Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman tako. Video jutros da ga je njegov kum jezik brzotrz savetovao da ne dolazi. Nadam se iskreno da ce ga posssssslusati...

    Comment


    • Sutra prenos derbija ide na TV Prvoj ..

      Comment


      • Jako odvratno predosadno igramo,lose prelose,cini se,svi i nesto igraju kad izadju na teren,bez mi....sijedim brze nego normalan covjek,zbog njihove igre,vise imam bijelih vlasi,nego prije,primjecujem,naglo nesto,gotovo sam siguran,da je to zbog nasih mucenika,ALI siguran sam da cemo sjutra dobiti mec,jer je derbi DERBI...tu se sve brise i losa forma,i jad i bijeda sto su do sada neumorno predstavljali i sve.. vjerujem u Daudu i nesretnog Milijasa da mogu donjeti prevagu,Milijas


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment






        • DA GRMI VECERAS, ZA BOD, ZA SEJIN OSTANAK NA KLUPI!!!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Nadam se da ce Ronaldo igrati veceras, jebes Vukana kada imas Miric Marka u ekipi.


            Prelosi i jedni i drugi, 0-0 najrealnije.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • http://i.imgflip.com/4jvr2.gif
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Sejo odlazi!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Snell View Post
                  Sejo odlazi!
                  Glasnije Mekinjo, velikim slovima sve, nemoj da se stidis!
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Comment


                    • Samo da pozdravim odlicnog igraca i vrsnog centarfora Daudu i da ga zamolim da mi napise par razloga zasto nije bio na derbiju :/
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Zaglavio u gradskom Obrenovac - Beograd :/

                        Džabe njega pljuješ, osim partije Gogića i Ninkovića niko nije zaslužio prelaznu.

                        Darko mali Lazić i Krneta, posebno ih ne bih komentarisao, kako lako ispadaju iz igre....sreća naša je da su i oni u kanalu niada većem.
                        Last edited by Brajkula; 04-11-13, 11:50.

                        Comment


                        • Zaboravio sam jos jednu stvar. Uopste mi nije jasan Stojanovic sa reakcijom kao da je osvojio LS. Ne znam sto se onako raduje kad je i dalje na -1, kapiram ja pao mu je kamen sa srca krecu price o samopouzdanju, uzdrman Partizan i tome slicno ali ajde budi dasa pa se iskuliraj kao kad izgubis protiv Vozdovca Javora ili Cuke.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Pa nije baš kulirao kada je gubio od gore navedenih, eto npr. nije iskulirao je ove sa Arene, nije im davao završnu reč nakon mečeva.

                            Ali izvukao je brat sprint aka Usein Bolt, jedva kamera stigla da ga proprati, da mu i hitronogi napadač Onjilo zavidi na tome.

                            Comment


                            • Lukovic od sledece sezone u Zvezdi (ako nesto ne iskrsne). Odgovara mu zbog klinaca i skole. Provereno.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • – Када почну разговор с причом, зарадићу толико и толико новца, онда одустајем. Два пута сам у животу кренуо за новцем и погрешио. Платио сам личну цену због тих одлука. Данас, никада не бих напустио митски тим Црвене звезде – каје се Валтер Зенга
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X