Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je sa Marinom?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ruptura mišića kažu, na ttreningu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • .. Rodić vrlo upitan za sutra, a Fuka nije ni otputovao (povreda) da ga ne kombinujemo za 11 danas/sutra!

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Ruptura mišića kažu, na ttreningu.
          E, u PM, bas vam je trebao.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            E, u PM, bas vam je trebao.
            Šansa za Ebesilija ali da, Marin je najkvalitetniji pojedinac u Zvezdi.

            Šta je tu je, neka se bore pa kako bude ne gajim neke iuzije, čak mislim da bi bila senzacija poraz od 1:0 ili remi.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Katastrofa da se Marko Marin povredio.
              Liverpul opasan kao domaćin, ovo su rezultati u Ligi šampiona:
              3-2 Pari Sen Žermen
              5-2 Roma
              3-0 Mančester siti
              0-0 Porto
              7-0 Spartak iz Moskve
              3-0 Maribor
              2-2 Sevilja
              4-2 Hofenhajm
              Ove i prošle sezone 8 utakmica, 6 pobeda, bez poraza, 27 datih golova, više od 3 po utakmici.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              Last edited by La Jugoslavia; 23-10-18, 17:07.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Ne mislim ja da je Liverpool neka supersonična ekipa, čak mislim da su kvalitetom dosta ispod PSG. Očekujem tešku borbu Liverpula sa Napolijem za drugo mesto.
                Ja se na žalost posle svega sto sam video od fkcz od početka sezone uopšte ne radujem sutrasnjem meču već se spremam za novo nerviranje i blamiranje. Ne zbog rezultata jer sam siguran da ćemo proći bolje nego protiv psg već jednostavno zbog slabe igre koju pružamo od početka ove sezone i stila igra koji je odvratan i negledljiv. Opet ćemo da igramo u jebenom bloku tj bunkeru najgore JSL vrste bez ideje kako da sastavimo 3 smislena pasa unapred. Hemija međju igračima nije na 30% prošlogodišnje. Ja sam prošle godine išao u London potpuno miran, siguran u svoj klub da će se dostojanstveno i muški boriti i igrati jebeni fudbal. Ove godine smo pikali bunker protiv Trnave.

                Svaka domaća tekma osim protiv Surdulice je bila negledljiva, bez ritma, klasično otaljavanje posla. A imamo kvaliteta da svakome u ovoj našoj ligi damo 5-6 kom u visokom ritmu presingom po celom terenu - jednostavno da pruzimo predstavu u kojoj će publika uživati i zbog koje će stadion biti mnogo puniji nego sada.
                Ušle velike pare i sjebale sve a Terza & co kada se se omastili sve ostalo je postalo nebitno. Ne vidim volju i želju na licima igrača a bogami ni na Milojevom.

                Comment


                • Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Ne znam ni sto su dovodili ovog Cafua, samo su bacali pare. Covek nece ni igrati u LS.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by Marco View Post
                      Борјан, Стојковић, Дегенек, Бабић, Гобељић, Јовичић, Крстичић, Срнић, Ебесилио, Бен, Боаћи.
                      Info?
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by SiniM View Post
                        Ne mislim ja da je Liverpool neka supersonična ekipa, čak mislim da su kvalitetom dosta ispod PSG. Očekujem tešku borbu Liverpula sa Napolijem za drugo mesto.
                        Ja se na žalost posle svega sto sam video od fkcz od početka sezone uopšte ne radujem sutrasnjem meču već se spremam za novo nerviranje i blamiranje. Ne zbog rezultata jer sam siguran da ćemo proći bolje nego protiv psg već jednostavno zbog slabe igre koju pružamo od početka ove sezone i stila igra koji je odvratan i negledljiv. Opet ćemo da igramo u jebenom bloku tj bunkeru najgore JSL vrste bez ideje kako da sastavimo 3 smislena pasa unapred. Hemija međju igračima nije na 30% prošlogodišnje. Ja sam prošle godine išao u London potpuno miran, siguran u svoj klub da će se dostojanstveno i muški boriti i igrati jebeni fudbal. Ove godine smo pikali bunker protiv Trnave.

                        Svaka domaća tekma osim protiv Surdulice je bila negledljiva, bez ritma, klasično otaljavanje posla. A imamo kvaliteta da svakome u ovoj našoj ligi damo 5-6 kom u visokom ritmu presingom po celom terenu - jednostavno da pruzimo predstavu u kojoj će publika uživati i zbog koje će stadion biti mnogo puniji nego sada.
                        Ušle velike pare i sjebale sve a Terza & co kada se se omastili sve ostalo je postalo nebitno. Ne vidim volju i želju na licima igrača a bogami ni na Milojevom.
                        Tako je, jos je prelazni rok odradjen jako lose. Povratnici Causic i Simic, samo na trenutke igraju na potrebnom nivou,Stojiljkovic nista, zatim saga u vezi Pavkova, njega prodaju, pa onda malo igra, totalna konfuzija, Ebisilio nespreman dosao, i jos se uigrava, Kafu isto.... Jedini koji je u kontinuitetu od novih nesto pokazao Jovancic ulazi ponekad kao rezerva.... A najgore, glavnog kreatora dovode nedelju dana pred ligu sampiona.

                        Comment


                        • Nego, šta bi sa onom pričom o nameštanju sa PSG.
                          Nešto ne čujem ništa o tome već 5-6 dana?

                          Comment


                          • Ala ljudi preteruju sa kritikama, ali baš, baš.
                            Ostvarena je Liga šampiona, nakon dvadeset sedam dugih i nezasluženih godina, UEFA i Evropska unija su učinili sve da nas srozaju na nivo kolonije i fudbalske i svake druge. Sada je nekada velika Crvena zvezda nivo jednog evropskog Grafičara i Železničara iz Bare Venecije.

                            Sam plasman u Ligu šampiona zaslužuje sve pohvale, u kvalifikacijama su briljirali Ben i Nemanja Radonjić, još prošle sezone su udareni temelji čvrstog tima, a najzaslužniji su Vladan Milojević i stručni štab, kao i lukavi Mitar Mrkela, koji dosta dobro bira pojačanja.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Ala ljudi preteruju sa kritikama, ali baš, baš.
                              Ostvarena je Liga šampiona, nakon dvadeset sedam dugih i nezasluženih godina, UEFA i Evropska unija su učinili sve da nas srozaju na nivo kolonije i fudbalske i svake druge. Sada je nekada velika Crvena zvezda nivo jednog evropskog Grafičara i Železničara iz Bare Venecije.

                              Sam plasman u Ligu šampiona zaslužuje sve pohvale, u kvalifikacijama su briljirali Ben i Nemanja Radonjić, još prošle sezone su udareni temelji čvrstog tima, a najzaslužniji su Vladan Milojević i stručni štab, kao i lukavi Mitar Mrkela, koji dosta dobro bira pojačanja.
                              Dobro je on svojevremeno birao i ribe.
                              Vidi sad onu Lidiju Vukićević.

                              Comment


                              • Virgil van Dijk vs Richmond Boakye
                                Roberto Firmino vs Milos Degenek
                                James Milner vs Nenad Krsticic
                                Uh, kako bi voleo da se uzme nešto večeras.
                                #NapredZvezdo
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X