Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je bre ovo

    Poceli smo da vracamo propale talente , samo jos fali da dovedemo Gumu i da se koljemo za titulu

    Comment


    • http://www.mondo.rs/s294088/Sport/Fu...na_potezu.html
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Guma bre najjaci igrac! Tom idiotu treba zabraniti da igra fudbal
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Guma bre najjaci igrac! Tom idiotu treba zabraniti da igra fudbal
          Guma imao najlepsi centarsut u onom drvosecarskom timu, bolji nego Lazetic. Pogadjao u glavu kad je hteo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Dobar je bio Guma , odlican za one prilike

            koliko se secam , znao je i da opali po koji slobodnjak

            Comment


            • Sone ime moje, ti si veci optimista od mene, 'de bre guma ja ratni zlocinac njega u hag treba .
              Secam se covek treba da loptu brzu po zemilji da otvori Ninkova, on covek salje kiflu

              Te godine smo igrali najjaci fudbal sa bezbroj zadnjih veznih, i sa jednom stranom koju kada nam zatvoris mozemo da se slikamo A napadac najjaci Lekic Covek igrao sa Zemunom protiv Fk Beograda, kad god bi primio loptu cuje se sa tribina pomeri se pusti ga
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ma ja se bre sprdao. Samo taj tim nije mnogo slabiji od ovog danasnjeg i to je prava tuga.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Tog Lekica smo prodali za 2.5-3 miliona Osasuni, a sadasnjih majstora fudbala ne mozemo da se resimo ni za dzaba.

                  Bio je taj tim mnogo gotivan, malo nam je nedostajalo da udjemo u LE i Zonpi sa njima bio dugo vremena prvi. Lazetic i Ninkov se sprdali. Lekic je kod nas bio dobar..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Жонпи је до краја био први са њим, сменили су га на +2 после ремија са Јавором мсм.

                    Comment


                    • Nemoj pogresno da me razumete Lekic je bio nama pun pogodak Drvo koje smo uvaljali za super pare, ali kazem samo

                      Isah, Savio, Bogdanovic kakva mocna sredina

                      Sada da bi se resili ovih idiota moramo da platimo klubu da ga odvede!

                      Ma da je Zonpi ostao mi bi smo uzeli titulu.. Jeste najruzniji fudbal ali titula je titula
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Leka bre odlican bio . Secam se kada sam cuo da dolazi iz Zemuna , mislio sam da ce biti potpun promasaj ali covek je bio sasvim pristojan . Cak smo ga prodali za skoro 3 miliona i to dovoljno govori a sad Mudrinskog ne mozemo da prodamo ni za 1,5 m

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Жонпи је до краја био први са њим, сменили су га на +2 после ремија са Јавором мсм.
                          Na +4 i onda dosao mocni Dostanic, koji nije mogao nikoga da dobije.

                          Tada smo imali i nekakvu kaznu, pa smo igrali pred praznim tribinama. Tada smo i izgubili titulu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Izgubili bi titulu svakako, Partizan bio u LE, dosta su kombinovali pa su zato zaostali. Kada su prodisali ocistili drugi deo sezone, i da je bio Pizon nista ne bi bilo drugacije. Sto ne znaci da Ratko nije najobicniji dunster.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Celavi Luki se igro malo precednika , pa hteo da nadje boljeg trenera koji igra bolju igru . A Zonpi sasvim solidan bio , jeste da je igra bila malo losija ali je bio prvi sa onom ekipom a ovaj ga smeni na +2

                              Comment


                              • Ratko Kratkostanic
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X