nije da ću nekome nedostajati, ali iz principa.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Pa upravo to...mulja se opasno ...ajde dace bog da udjemo u LS pa da vidim kako ce sakriti 20 miliona
                  Pa je l krio do sada šta? Da nije Zvezdan Terzić spomenik bi mu digli.

                  Comment


                  • Dođe nam moralni patuljak u liku Simića. Taman da i Adžića za 3 sezone kad ne odigra ništa u Anderlechtu, pa onda u nekom Eupenu, dočekamo širokih ruku. Razumijem kad igrač ima extra kvalitet. Ovo je poniženje kluba, ništa drugo.

                    Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    I ja bih rekao da je Simic dosao iz razloga sto je nekom vec vezana masnica...bice prodaja usli mi u grupnu fazu ili ne...Ono sto mene brine je sto ne znamo kako se novac koji klub prihoduje u poslednje vreme, odrazava na stanje duga...Nikako da se konkretno spomene neka cifra...
                    30-40 miliona, u tom rasponu

                    Comment


                    • Suptil brate potez je dobar nego je on otišao kao pička iz kluba. Samo to. Isto kao Adžić sada. Pička je pička i iako je psovka ružna nekada moraš pisati onako kako jeste. Mnogo mi uvijamo u folije. Ispao je pička i on i njegovi roditelji i nije ni prvi ni poslednji.

                      Ja da sam on sazvao bih konferenciju i počeo rečenicu:

                      "Ispao sam pička. Zvezda je bila slaba. Moji alavi roditelji i ja u sadejstvu sa Jugovićem videli smo oportunitet i boleo nas je kurac za Zvezdu. Sada sam došao da oživim karijeru jer nsiam uspeo, molim za drugu šansu i za oproštaj za alavost, vratiću to igrama na terenu."

                      I onda bi mu mi oprostili jer meko je zvezdaško srce.

                      Comment


                      • To da ce dug biti ispod 20 posle zime takodje slusamo par godina...doduse slabe su nam zime u poslednje vreme, mozda zato ...Sto se troskova tice, mi smo protekle sezone prihodovali dobrano vise od onog sto nam treba da funkcionisemo...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Par dana se ne spominje neko novo ime za spica, a vec sam kraj jula. Sada je vec 5 do 12, jer ja ne znam kad ce taj decko da se uigra ako ne dodje u narednih par dana, osim ako ne bude Boaci. Kao da cekamo da nas neki poraz lupi po nosu da bismo reagovali, a opomena bez konsekvenci pitanje da li ce biti.

                          Comment


                          • Frustrirajuce su bile decenije kad nas nije bilo nigde. Ali ne mogu da verujem da toliko negativno gledate. Mozda i sa razlogom imajuci u vidu turubnu proslost. Ja verujem da ce sve biti ok, i da se sve sa dobrom namerom radi.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Plus nije igrao godinu dana u Bragi? Prvo nije ni bio u Bragi.

                              Gde je igrao Hugo pre Zvezde, Boaći?
                              Gde je igrao Rodić?
                              Gde je igrao tj gde je grejao klupu Žule?
                              Gde je igrao Krsta ali dobro on je klasa, nego je li igrao standardno i u kojoj je formi bio?

                              Pomislio bi čovek da nas je Boaći sa Kangom uveo u Evropu. Nešto najlošije što se desilo klubu poslednjih 20 godina. I to ne zato što su toliko loši igrači, za nas su ok, ustvari vi ste mi ih smučili jer ste nerealni i jer mitomanišete. Kao da nam igrači dolaze standardni iz klubova pa sad je Nikola Stojiljković izuzetak.

                              Lep nick, dobrodošao.


                              Hvala Uroše na dobrodošlici. Pazi sve ove igrače što si napisao smo doveli pod drugačijim oklonostima i nismo dali ovoliko para koliko za Stoiljka za pozajmicu. Stoiljko je klasičan nadobudni JSL igrač koji je je imao malu epizodu u Bragi i tu se njegova priča završava. Ove što si naveo su imali ozbiljne role u evropi sem Filipa Stojkovica, ali mi za Ficu nismo dali ovoliko para.

                              Comment


                              • Iz ove situacije sa napadacima, mali Jovelja bi mogao da profitira...iskreno i navijam za tako nesto sad je svakako kasno da dovodimo nekog...nama treba igrac za juce koji ce odmah da reseta a takvi su van nase platezne moci...a Stoiljko ce biti ok ali u skorije vreme, tesko...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X