Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako sam razumeo, rekao mu neki taksista da je mnogo dobar igrac. Ma lik je nenormalan, dobija on neke informacija, ali i dosta gluposti, a i sam konstruise svasta.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ма јок рећи ће рекао ми његов отац да је мали фул играч....наравно да ће рећи рекао му неки "таксиста" јер их као прво има море пријављених, а као друго има их и море "дивљака" тако да би потрага за истим била смешна. Класика је то реклама, причају људи има један мали, рекао ми таксиста, рекао ми човек на улици, у кафани.

      Какав је то манипулатор полусветом, одгледаш два пута ових два сата и извалиш сваку његову реченицу, лагано.

      Comment


      • Mozda mu je taksista cale?
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Brajkula = stos iz Barselone
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Ako sam razumeo, rekao mu neki taksista da je mnogo dobar igrac. Ma lik je nenormalan, dobija on neke informacija, ali i dosta gluposti, a i sam konstruise svasta.
            Misa taksista, covek nikad nije pogresio u proceni igraca i ne mozes ga prevariti kad je fudbal u pitanju. Tu je i Jovan, radnik obezbedjenja koji gleda sve utakmice u Beogradu. Obojica kazu da je mali zver i da ce vredeti 30 miliona, novi Cavi ili Iniesta.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Brajkula = stos iz Barselone
              Брајкула ће умрети. Таксиста за шефа скаутинг службе. Па лако бре.

              Comment


              • Dogovorili smo prelazak Spajica u Tuluz za 1,5 m od tih para placamo licencu.
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • toliko nam je staloza tu licencu a neznam kako mislimo da udjemo u tu LE sa ovakvim timom tj sto ostane od njega bojim se da se uvaljujemo sve vise i vise

                  Comment


                  • Ljudi ne shvatate princip. Ne placamo mi licencu, placamo dugove koje imamo prema klubovima, bivsim igracima, UEFA za kazne itede. Mi to svakako moramo da platimo, mislite da ce to nestati ako ne igramo Evropu? Naravno da nece. A ako ne vratimo mogu da nas suspenduju na 3-5 godina. Ako se to desi, mozemo odmah u bankrot. Uz to, ozbiljan sam kada kazem da iako su sanse astronomski male sa timom koji cemo imati sledece sezone, mozda se ipak plasiramo. U situaciji gde nemamo igraca za prodaju, ne rasprodajemo stadion, sponzori su nam isto takvi kakvi su, nemamo nikakve realne prihode. Evropa je jedini veliki cisti novac koji bi mogao da udje u klub u nekom kratkorocnom periodu. Neka bude i milion (a bice i dosta vise), ali je cisto, neoporezovano i mozemo lakse da disemo.

                    Mnogo kratkovido posmatrate situaciju.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • sone ti opasno slutis da cemo kad se najmanje nadamo uci u tu LE bio bih presrecan kad bi se te tvoje slutnje obistinile

                      Comment


                      • Toliko baksuzluka od Barija i Marselja (koji jesmo potpuno nezasluzeno dobili), mora jednom da se vrati. Ako se ne vrati sad nece nikad. Ne mozemo zbog toga sto je Papen operisan a Pancev mudonja da ispastamo dvadeset i kusur godina.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Treba opasno da nas prosere zreb pa da se plasiramo, jer nismo ni u trecem kolu medju nosiocima.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Kad je nas tako usro zreb?!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ako jedan taxista i jedan lik iz obezbedjenja potvrde da je klinac novi xavi i inijesta, onda ta vest stvarno obecava

                              Comment


                              • sa tim novim xaviem ima sve da ih zgazimo...ali on kaze da je jos bolje gradjen od njih dvojice tako da smo u velikoj prednosti ...kakve lik ima informacije to je strasno odakle li samo to sve pokupi

                                Comment

                                Working...
                                X