Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareliverpool View Post
    U Borci je sasvim dobar teren.
    Molim te ne lupaj gluposti, to je najgora oranica, losija od nekih iz trece lige. Ako padne kisa bice zivo blato.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ја мислим да је то била иронија, можда сарказам...јер све смо видели у првом колу када је Партизан тамо гостовао, прво текма била одложена због поплаве, а после као да се играло по блату.
      Last edited by Brajkula; 07-04-13, 17:26.

      Comment


      • opa samo minus 4 sve je toplije i toplije izgleda dolazi zvezdino prolece

        Comment


        • @Brajkula
          Covek je genije,mislim na Stojadinovica,kad je on uspeo da Milana Jovanovica proda u Liverpul,ko zna koga onda moze da dovede u Zvezdu.
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Doveo covek Garrido-a koji igra za ubedljivo najmanju platu u timu i onakvu spicinu za platu od 200 soma, o cemu vise da pricamo. Sa Pinto covek legenda portugalskog fudbala, vodio Sporting, a dotrcao odmah ovamo da preuzme nas.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Doveo covek Garrido-a koji igra za ubedljivo najmanju platu u timu i onakvu spicinu za platu od 200 soma, o cemu vise da pricamo. Sa Pinto covek legenda portugalskog fudbala, vodio Sporting, a dotrcao odmah ovamo da preuzme nas.
              Ako nisi znao iz sportinga su Sa Pinta opustili zbog losih rezultata bio je 4 ali Zvezdu dosado po meni vodi fenomenalno.I konacno neka 2 stranca koja su dobra mislim na Garida i Daudu.

              Comment


              • Originally posted by Dzonil View Post
                Ako nisi znao iz sportinga su Sa Pinta opustili zbog losih rezultata bio je 4 ali Zvezdu dosado po meni vodi fenomenalno.I konacno neka 2 stranca koja su dobra mislim na Garida i Daudu.
                Ali su mu zato pre toga prodali 4 igraca iz prve postave i oterali su ga posle poraza od Videotona, navijaci kazu da je igra bila sasvim dobra. Covek je ocigledno bas ono sto je falilo.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Igrali smo dosta dobro protiv Smedereva, mogli smo dati koji gol vise, da onaj nije branio kao blesav. Ovi jednom presli centar i mogli penal dobiti, tj trebali..

                  Sada Spartaku vratiti za onu blamazu iz prvog dela..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Pa mogla bi Zvezda i do prvog mesta.Partizan je u seriji na 3 tekme samo 2 boda dace bog da sledeca tekma bude nereseno ili izgubi mada igraju protiv Javora koji je negde na 6-stoj poziciji tako da......(jedino ako tole namesti) Zvezda bi mogla laganice biti prva samo pobeda u derbiju.

                    Comment


                    • Spoiler


                      02:43

                      Sa
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Dzonil View Post
                        Ako nisi znao iz sportinga su Sa Pinta opustili zbog losih rezultata bio je 4 ali Zvezdu dosado po meni vodi fenomenalno.I konacno neka 2 stranca koja su dobra mislim na Garida i Daudu.
                        ako nisi znao,razbio je Mancester City,usput receno;) i stigao doi polufinala LE,ako nisi znao;)
                        na kratko udjoh..slavice se titula!!!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment




                        • Na danasnji dan...

                          43 utakmice bez poraza na domacem terenu, a onda mi dolazimo u goste..<3
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • ode cava i neka mu je sa srecom
                            http://www.mozzartsport.com/vesti/ca...ora-sa-zvezdom

                            Comment





                            • Kako mocna najava..pesma takodje rastura.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Лудница је ово, кул, могло је наравно и боље, али ок...допада ми се

                                Comment

                                Working...
                                X