Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemamo odbranu, nemamo snage, al' su nas bar ispostovali da se nista ne navlaci. TRENER, MILIJAS MRS NAPOLJE!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Odbrana nikakva, nismo iskoristili svoje sanse i to je to...Valjda cemo na Marakani dobiti Jagodinu u sl. kolu.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • milijas zaradjuje puno para pa je prvi na udaru kritika, s razlogom nema sta...ne treba biti puno pametan pa vidjeti da covjek samo usporava igru...ali ljudi meni je highlight sezone za sada onaj lazic..pa odavno netalentovanijeg momka za fudbal nisam vidio...mozda sam zapeo za nekoga k'o ima 19 godina pa ima vremena da nauci neke stvari ali on kao da je u bazenu pa pliva a ne na fudbalskom terenu...jos mi jedna stvar upada u oci... da li je realno da jedna "profesionalna" ekipa dozvoli da im kod kornera stoji sam covjek na petercu i prvi put preglava na drugu stranu i protivnik daje gol, a drugi put sam da gol?! je necu da vjerujem da im to trener nije rekao, vise sam utiska da nasi odbrambeni igraci jednostavno nisu dovoljno inteligentni...vjerujem da se to uci u mladjim kategorijama...igra je i boze pomozi, ima tu protoka lopte, kretanja ali je finising k'o lazeticu prije par godina na menadzeru (2)...bice ovo uzbudljiva sezona i borba sa jagodinom za 4. mjesto...daj boze da se varam

        Comment


        • Neobicno tiho veceras. Jel i dalje kriv Partizan?
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • To sto Partizan radi ono sto radi nema veze sa cinjenicom da smo spremni kao moja ekipa sa basketa i da nemamo stopera od Vidica.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Koja smejurija jbt, ovo nisam ocekivao ni u snu

              Koliko god lose igrali, ocekivao sam da dobijamo Javor
              Last edited by Lord Aleksoni; 11-08-13, 21:59.

              Comment


              • Ko je onaj crnac sa brojem 11 kod Javora,frajer je igracina samo takva.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by soe View Post
                  Ko je onaj crnac sa brojem 11 kod Javora,frajer je igracina samo takva.
                  Onjilo?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by chofy88 View Post
                    Onjilo?
                    Ja mislim da jeste poigravo se sa igracima Zvezde,inace slabo gledam srpski fudbal ali me igra Javora odusevila.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Ja pratim njih jer mi dva druga tamo igraju, nekad sam i ja igrao pa smo morali da gledamo, Onjilo je bas rano dosao u Javor i nista nije pokazivao, trenirao je ali gotovo nikad nije bio u protokolu, da bi prethodne sezone stvarno eksplodirao. Jak, mnogo brz, odlican skok, ali ima ogromnu manu - zavrsnica. Kada bi to popravio usudio bih se da ga uporedim sa Abubakarom, mada meni je jasno zasto je covek tako los u zavrsnici, lik nosi kopacke 46, treba sutnuti precizno loptu sa tolikom nogom
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Bajkovic bi trebao tuci sve 'igrace'...ja bi' mu dao to pravo, da se pitam stogodj u onom raspadu od dragog nam kluba
                        Bolje hljeb u hladu - nego kifla na suncu

                        Comment


                        • Camuga iz Javora dolazi kao zamena za Daudu! Napokon pametan potez uprave, alal vera svima! Uzimamo titulu!!!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • ne vredi, opet nece igrati mihajlovic, pa znate kakav je to talenat i nase dete jel dao sve one silne golove na pripremnim, nista ne znaju, opet dovode neke afrikance a mi evropski brazilci, sram vas bilo hocemo nasu decu ZVEZDA
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Lik je ogroman i juce je zaista dobar bio. Moze biti fino pojacanje. Nije ni star.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Lik je ogroman i juce je zaista dobar bio. Moze biti fino pojacanje. Nije ni star.
                                Bolji od Daude lagano, em dovodimo boljeg igraca, em je jeftiniji.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X