Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da li zna neko koja je fora sa arauhom? je li on toliko los da ne moze dobiti sansu pored superiornih stopera koji su isperd njega ili su to neke malverzacije svojstvene samo zvezdi...sve me podsjeca na slucaj babalj, koji se spremao jedno pola godine da dodje u kondiciju a toboze je profesionalni fudbaler...omega odigra duplo bolje od lazica i krenete sto su do sada igrali i onda dva puta da covjeku loptu u noge prilikom pasa od dva metra

    Comment


    • Mutne radnje nase vajne uprave iz kojih najvise ispasta dete sa drugog kraja sveta. Za to sto mu rade im posebno jebem mater.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment




      • 1:12:00-1:18:00

        'Ladno bio da gleda Siti-Junajted.

        Mislite već za sledeću sezonu da budu privatizovani? Pa nego šta!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Znaci, spremamo se za Romana

          Comment


          • Citajuci njegove izjave onako pokeraski, meni se cini da oni nemaju ni jasan model, ni tacno sta ce i koliko privatizovati, ni ideju kako da zakonodavno sve to iznesu, a izgleda da nema ni zainteresovanih kupaca, cim on prica nesto mnogo bezimenih, pisi propalo. A ocekuje da se to zavrsi za manje od godinu dana. Ne svidja mi se.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Na pitanje i fudbalski i košarkaški on odgovara "pa ne znam rekao sam vam da me ne pitate te tehničke detalje" Pitanje je jasno, da li će se prodati i košarkaški klub u kojem je tvoj rodjeni brat jedan od glavnih ljudi?
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment




              • Comment


                • Sto bi rekao Milovan pale se terminali

                  http://www.mozzartsport.com/vesti/jankovic-u-ligi-1
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • http://redstarbelgrade.info/fudbal-s...ana-video.html

                    Dominira brat.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • A ovo jel istina

                      Comment


                      • Filip Mladenovic pravi primer igraca koji su u poslednjih par godina nosili najtezi dres na brdovitom Balkanu. Pravo olicenje stanja u klubu. Moze se slobodno reci igrac koji savrseno opisuje nase fudbalere, barem one koji igraju JSL.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ode ovaj

                          Comment


                          • da je bog dao da nikad nije ni dolazio bilo bi super

                            Comment


                            • Bajković,, Vešović, Martinović, Omega, Mijailović, Kovačević, Pečnik, Milijaš, Ninković, Mrđa, Dauda.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • 17 секунда, озбиљно?

                                Comment

                                Working...
                                X