Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa Pinto...

    Dobar trener i vrlo perspektivan, izuzetno harizmatican, ne treba gledati zasto je otpusten iz Sportinga, jer je ceo tim u kurcu i dugovima, rasprodali su sve glavne igrace iz prosle sezone. Covic kad uplete svoje prste...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Sa Pinto...

      Dobar trener i vrlo perspektivan, izuzetno harizmatican, ne treba gledati zasto je otpusten iz Sportinga, jer je ceo tim u kurcu i dugovima, rasprodali su sve glavne igrace iz prosle sezone. Covic kad uplete svoje prste...
      Овај болдован део ме толико потсећа на некога....помози ми да се сетим само кога

      Comment


      • Ja bolju vest sto se tice Zvezde odavno nisam cuo. Mislim da nisu mogli boljeg da nadju, samo nek mu sude od sledece sezone, a sta napravi do kraja ove, napravio je..

        Comment


        • Na tri meseca ugovor i ako zadovolji, bice trener i sledece sezone. 200 k eura plata. Ako dobije i 10% toga, bice dobro.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Na tri meseca ugovor i ako zadovolji, bice trener i sledece sezone. 200 k eura plata. Ako dobije i 10% toga, bice dobro.
            Очајан уговор, очајан
            Ако задовољи годину дана, узме титулу и оде, не ваља то ништа.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Очајан уговор, очајан
              Ако задовољи годину дана, узме титулу и оде, не ваља то ништа.
              Pa nemamo mi sada mnogo opcija Brajkulice. Videcemo kako ce covek da se snadje.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Na tri meseca ugovor i ako zadovolji, bice trener i sledece sezone. 200 k eura plata. Ako dobije i 10% toga, bice dobro.
                Odakle ti taj info? Netacno je.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Odakle ti taj info? Netacno je.
                  Rekao Stojadinovic za Mondo hebo ga ti..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Rekao je da je maksimalni budzet za trener 200k. Pretpostavio sam, pa sam zato intervenisao, nije precizirao ni na koji period.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Rekao je da je maksimalni budzet za trener 200k. Pretpostavio sam, pa sam zato intervenisao, nije precizirao ni na koji period.
                      Vidim i ja sada..Sorry.

                      Sa Pinto dovodi sa sobom jednog saradnika..ako se bude obracunavao sa ovim nasim tuljanima, bice veselo.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Znate kako se nasi igraci zabavljaju na treninzima? Rece mi ortak koji je posetio trening pre par dana da su Bajko i cini mi se Petkovic ili Milijas bacali Mladju u baru. Videcete kako ce da procvetaju posle Jankosana, nije ovaj tim uopste toliko los.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Овако је рекао

                          Predložio sam trenera koji je jednoglasno prihvaćen i to je Rikardo Sa Pinto! Ugovor je potpisan na tri meseca do kraja sezone plus još godinu dana, uz opciju da ako budemo zadovoljni produžimo saradnju na još jednu godinu pod istim uslovima
                          то некако дође 3 месеца+1 година+1 година, али ти плусеви су сви са "ако" и политички изнети у јавност са "ако ми будемо задовољни", а ако он у на крају нпр. следеће сезоне добије понуду Бенфике (примера ради рекох) наше "ако" сто посто отпада, и на сцену ступа неко друго "ако" и онда у циклус Лиге Шампиона нпр. можемо да уђемо са новим тренером.
                          Али са финансијског аспекта је ово добро, одради та три месеца и ако не ваља оде, нема никаквих дуговања, ништа, док да смо потписали на 3 године опет би дуговали силне паре, то је са те стране разумније пословање. Но шта да се ради када смо се срозали до краја па морамо овакве "ако" послове да закључујемо.
                          Last edited by Brajkula; 19-03-13, 00:08.

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Sa Pinto...

                            Dobar trener i vrlo perspektivan, izuzetno harizmatican, ne treba gledati zasto je otpusten iz Sportinga, jer je ceo tim u kurcu i dugovima, rasprodali su sve glavne igrace iz prosle sezone. Covic kad uplete svoje prste...
                            Izbacio Man City,Metalist a onda nakon poraza od Videotona i sukoba sa Liedsonom,otisao.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Nas bivsi trener poklonio 150 000 evra omladinskoj skoli . Konacno nesto dobro da je uradio za klub .
                                Last edited by Lord Aleksoni; 19-03-13, 18:43.

                                Comment

                                Working...
                                X