Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Štoperi loši, ostatak tima i nije loš za našu ligu...

    A što se tiče trenera smenio bih ga ovog momenta. Izgubio 3 puta u 8 kola i nije dobio Donji Srem kući posle 2:0 i igrača više. Ma teraj se bre...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Није тренер ништа крив, најгору одбрану на свету имамо, не кажем да је сада он неки стручњак и да га треба трпети, лик се ухватио за врућ кромпир, али и да нам је Капело лично тренер, исто би се мислим дешавало.

      Лазић и Омега у трипу да се фудбал игра тениском лоптицом, није ми јасно како онако маше лопте, играо сам фудбал, играм још аматерски, али људе који у мојој екипи, поготово када сам клинац био па нема селекције него тренира свако ко плати чланарину, сам сматрао за највеће ретарде. Ето Лазић и Омега су ретарди.

      Comment


      • Ispucao je sve kredite...

        Loši su štoperi, i očajno je uradjen prelazni rok dovodjenjem Onjila a zanemarivanjem štoperskih pozicija... Neka dodje neko i nek ubaci Arauha u prvu postavu.

        Ali zato zašto Zvezda nije dala 2 gola Voždovcu, 3 Čukaričkom, 5 Donjem Sremu? Što ne stavi nekad Milijaša na klupu, gde mu je Luka Milunović, Vukan Savićević?
        Last edited by Il Capitano; 06-10-13, 20:50.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • otici ce i on i treba da ode ali me muci ko ce da dodje

          Comment


          • Ко год да дође са овим лузерима ништа урадити неће.

            Comment


            • Ok za stopere sve to stoji ali da li ima jos nekoga ovde ko ce da tvrdi da je Dauda dobar spic. Kakva neznalica Sunce ti poljubim, koji stepen neznanja sta je ovo :/ Joooj kako sam ga pikirao trenutno mi je u zivotu zelja broj 1 da to lazno smece ode iz kluba joj ajde raskini ugovor idi bez obestecenja molim te.

              Moram nekako da stupim u kontakt sa njim, neki mejl nesto samo da ga pozdravim.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • ljudi moji kakva je ovo sprdnja
                http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...inovic-smenjen

                Comment


                • Hahah, sad videh .. Ako je ovo tacno, onda su zreli za Toponicu

                  Comment


                  • mislim da smo postali glavna tema za sprdnju...mislim da je ova vjest ravna naucnoj fantastici pa ovo je strasno

                    Comment


                    • Ne verujem šta rade, auuuu al' će biti gledan Andjus sutra ako se ovo obistini...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Il Capitano View Post
                        Ne verujem šta rade, auuuu al' će biti gledan Andjus sutra ako se ovo obistini...
                        to ce biti najgledaniji sou u ovoj godini

                        Comment


                        • Slušajte b92

                          http://www.radiofm.rs/
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Ajde neka kaze neko ko moze da radi sa ovim degenericima?!
                            Kapelo? Murinjo? Fergi?! Ko bre?! Nema nama pomoci..

                            Mada mozda jedino Pizon sa 3 zadnja vezna i sve na 1:0.

                            Meni vise nije zao zvezde, zao mi je mene i vas sto trosimo svoje vreme, zivce na ove kretene gledajuci. Secam se pre par godina kada sam terao caleta i komsiju da idemo na tekmu, i dalje se secam odgovora: " Lepi moj, mi smo gledali od Dzaje do Piksija, Robija sve, koga sada da gledam?!"
                            Bili su u pravu skroz. Nema koga gledati. Tj ima, ali ti nece igrati, pusti mi lepo nasu decu da gledam pa neka dobijaju svaku tekmu 3, 4 komada bolje i to znam barem da su klinci.. Sta ce taj Opel da igra?! Martinovic jedan sprint istrcao i odma izmena! Jadni smo mnogo.. Ali ne mogu vise da se nerviram... Nine u pocetku kidao sada i on pao. I dalje me zanima kako su oni njega slagali da dodje da igra ovde..
                            Last edited by l1m4r; 07-10-13, 14:50.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • ljudi moramo da shvatimo da se u srbiji utakmice prodaju za jednu veceru ili jednog igraca, ovde ni caclopoli ne bi pomagao obed bi dosli neki drugi krimosi
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Originally posted by cleoo View Post
                                ljudi moramo da shvatimo da se u srbiji utakmice prodaju za jednu veceru ili jednog igraca, ovde ni caclopoli ne bi pomagao obed bi dosli neki drugi krimosi
                                Фарсополи, исправио бих те.

                                Comment

                                Working...
                                X