Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i u tekstu piše da ne ide, da ostaje iako nzm šta bi bilo bolje po nas da ode i da nas rastereti plate 1k dnevno, ili da ostane...vreme će pokazati.

    Comment


    • Droga Portorož http://www.crvenazvezdafk.com/sr/ves...oro%C5%BE.html

      Evo ga i spisak

      Boban Bajkovic
      Milos Vesic
      Predrag Rajkovic
      Marko Petkovic
      Ljubo Nenadic
      Nikola Mijailovic
      Jovan Krneta
      Darko Lazic
      Novak Martinovic
      Savo Pavicevic
      Milan Jokic
      Aleksandar Kovacevic
      Goran Gogic
      Vukan Savicevic
      Nejc Pecnik
      Darko Lazovic
      Nenad Milijas
      Milos Ninkovic
      Luka Milunovic
      Filip Kasalica
      Dragan Mrdja
      Abiola Dauda
      Ifeani Onjilo
      Djordje Rakic
      Stefan Mihajlovic
      Onjilo in, nema Arauha i Omege, oni su dakle kapija br.1, krivo mi za Arauha, talentovan, talentovan i dečko ne dobije pravu šansu da igra.

      Comment


      • Dje Luković ?
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post
          Dje Luković ?
          Nije dobio vizu

          Comment


          • Pobeđen Domžale minimalnim rezultatom, strelac Dragan Mrđa

            Comment



            • Ožegović opet višak, i cenim da će i on uskoro da traži raskid ugovora

              Comment


              • Zna li neko ko je ovaj ? http://www.zurnal.rs/2014/02/04/kelh...nja/index.html

                Comment


                • Pa taj neki Slovenac štoper. Nikada ga ja nisam gledao, kaže Vada da je dobar, sad videćemo...u ostalom cenim da od Krnete i Lazića ne može gore, a i verujmo Serju koji je ubo sa Nejcom sasvim ok.

                  Comment


                  • Veruje se Seji

                    Comment


                    • http://crvenazvezdafk.com/sr/vesti/k...ja+sezone.html

                      Napokon da neko nešto odradi da valja. Msm ne znam konkretno za transfer, ali potpisivanje ugovora samo na 6 meseci je prava stvar, jer u slučaju da igrač ne zadovoljava kvalitete lepo se rastanemo ko ljudi na leto bez posredstva suda i ostalih institucija. A sa druge strane ako zadovolji najmanji je problem da se produži saradnja jer sumnjam da postoji scenario gde bi se neki veliki klub pojavio kao konkurencija za ovog čoveka.

                      Comment


                      • Ko zeli da gleda Zvezda-Sloboda evo extra link...
                        http://www.balkansport.info/showthre...-BalkanSport-4
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Prvo poluvremeSta li ovi vezbaju na treninzima da mi je znati
                          Veoma dobro drugo poluvreme.
                          Laza nase najvece pojacanje!!!Srce ove ekipe
                          Savo se lepo pokazao...
                          Milijas trci ko ja za autobusom.
                          Last edited by jevta1992; 05-02-14, 15:02.
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment



                          • Gledao sam prvo poluvreme i nekako mi je sve delovalo u smislu da se želi da se utakmica kotroliše, posed naš, ali ništa konkretno ka gore, samo ona šansa za Mrđu...ali kako rezultat govori, to se popravilo u drugom delu.

                            Comment


                            • Jel se zna sta je sa Rakicem? On je, cini mi se, dobro poceo sezonu pa se povredio... I dalje ne igra, bar ja nisam video za ovo vreme da ga iko pominje na pripremama...

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post

                                Gledao sam prvo poluvreme i nekako mi je sve delovalo u smislu da se želi da se utakmica kotroliše, posed naš, ali ništa konkretno ka gore, samo ona šansa za Mrđu...ali kako rezultat govori, to se popravilo u drugom delu.
                                Usli Laza i Petkovic u drugom i krenuli smo da bijemo. Prvo smo igrali nezainteresovano, kao da ih je neko naterao da igraju protiv Slobode. Mogli smo u drugom dati 5 komada lagano, pogoto je velika steta za Lazin sut. Njegov povratak ce nam mnogo znaciti. Decko nije igrao 6 meseci i opet dosta odskace od ostalih kada udje u igru. Rakic je bio dobar, steta sto onaj njegov sut glavom nije usao, lepo je saradjivao sa Lazom.

                                Dauda kao da je isao na robiju, a ne na utakmicu, ni da potrci covek.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X