Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Jeste da se nisam rodio, ali koliko sam puta sve pregledao, koliko sam priči čuo, pa skoro kao da sam bio tamo, ali ipak želja je najveća da se ovo ponovi...

    ZVEZDO, VOLIM TE!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
    Sve je rečeno...
    Majstor svoga posla...

    Comment


    • Spoiler


      http://www.redstarbelgrade.info/foru...profile;u=7007

      23:25:29 i samo cepajte http://www.redstarbelgrade.info/foru...2650.2900.html

      Posle kraće pauze, oglasio se... http://www.redstarbelgrade.info/foru...html#msg633052

      Traži ovu sliku za avatar... http://www.dodaj.rs/f/H/W5/1kju15jO/asdf.png

      Pismo koje je pokrenulo sve...

      Spoiler
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Koji ludaci sve ti jbm!

        Spoiler


        Odakle je taj Garido? - Ne znam odakle je, nahvatali ga u džungli!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ja sam sinoc gledao , cepao sam se od smeha , ovaj lik je Andjusev alter-ego ,gde li su se nasli da mi je znati , super su , trebaju njih dvojica svake sedmice da budu ili da Andjus dovodi goste ovakvog tipa Spominjali su i Tumbu i Vermeza
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Minhen 1860
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ovu emisiju treba skinuti i na CD narezati , ne vidja se cesto i ne slusa da novinari ovako otvoreno napadaju
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Који су ово ментоли, срамота ме што сам гледао ово, људи па ко се прима на ове приче ?

                Чуј ово, Просинечки никакав тренер, па та реченица је једнака неизмеривој глупости, човек преузео оне Турке тамо били у зони испадања и човек на крају избори Европу.

                Срамота ме лепоте ми, па фора "штосови из Барселоне", ко је бре овде будала ?

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Који су ово ментоли, срамота ме што сам гледао ово, људи па ко се прима на ове приче ?

                  Чуј ово, Просинечки никакав тренер, па та реченица је једнака неизмеривој глупости, човек преузео оне Турке тамо били у зони испадања и човек на крају избори Европу.

                  Срамота ме лепоте ми, па фора "штосови из Барселоне", ко је бре овде будала ?
                  Redovan na severu, zna tacno sta se desava, sad to sto preteruje je druga stvar.

                  Comment


                  • Будале класика. И ово за Стојадиновића, Анђус инсистирао код Вучића да Стојановић дође на функцију спортског директора

                    Можда има овде и истине, али ово је емисија у рангу "Фарма", да се прже широке народне масе, глупост, па провалиш само причу "Стојановић иде" кад, где ? Тишина....па то је исто као да сам ја рекао "Брајкула ће да умре" хоће, нико није вечан, умрећу, али кад и где, питај Бога.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Будале класика. И ово за Стојадиновића, Анђус инсистирао код Вучића да Стојановић дође на функцију спортског директора

                      Можда има овде и истине, али ово је емисија у рангу "Фарма", да се прже широке народне масе, глупост, па провалиш само причу "Стојановић иде" кад, где ? Тишина....па то је исто као да сам ја рекао "Брајкула ће да умре" хоће, нико није вечан, умрећу, али кад и где, питај Бога.
                      Brajkula ce da umre.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Будале класика. И ово за Стојадиновића, Анђус инсистирао код Вучића да Стојановић дође на функцију спортског директора

                        Можда има овде и истине, али ово је емисија у рангу "Фарма", да се прже широке народне масе, глупост, па провалиш само причу "Стојановић иде" кад, где ? Тишина....па то је исто као да сам ја рекао "Брајкула ће да умре" хоће, нико није вечан, умрећу, али кад и где, питај Бога.
                        Dusko, ne drami.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Брајкула, ће да умре.

                          А и ове две фаце, нек извали неко те фаце ? Хахахаха.....класика "Фарма"

                          Comment


                          • "Doš'o si ovde da uzimaš lovu, pa neću da ti dam bre..." Za Stojadinovića rečeno... Voleo ga je ranije ali više ne.

                            Stojadinović 1000% nije više SD, Kokeza će kad tad da nasledi Džajića, neki klinac iz Hajduka sa Liona treba da dodje u Zvezdu i vredeće za koju godinu bar €20m (novi Ćavi Inijesta), Živadinović kada bi postao trener Zvezde imao bi +15 u odnosu na Partizan, Tole će biti smenjen sigurno itd.

                            Pratićemo dešavanja...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Od svega navedenog samo je poslednje tacno. Doduse i drugo je, samo nece tako zvanicno biti odredjeno. Kokeza vec fakticki jeste predsednik kluba.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • А за тог клинца са Лиона, класика гурање неког малог чије родитеље зна, класика реклама.

                                Comment

                                Working...
                                X