Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prodjemo li ove,pod hitno pojacanja za sledece kolo,jos jedan stoper,jedna zamena za Kadua,i jos jedan napadac,posto vidim da Babalj i Asamoa nece skoro zaigrati.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Šta je zapelo kod Babalja nije mi jasno. Takođe zašto se potpisivalo sa Asamoom kad nikad ne dobije šansu.

      Comment


      • Originally posted by gagablues View Post
        Šta je zapelo kod Babalja nije mi jasno. Takođe zašto se potpisivalo sa Asamoom kad nikad ne dobije šansu.
        Zato sto se gledaju You tube opcije. Jeftinije tako, nego posten skauting.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s255044/Sport/Fu...Liverpula.html

          Sto bre od Liverpula jbt

          Comment


          • Mrzim ove glupe price kao to ne bi bila Zvezda kad bi se branili, ovo ono. Pa nije to ona ista Zvezda od pre 20 godina. I Celsi je odbranom i taktikom stigao do LS, nisu isli ko muve bez glave.. A Robi hoce da drze loptu a ovi degeni(nisu krivi sto nisu kadar da budu svi kao Cavi i Inijesta)ne mogu da se iskazu u toj formaciji i takoj vrsti igre. Zvezda igra presporo, davi onu loptu. Robi idi ti polako neka ti je sa srecom.. Ja sam uvek za to da se istrpi trener najmanje 2 sezone, ali kad je on mutav i kad zapne za jedno vidite sta se desava. A Asamo ili na pozajmicu ili da igra, sedenjem na klupi nece nista dobiti.Ja bi igrao povuceno i strpljivo, jedna lopta iz zadnje linije za Kasalicu ili Milunovica i to je 0:1 i cao .

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Zato sto se gledaju You tube opcije. Jeftinije tako, nego posten skauting.
              Mislila sam da smo sa takvim Adzinim skautingom završili zauvek.

              Comment


              • Ne pricajte kada ne znate, Eli je dosao na preporuku Josipa Simunica i jos nekoliko nasih ljudi iz Australije. Nije Youtube pojacanje. E sad sto je izgleda bila pogresna procena svih ukljucenih u prici je druga stvar.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Šta znači loša procena? Da nije igrać za Zvezdu ili samo nije još spreman. Ali šta je sa Asamoom, što on ne igra?Potpisao je ugovor na 4 godine.

                  Comment


                  • Iz onoga sto sam citao u izvestajima kada je igrao i na treninzima, jako je smotan u sutu, nema neku posebnu kretnju, sve u svemu, nije spektakularan igrac, a takav nam treba u napadu. Ne verujem da je sve to do fizicke spreme, ima nesto i do nedostatka kvaliteta. Pukli smo mi solidne pare na njega (po dogovoru, sada da li ce biti isplaceno videcemo) i veruj da nije impulsivna kupovina. Tamo odakle je dosao ga smatraju ozbiljnim reprezentativnim potencijalom.

                    Asamoa je menadzerski igrac i ja potpisujem da ga Lukic nije ni video do potpisivanja ugovora. Gotovo sam ubedjen. E sad, taj decko ima kvalitet, ali mu je telo uzas, em cesto ima one male nezgodne povrede, em se cesto razboljeva. Kada bi spojio jedno 2, 3 meseca zdrav, bio bi u prvoj postavi ispred Kasalice bez problema. Decko je tri brzine ispred prosecnog TSL stopera.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Idemo sutra dalje napred zvezda le jebi kipraneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee




                      pijmo, pijte
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Valjda ce oziveti Cava i potrcati jendom na utakmici, mada je i to previse. Mozda sutra mocni Asamoah zaigra.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ja verujem
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Joj skroz sam zaboravila da Vešović ne može da igra zbog crvenog. Mikić

                            Comment


                            • ma svi moramo da vjerujemo ako smo pravi cigani,a sve ce nam biti receno za nekih 5 casova ;)

                              Comment


                              • Verujem u prekide... Korner, penal, slobodnjak, svejedno...

                                I da se Mikić ne baca ne zemlju kako bi udario loptu glavom!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X