Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja bi najvise volio da ostane i Dauda pa da igramo sa 2 napadaca tj. sa njima dvojicom u tandemu ali od toga ocigledno nema nista...Dauda odlazi ostajemo samo sa 2 rjesenja u napadu mislim da je to dosta smjesno

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Camuga iz Javora dolazi kao zamena za Daudu! Napokon pametan potez uprave, alal vera svima! Uzimamo titulu!!!
      Ako vazda igra onako bice vam najbolji igrac .
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • daj boze da ikad vise ponovi i blizu onakvu utakmicu

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Bolji od Daude lagano, em dovodimo boljeg igraca, em je jeftiniji.
          Mekinjo smaras..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ne smaram ja, smaraju oni koji se ugradjuju, unistavaju i kradu od moje Zvezde naocigled nas koji imamo nesto u glavi! Videcete i sami kasnije kakva je cena i koji su procenti za ovog napadaca iz plemena Bantu koji se 5 godina kalio u Javoru i Pozegi, pa ce vam biti jasno zasto ide najbolji spic u zadnjih X godina i zasto mu je ovo zamena! Jebem vam mater u picku da vam jebem mater u picku, stvarate podele izmedju ljudi zbog vasih interesa i za to koristite sve moguce kanale i medije! Jos jednom, jebem vam mater u picku, mrs bre iz Zvezde govna raspala, MRS!!!
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ti kao da zivis na marsu pa si iznenadjen. Krade ko god stigne, zasto bi Zvezda trebala biti bolja od drugih? Kao da neko ne bi hteo da ode da strelja Pinta kada je rekao da je Mladenovic nas Coentrao i tako te izjave. Kao da je neko malouman.



              Lepo covek rekao.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Dauda ide besplatno na pozajmicu.
                Selektor

                Celu upravu streljati po kratkom postupku.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • ja nemogu da vjerujem da je ovo istina ako jeste onda stvarno neznam sta se desava sa tim ljudima

                  Comment


                  • Originally posted by duka79 View Post
                    ja nemogu da vjerujem da je ovo istina ako jeste onda stvarno neznam sta se desava sa tim ljudima
                    Kako sta se desava, gramzivi su.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • 450 SOMA I 30% HAHAHAHAHAHAHAHA UPRAVO OPLODI MEEEEEEEEEEEEE
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Ovo ce biti jedna velika prevara od transfera. Onyilo u Srbiji ne moze igrati ni za Partizan ni Zvezdu, osim u 2-3 utakmice godisnje kada ekipe protiv kojih igraju ne igraju bunker.
                        https://www.facebook.com/www.sportbal.net

                        Comment


                        • gledao sam onjila prosle godine u javoru nekoliko puta i covjek je promasio bar 5-6 mrtvih sansi jedan na jedan sa golmanom..brz je i snazan ali mu je zavrsnica katastrofa u sta cemo se uskoro poblize uvjeriti...cak i kad je izasao pred bajka ja sam bio ubjedjen da ce promasiti al eto nekako je spicem ubacio u gol...a sto se daude tice taj covjek me toliko nervira da vam to ne mogu opisati...sa pola snage igra konstantno i bolji je od pola ostalih kljakavaca koji se trude poput recimo vesovica..ali brate ako ti se ne igra onda nemoj zajebavati, fino reci da hoces da ides...jesmo sve sanse i golove u sezone stvorili direktno ili indirektno preko njega ali ta indolentnost me bas smara...

                          Comment


                          • Почињем од сутра да се спрема, само да се отрезним, одох и ја у Звезду.

                            Са друге стране Огњен Мундрински канта у Цвајти.
                            Last edited by Brajkula; 13-08-13, 10:42.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Почињем од сутра да се спрема, само да се отрезним, одох и ја у Звезду.

                                Са друге стране Огњен Мундрински канта у Цвајти.
                                Ja sam zivio u zabludi da si ti vec u Zvezdi... Ovaj levi bek...
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X