Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sta da radimo kad su nasi stoperi na svakoj utakmici najbolji protivnicki igraci i asistenti kod golova

    Comment


    • Barem 4 minuta proslo sa tim da se nema lopte i covek produzi samo minut. Sudija smesan, da smesniji biti ne moze.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • a ja neznam sta nasim navijacima znaci to sakupljanje lopti na tribinama

        Comment


        • Либеријски Рио Фердинанд сав поплашен, о овом другом не смем ништа да кажем.
          Араухо нека се привикава и даље, а ено га Мирић се загрева.
          Вешовић и Мијаиловић не знају где ударају, а богме и Нине није далеко.

          Могу комшије губити бодове до миле воље, кад смо ми циркус прави од екипе и тако..
          Чукарички крв ти јебем!

          Comment


          • ovde je jedan bod ravan pobjedi

            Comment


            • Potpuno je isto da li cemo izgubiti ili igrati nereseno.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • a nije bas sa obzirom da su grobari igrali nerjeseno...ali prije svega sam mislio kakva je igra i remi je ravan pobjedi

                Comment


                • Идемооо Омега!

                  Comment


                  • e ovo je vec blamaza...pa nismo sanse napravili osim one precke ...evo ga i strasni Miric sad cemo da ih zgazimo dok nasa djeca razbijaju u drugim ekipama
                    Last edited by duka79; 06-10-13, 19:36.

                    Comment


                    • tek sam sad video sta je promasio pecnik. zaista nemate srece.

                      Comment


                      • nismo ni zasluzili srecu zasluzena pobjeda Cukarickog

                        Comment


                        • kakvih je samo igraca prodefilovalo ovih zadnjih 5-6 godina kroz cz pa da te mozak zaboli...i omega je jedan od njih

                          Comment


                          • mislim da je Omega zasluzio OSKARA i onaj ko ga je doveo

                            Comment


                            • Kada se ovako pogleda mi imamo vrlo dobar tim za nasu ligu,ne znam zbog cega ovako lose igramo...
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • i ja sam mislio na pocetku sezone da imamo dobar tim za nase uslove ali...problem je kad se ovako primaju golovi kiksevima odbrane onda kompletan dogovor iz svlacionice pada u vodu,drugacije je dosta kad se mora goniti rezultat a to mi ove sezone neznamo i nemozemo

                                Comment

                                Working...
                                X