Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Приче о намештањима утакмица и тим неким ваши "државним пројектима" су чисто свирање у празно јер нико од нас нема појма ништа о томе, дакле само лупетамо...дакле маните се тога и прихатите се спортских тема, јер ето пратимо тај фудбал и о томе, колико толико нешто и знамо да убодемо и прозборимо.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Приче о намештањима утакмица и тим неким ваши "државним пројектима" су чисто свирање у празно јер нико од нас нема појма ништа о томе, дакле само лупетамо...дакле маните се тога и прихатите се спортских тема, јер ето пратимо тај фудбал и о томе, колико толико нешто и знамо да убодемо и прозборимо.

      Slazem se, ali su me ovakve price izuzetno pocele nervirati. Pun mi k... jednosmerne pravde...

      Comment


      • djordje bucko stefanovic postavljen za savetnika predsednika gosn vladana lukica jbm im pas mate....
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Ma pustite grobare, ja ne smem nista da napisem u njohovoj temi oni ovde smeju sve koliko vidim...



          Lose slikano, ali ipak...ZURKA!!! steta sto nisam mogao da idem

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/vesti/ra...preti-strajkom

            Zenit je doveo Hulka i Vitsela za 80m Evra, a radnici u CZV nisu primili platu 6 mjeseci. Zašto ovo poredim, zato što imamo istog glavnog sponzora Gazprom. Lukiću i svim ostalim članovima uprave M'RŠ iz Zvezde..

            Vučiću dovedi Dzajića, a Dzaja će sa sobom dovesti prave ljude + pare iz Gazproma...
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

            Comment


            • Da, samo sto je razlika u tome da je Gazprom vlasnik Zenit-a, a nama je samo sponzor.

              I btw, ne mozemo se mi porediti sa Zenitom.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ne tražim je da mi dovedemo Hulka, valjda bi bilo red da igrači i ostali imaju redovne plate.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                Comment


                • Jbg, imaju verovatno svoje razloge sto nam nisu dali pare. Ko ce ga znati u kakvim su odnosima sa Lukicem i kompanijom. Vucic ce to sve da sredi, samo polako.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Opusteno, ako Dzajic dodje na mesto predsednika dobio je garanciju da ce titula biti Zvezdina. Jbg takva smo drzava ali ne bunim se, sad dolazimo mi na red
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s258632/Sport/Fu...i_miliona.html

                      Ako je ovo tacno, ovo je najlepsa vest iz naseg kluba u poslednje vreme.Em ce preplatiti Micka, em nam ostaje ove sezone, milina, bolje nije moglo. Taman da zadrzimo Lazovica.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ovo je realna, ali ne i dobra vest. Gde cemo bez najboljeg igraca, ali ako ce vec da ide ovako je super, da se na zimu dovede zamena da se na vreme uigra.

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Ovo je realna, ali ne i dobra vest. Gde cemo bez najboljeg igraca, ali ako ce vec da ide ovako je super, da se na zimu dovede zamena da se na vreme uigra.
                          Ma nije on nas najbolji igrac ne lazimo se, odlican u odbrani jeste, ali je napred potpuno neupotrebljiv. Ne moze ti pit bul biti najbolji igrac ekipe.

                          Ako je istina da su ponudili 4 miliona i da ostane ove sezone, to je vise nego sto on realno vredi. Odmah, ali odmah prihvatiti, i poslati tamo sa masnicom na onoj glupavoj frizuri
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Pa dobro, to je neko tvoje misljenje. On je po meni najvazniji igrac ekipe jer krpi sve sto se moze zakrpiti i pravi je Gatuso. Kako bi se ova ekipa raspala bez njega... Njegov zadatak je da igra tako i napred ne treba ni da ide, jer se to od njega ne trazi. Kakav ce on igrac biti, nisi svestan. Ja samo u njega mogu da se zakunem da ce biti nesto od njega, u druge ne mogu. Ne znam da li ce Lazovicu da se digne k da igra ili ne. On odigra period dobro pa ga nema 2 meseca... Ali slazem se, treba prihvatiti ponudu, a imamo i istog sponzora, tako da je to sigurno olaksavajuca okolnost...

                            Comment


                            • Sve je to ok da je stoper, ali kako je zadnji vezni i ne moze nista mi imamo igraca manje u tranziciji i protoku lopte i to nas je pokoji put dosta kostalo. U sistemu koji je Robi igrao i koji podseca na moderni fudbal on jeste bio dobar pozadi, ali se vidi i da ima odredjene nedostatke. Mislim da nece postati neki specijalan igrac, ali ce biti medju najboljima iz ove nase generacije. Neki Fulam/Blekburn/Siena ili sl mu je maksimum.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Meni nije jasno otkud sad prica o ovolikim milionima kad decko ima klauzulu u ugovoru o otkupnoj ceni?Zasto bi neko davao 5 kad moze da ga dovede za 2.5?

                                Comment

                                Working...
                                X