Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci Filip kao najistureniji. Nije ni to lose. Idemo da ih presingom razbijemo.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ni Micko ne pocinje..

      CRVENA ZVEZDA: Bajković - Vešović, Mikić, Spajić, Petković - Garido, Milivojević, Milijaš, Kadu, Kasalica - Lazović

      Ovaj je izgleda zvanican.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • To je pravi...

        Bilo je nagoveštaja danas da će Pinto probati da iskopira Robija i da će Dauda biti džoker sa klupe...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Pa i treba da kopira Robija. Robi je realno doktorski odradio taj revans u kupu. Odavno nismo onako dobro odigrali.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • BOŽE POMOZI!!!
            http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
            Sve je rečeno...
            Majstor svoga posla...

            Comment


            • IDEMO BRE SVI U NAPAD , OVAKVA SE PRILIKA NE PROPUSTA

              Comment


              • Sad vam je jasno zasto se nisam lozio pre pocetka, ovako nesto sam i ocekivao. Jednostavno, ovaj igracki kadar je pickin dim koji puca pod pritiskom i to je to, ja ih bar dobro poznajem.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Dosao do izrazaja luzerski mentalitet, bio je Mekinja na nasu zalost u pravu. Previse mi luzera u ekipi imamo. Zao mi je Lazovica, izgleda da je povreda bas ozbiljna. Ima na mozzart-u njegova izjava kako ne moze da stoji.

                  Lose smo odigrali, nismo pravu sansu stvorili za citav mec, tako da smo zasluzeno i izgubili. Sada je jasno koliki remont ekipe je potreban. Sledece sezone da manje izgubimo od beton ekipa i mozda i osvojimo titulu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • I, na svu muku, zlatna koka nam je vrlo moguce pokidala ligamente. Em nije bio sposoban da nam pomogne veceras, em ga ne mozemo prodati na leto. Fuck yeah, kako je lepo biti Delija.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Kako vreme prolazi mi se polako navikavamo na lose vesti, tako da ono, nista novo u crveno-belom taboru. E da, mislim da vecu seljacinu od Maksimovica nismo imali.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Kako vreme prolazi mi se polako navikavamo na lose vesti, tako da ono, nista novo u crveno-belom taboru. E da, mislim da vecu seljacinu od Maksimovica nismo imali.
                        Nije gori od Smiljanića sigurno. I ovaj bi šumar tako reagovao da je Zvezda dala gol.

                        Nego mislim da vam ni Lazović ne bi pomogao nešto. Taktički smo vas nadigrali u drugom delu. A najviše što mi žao je kad vidim da trener ima više želje od igrača da osvoje titulu. A Vešovića nikad nisam gotivio jer mislim da ga je oduvek boleo kurac što se tiče Zvezde i da samo čeka da se proda negde u Evropi.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Koliko limitiran igrac Garido sve mene sramota. Istog takvog imamo u Micku i ne znam sto se Stojadinovic tripuje da je uradio dobru stvar. Nema on pojma sta je veciti derbi kad ga mrtav ladan uporedi sa mecom Honduras - Kosta Rika...zajedno ih nema da napune Marakanu. Cuj Garido...teraj to napolje.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Vide li neko taj visoki presing koji je bio najavljivan?
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Vide li neko taj visoki presing koji je bio najavljivan?
                              Video ja u novinama.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • eto ipak su veceras bili bolji treba biti iskren i priznati,i pored ogromne podrske navijaca nasi nije da nisu imali zelju nego stvarno nisu imali kvalitet i to je to,nemamo ljudi za cime da zalimo ovo je nas limit znam da je porazavajuce za nas ali je istinito i to se vidilo veceras u utakmici u kojoj moramo da dobijemo mi nismo stvorili ni jednu jedinu sansu

                                Comment

                                Working...
                                X