Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Međutim, u nedelju je protiv "građevinara" pokazao da zna da bude vrlo ratoboran i samo zahvaljujući naklonosti sudije Milenka Vukadinovića nije dobio crveni karton.


    Ma ja, neka mu ovaj razbije nos i ovaj da ga poljubi zbog toga. Inace, ovi klinci iz Rada dosli da igraju ragbi, a ne fudbal. Govedo trebalo direktan crveni da dobije. A nasi mediji kazu da je Nine dobro prosao.

    Inace, Marko Miric u prvoj postavi....

    Robi je slobodan, Sejo=dovidjenja na polusezoni.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Miric Mrdja Boze moj dragi....


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Jedino su vazna tri boda, da Partizan nije preokrenuo juce sada bi bili prvi na tabeli. Ali nema veze, mala je prednost ta od jednog boda, morace da kiksnu kad tad a mi moramo da koristimo svaku priliku.

        Comment


        • Zagolicaj mi maštu.....

          On se potom osvrnuo i na "glas javnosti" u Beogradu, tačnije navijača Crvene zvezde, koji bi ga rado opet videli na klupi svog tima. - Čuo sam nešto o tome. Zvali su me, ali nisam želeo nikome da se javljam, sve dok ne završim razgovore sa ljudima iz Kajzerija. Ne bih o povratku u Zvezdu, ne u ovom momentu.

          Comment


          • Odbili ovi iz Kajzerija njegovu ostavku, ostaje tamo jos ..
            Last edited by Lord Aleksoni; 13-11-13, 17:13.

            Comment


            • da jbt,uzas! Robi ajde vrati se!!!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                da jbt,uzas! Robi ajde vrati se!!!
                Jesi li realan ?
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by Mladen View Post
                  Jesi li realan ?
                  Ma nije lud da se vraca.

                  Comment


                  • hehe aj ti sad meni reci,da li je tebi ovaj mucenik resenje?


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.crvenazvezdafk.com/vesti/...+u+Padini.html

                      Spoiler


                      Comment


                      • Daans smo igrali prijateljsku sa Dolinom iz Padine. Dobili smo 2:1, strelci Onilo i Savicevic sa penala.

                        CRVENA ZVEZDA: Trkulja, Lazić, Krneta, Mladenović, Mijailović, Gogić, Milijaš, Mirić, Mihajlović, Dauda i Mrđa. Rezerve: Vesić, Ahčin, Arauho, Đuričković, Čikić, Savićević, Grujić, Jokić, Đorđević i Onjilo.

                        http://sportal.rs/news.php?news=113844
                        Last edited by Lord Aleksoni; 16-11-13, 16:25.

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/vesti/gr...-sramota/65321

                          Dodji majstore i povedi Takija sa sobom <3
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Звездина филијала – БСК Борча

                            Пут до стварања играча, резултата и касније зараде води преко филијале. Тако учи историја. У Јединству са Уба, својевремено су стасавали Бошко Јанковић, Ненад Ковачевић, Александар Луковић, Душан Баста, Драган Мрђа…


                            Касније су носили игру Црвене звезде остајали трофеје и остварили вишемилионске трансфере. На крају, сви су били на добитку – тадашњи члан Друге лиге Јединство, Црвена звезда и наравно играчи.

                            Повратком Драгана Џајића на место успеха поново је актуелизована прича о филијали. Јединство је отпало, јер игра у четвртој лиги (Зона Морава), па је почела потрага за клубом који игра у вишем рангу такмичења и види интерес за сарадњу са Црвеном звездом.

                            Решење се назире. Члан прволигашког каравана БСК могао би у наредним данима да постане филијала најтрофејнијег српског клуба. Како сазнајемо, успостављени су контакти челника клубова, а наредни дани могли би да донесу и финализацију договора….
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X