Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Мрђа ? Какав црни Оњило, Мрђа унутра !

    Него шта би са штоперима, тражимо штопере, тражимо штопере и на крају доведемо 5 нападача ?
    Mrdja jedva stoji na nogama, covek nema nijedno koleno. Prvi jaci kontakt i ode. Mene mnogo vise brinu krila. Na stoperu ce se jos i zakrpiti. Nekako. Ovaj Arauho je zlo igrac, samo da udje u formu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • al meni nije jasno da se ovo nije moglo uraditi prije mjesec dana?! pa ljudi moji mi smo ispali od onih napacenih ukrajinaca a ne mozemo dovesti igraca i onda u 10 dana stizu svi moguci igraci koji su se pominjali u medijima...pa zar igracu ne skace cijena ako igra u evropi a ne pobjedama od jedan razlike u TLS? a povrh svega mi je nasmjesnije kad stojanovic kaze kako arauho nije jos spreman jer se nije aklimatizovao...pa rodjace on je ovde mjesec dana, da odes na mars aklimatizovao bi se...nego to je ona prica da se ispostuju svi oni levati iz upravnog odbora, procenti kurci palci da prostite i mi se tako opet gulimo po ovim nasim kaljugama a evrope necemo vidjeti ihaha

      Comment


      • Који ће нам крила, формација 4-1-3-2 једина могућа са овим ростером, или 4-4-2 дијамант (4-1-2-1-2) још боље.

        Comment


        • Originally posted by swish41 View Post
          al meni nije jasno da se ovo nije moglo uraditi prije mjesec dana?! pa ljudi moji mi smo ispali od onih napacenih ukrajinaca a ne mozemo dovesti igraca i onda u 10 dana stizu svi moguci igraci koji su se pominjali u medijima...pa zar igracu ne skace cijena ako igra u evropi a ne pobjedama od jedan razlike u TLS? a povrh svega mi je nasmjesnije kad stojanovic kaze kako arauho nije jos spreman jer se nije aklimatizovao...pa rodjace on je ovde mjesec dana, da odes na mars aklimatizovao bi se...nego to je ona prica da se ispostuju svi oni levati iz upravnog odbora, procenti kurci palci da prostite i mi se tako opet gulimo po ovim nasim kaljugama a evrope necemo vidjeti ihaha
          Jbg, sa jedne strane i nije nelogicno, nama LE i ne znaci toliko, nas samo LS vadi.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Najgore je sto nikada nismo imali bolju sansu da udjemo u LE, jer bi bili medju nosiocima u PO-u i dobili bi neke levate.

            Nije kao LS, ali dobijes fine pare za nas, bolje ista nego nista, a i tri puta rasprodata Marakana, uvalis nekog levata ako odigra dobro i to je to. Mada bi nas to kostalo u ligi, jer smo spremni kao amateri.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • ma nisam ja neki strucnjak za fudbal ali vjerujem da to iskustvo u evropi znaci...drugacije je to kad ti igras po pritiskom, stalno tenzija i onda kad igras domace prvenstvo drugacije se ponasas na terenu...pa pricao sam sa nekim igracima banjaluckog borca o tome i ljudi kazu da je tih par utakmica potpuno drugi nivo a da ne govorim kad igras takve utakmice citavu jesen...uz to, cijena sigurno skace svakom igracu koji se iole pokaze

              nas samo LS vadi
              pa kad dinamo sa onakvom ekipom ispadne od raspale austrije ja ocekujem da bi mi u zrijebu dobili neki bazel, steauu ili slicno pa bi se onda kao ponosali i ispali za taj jedan ili dva gola koji nam fale od one ljetne noci na marakani i utakmice sa dinamo kijevom

              Comment


              • Izgleda velike sanse da dolazi i Lukovic na pozajmicu, ali nije jos zavrseno, pa da se ne radujemo pre vremena.

                Takodje, bice zanimljivo gde ce Lane ako Vosa ispadne od Serifa u cetvrtak. Ovo je samo moja opservacija a ne info.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Suska se da je dog pozajmica sa Lukovicem?!?!
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • ...................Bajko (Rajko )
                    Petkovic-Martinovic-Lukovic-Mijailovic
                    .....................Aca Tenk
                    .............Sporijas Ninkovic
                    Vesovic(Lazovic)......Kasalica (Lane, drugi spic, Mrdja)
                    ...................Djurdjevic

                    Kuku
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Nama fala bogu prolazi kriza cim se Covic uvatio finansija Postajemo polako bivsa Anticeva repka Ako sa ovim timom ne uzememo titulu ne znam kad ce mo vise.Znaci do TITULE!
                      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Njemu istice ugovor na kraju sezone.:S

                        Petko-Lukovic-Martinovic-Mijailovic...

                        Mada bi ja Arauja u prvu sa Lukovicem, ako ovaj dodje. Mali nam moze doneti fine pare.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Dobar je Novak, taman da prebije nekog ako bude problema, a bice ih ne sumnjam. Ovo mu dodje kao labudova pesma, ovo ce biti ili spektakularan uspeh ili spektakularan pad. Da se razumemo, ono je tim koji sledece sezone moze kroz kvalifikacije do LS.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Sa Kasalicom neces proci ni trece kolo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Dobar je Novak, taman da prebije nekog ako bude problema, a bice ih ne sumnjam. Ovo mu dodje kao labudova pesma, ovo ce biti ili spektakularan uspeh ili spektakularan pad. Da se razumemo, ono je tim koji sledece sezone moze kroz kvalifikacije do LS.
                              Ubacis Vukana umesto mrtvaca i sramota ako se ne udje u LS. Btw, koliko god da je proklet, Pecnik je izmislio fudbal za Kasalicu. Covek sa 50% igra kao sto nasi igraci tipa Kasalica nece nikada znati.

                              Za ono protiv Napretka bi ga mogli kazniti, ono se ne vidja na nasim terenima.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Pecnika sam i zaboravio
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X