Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj da damo jedan gol Islandjanima. Bilo bi bezveze da prodjemo bez datog gola u gostima

    Comment


    • Очајни смо, два паса не можемо да повежемо...

      Какве ми жуте добијамо, ја не верујем..
      Last edited by Avramovic; 25-07-13, 21:03.

      Comment


      • Sramota da ne mozemo da damo gol . Kako se sramote sa grafikom Islandjani , dva puta pise da je Milijas dobio zuti karton , a nije ni jedan .
        Dauda nista nije pokazao, sve je slabiji i slabiji a umesto njega usao Mihajlovic . Usao je mnogo ostro u mec i dobio zuti karton.

        ps. Dobio Mihajlovic crveni, ne znam sta mu je ovo trebalo

        Sada ostajemo samo na Daudi kao napadaca u trecem kolu
        Last edited by Lord Aleksoni; 25-07-13, 21:07.

        Comment


        • ЈА НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈЕМ!

          Да ми је само знати о чему он размишља?!

          Comment


          • Originally posted by DelijaHool View Post
            ЈА НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈЕМ!

            Да ми је само знати о чему он размишља?!
            Ma samo sto je usao, poceo da uklizava ostro

            E jos i penal

            Comment


            • Какав пенал! Нека, ко нас је..!

              Јадни јбт ови..

              Comment


              • Hvala bogu spasio nas Bajko, od skoro sigurnog prolaza mogli smo da strepimo do kraja

                Ne znam sta je ovo, ocajni smo mnogo

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  Hvala bogu spasio nas Bajko, od skoro sigurnog prolaza mogli smo da strepimo do kraja

                  Ne znam sta je ovo, ocajni smo mnogo
                  Јебе нас надморска висина..хахаха

                  Comment


                  • Да л' да плачем или да се смејем...

                    Comment


                    • Ovaj Savicevic bi letio iz kluba istog trena posle ovoga. Kakav idiotizam, sebicluk...
                      sigpic

                      Comment


                      • neznam sta reci ocaj od nase igre do katastrofalno loseg sudije...a za Mihajlovica neznam sta reci imas vise nego siguran prolaz a on pravi 2 najgluplja kartona koje sam u zivotu vidio treba ga vratiti u omladince

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Ovaj Savicevic bi letio iz kluba istog trena posle ovoga. Kakav idiotizam, sebicluk...
                          Nije bio Vukan ako mislis na ovu zadnju akciju, Pecnik je ono..

                          Sudija tragikomican, kakav je ono penal..ocajna igra, al' ajde, da se mi spremimo za Cernomorec koji izgubi u Moldaviji. Ajde Dzajo popravi raspolozenje i reci da Jovanovic dolazi.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Nije bio Vukan ako mislis na ovu zadnju akciju, Pecnik je ono..

                            Sudija tragikomican, kakav je ono penal..ocajna igra, al' ajde, da se mi spremimo za Cernomorec koji izgubi u Moldaviji. Ajde Dzajo popravi raspolozenje i reci da Jovanovic dolazi.
                            Sram ga bilo, loptu u prostor sigurno moze ubacit, al lik ocigledno htio da se dokaze i da da gol.
                            sigpic

                            Comment


                            • Сад ће прича да крене..
                              Нисмо се наспавали, хладно нам је било, тежак ваздух, судија, бојали се вулкан да не проради..итд.

                              Ово да се заборави и да се окренемо Черноморецу.

                              Spoiler
                              Last edited by Avramovic; 25-07-13, 21:45.

                              Comment


                              • sto prije zaboraviti...sledeci cetvrtak je neka nova prica i nadam se dosta bolja igra ovo je za nama kako tako ali uspjesno za nas

                                Comment

                                Working...
                                X