Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda upadne Martinović umesto jednog.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Možda upadne Martinović umesto jednog.
      Ko, Duško Martinovic :

      Comment


      • Kung Fu Martinović

        Comment


        • Jao bre, kako vam nije zao da se zajebavate mukom u prvom licu...

          Comment


          • Op, op .. Igramo sa Redsima


            http://www.redstarbelgrade.info/comp...liverpulu.html

            Ali izgleda da će tamo gostovati naši omladinci
            Last edited by Lord Aleksoni; 20-01-14, 16:25.

            Comment


            • Koja je ovde naša korist ?

              Velike su gluposti ove saradnje klubova, malo se toga svodi na razmenu igrača, uglavnom su to trenerski forumi, savetovanja itd. Gluposti dobrim delom...

              Comment


              • Šveđani pišu da je Dauda u znak protesta napustio Zvezdin trening kamp na pripremama te i da njegov menadžer sa nekim advokatima sprema tužbu za raskid ugovora.

                Comment


                • Jedina steta je sto necemo dobiti pare za njega, a igracki toliko necemo osetiti. Kako je Lazovic zdrav, igracemo 4-3-3, a i pored toga, mali Luka ce u prvi tim na ovaj nacin, sto nam samo moze koristiti. Jos da oteramo Ozegovica, pa da mozda decko i dobije neku minutazu. Najtalentovaniji napadac u zemlji, a kod nas ne moze da ide na pripreme. Bitno je da je tamo Ozegovic koji je dao 1 gol za Vozdovac. Ja sam mislio da ce "nas Rooney" biti neki igrac, ali decko blage veze nema. Lopta kao u kamen da udari pri prijemu iste.

                  Da je nema, trebalo bi nam izmisliti upravu. Znaju da se ovaj zali cim stigne i odbijaju ponudu za njega, a sada necemo dobiti ni dinara. Samo smo na njemu i Mladenovicu izgubili 1.6 miliona, sto za nasu situaciju nije malo para, jer smo od tih para mogli da isplatimo dobar deo zaostalih plata.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Meni i dalje nije jasno koji ku..c su ga i poveli na pripreme. Jedino sto su mogli da dobiju je, ili ovo sa advokatima, ili da cuti i da bude vazdan nadrketana budala koju ce boleti uvo za sve...

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Jedina steta je sto necemo dobiti pare za njega, a igracki toliko necemo osetiti. Kako je Lazovic zdrav, igracemo 4-3-3, a i pored toga, mali Luka ce u prvi tim na ovaj nacin, sto nam samo moze koristiti. Jos da oteramo Ozegovica, pa da mozda decko i dobije neku minutazu. Najtalentovaniji napadac u zemlji, a kod nas ne moze da ide na pripreme. Bitno je da je tamo Ozegovic koji je dao 1 gol za Vozdovac. Ja sam mislio da ce "nas Rooney" biti neki igrac, ali decko blage veze nema. Lopta kao u kamen da udari pri prijemu iste.

                      Da je nema, trebalo bi nam izmisliti upravu. Znaju da se ovaj zali cim stigne i odbijaju ponudu za njega, a sada necemo dobiti ni dinara. Samo smo na njemu i Mladenovicu izgubili 1.6 miliona, sto za nasu situaciju nije malo para, jer smo od tih para mogli da isplatimo dobar deo zaostalih plata.
                      Čitao sam ja za Luku Jovića skoro, plan je da se od sledeće godine priključi prvom timu, tj. trebao je već ove zime ali su ipak odustali jer on od februara ima neke reprezentaitvne obaveze i usled toga neće biti na raspolaganju ceo februar, koja je onda poenta povesti ga na prvi deo priprema kada već ceo drugi deo neće biti tu.

                      Što se seljaka iz Čačka tiče još nije našao angažman, poduvao ga je za Evijan.

                      Što se Daude tiče nek pozajme to što mu duguju i nek odmah prodaju crcna u tri lepe izvuku neki plus ako je uopšte moguć, ali bar se otarase tužbe i naticanja oko onih licenci, ako je neko iole pametan i onom klubu tamo.

                      Comment


                      • Ovo Brajko voli da vidi, nasmejana lica

                        Spoiler








                        Comment


                        • prvu pripremnu u sloveniji dobili smo sa 7:0 neke drugoligase...i Dauda igrao i postigao jedan gol
                          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=803547
                          Last edited by duka79; 23-01-14, 15:33.

                          Comment


                          • Pa naravno da je igrao, čeka nas do subote za pare ili da ga prodamo nekome, ako ne, onda raskid.

                            Comment



                            • EDIT: Golman iz drugog poluvremena najsmešnije u fudbalu nešto što sam video u životu, kakvi su ovo amateri.
                              Last edited by Brajkula; 23-01-14, 20:06.

                              Comment


                              • Mozzart nešto spominje Pavićevića, iskreno ne znam ko beše taj

                                Mislim da za CG repku igra

                                Comment

                                Working...
                                X