Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a sta je sa onom kakom iz mogrena?

    lm, sad tek vidim kakve mi retardirane ugovore potpisjemo... micko kao produzio ugovor na 3 godine a ima klauzulu da u slucaju ponude od 2m moze da ode... kakvi jebeni degenerici, jebo ih i steva majami i rajo i lukuc, i mrs u picku materinu!
    Last edited by carter985; 27-07-12, 13:40.

    Comment


    • Jeste bio bolji od ovih ostalih ali nista specijalno nije pokazao.Takodje,Mladja je tanak sa defanzivom i to se znalo od pocetka,znalo se cim je dosao u Zvezdu.Sinoc je po meni bio solidan,jeste po njegovoj strani bila velika rupa kada nam je Kovalenko dao treci gol,ali po meni je odigrao solidno u napadu i bio veoma agilan.I prosto je neverovatno da gledam Lazu,koji u ovoj formaciji treba spica da igra odnosno napadaca,u nekoliko situacija brani svoj gol kao bek i od njega se ocekuje da sparta po ceo teren ocigledno,jer ima nesposobnog Mikica na toj strani.Promena formacije,i promena trojke u veznom redu pod hitno.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ne moze Maksa da igra odbranu za cetiri igraca, budimo realni, on je jedini odigrao nesto u nasoj odbrani. Sada sto duva promaja pored Krnete i Mikica je druga stvar. Odbranio je golman Evandru, nije promasio gol. Da je golman nije dirao, gol bi bio.
        Jeste odbranio al je pitanje bi li bio gol, jos sudija nije korner svirao.

        Comment


        • Necu sinocna dogadjanja da komentarisem, sto se igre tice, ne interesuje me,Eli Babalj ne igra protiv Omonije(sasvim nebitno)
          ali da li je moguce ovo sto sad citam na Sportal.rs
          "Ukoliko bude spreman, biće licenciran. Trebalo bi da uplatimo ratu od 175.000 evra njegovom bivšem klubu Melburn Hartu, ali to ćemo učiniti ukoliko on bude pripremljen za te duele, a ukoliko ne, novac će u ovom trenutku biti investiran u neke druge potrebe."
          Koga oni bre, da izvinete, zaebavaju? Slepci iz Zvezdine uprave, prevaranti klasicni. Ko ovde vrsi skauting? Ko su vise ti ljudi? Isti ti sto su zavrnuli Dejana Milovanovica? Ko je isterao Pizona sa treninga i samarao ga, zato sto Kadu nije igrao? Dajte ljudi u kakvoj zemlji zivimo, zmurimo non stop.. Ko su ti MAJMUNI koji vode upravu? Stavite se na mesto ovih igraca, ko zna koliko oni plata nisu primili i sta se desava..Ono zvizdanje sinoc je bruka svakog zvezdasa sto je zvizdao..Igrali su ko cke, ali uprava napoljee!

          Comment


          • - Ukoliko bude spreman, biće licenciran. Trebalo bi da uplatimo deo rate od 105.000 evra njegovom bivšem klubu Melburn Hartu, ali to ćemo učiniti ukoliko on bude pripremljen za te duele, a ukoliko ne, novac će u ovom trenutku biti investiran u neke druge potrebe.
            goveda!! koji ste ga qrtaz onda i dovodili i to jos za 300k? more mrs u pm!

            Comment


            • Originally posted by carter985 View Post
              goveda!! koji ste ga qrtaz onda i dovodili i to jos za 300k? more mrs u pm!
              Ja rekoh odma da je YT u pitanju, odmah sam rekao ali me ovde napadose.
              Sad u Zapadnu Mauritaniju, gledao ja na YT imaju dobrog stopera...
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Nemam naviku da komentarišem crveno-bele, ali nisam izdržao kada sam video ovo pljuvanje Borhe. Postoji li igrač kojeg neće napljuvati nakon što ode? Ne kažem da nije tačno to što kaže onaj prasac, bar što se činjenica tiče, ali da li je moguće da je do tog nivoa došli, kakvi ljudi vam vode klub... Baš tužno, baš.

                Comment


                • http://www.tarzanija.com/radovanje-v...agnoza-nacije/



                  Upravo sam se izvristao od smeha kao nikad.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Al ono o Mikicu, Beli Evra Dajte ljudi da skupimo pare i isplatimo naseg kapitena pa nek ide u pm.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Tri minuta zaustavnog vremena je prošlo i Maksimović šalje poslednju bunar loptu pred kazneni PSŽ-a. Kasalica i Bodmer skaču, lopta se odbija na stranu do Lazovića. On centrira solidno, lopta preleće na drugu stativu gde je zaboravljen Vešović, ušao pre 10 minuta. Vešović spretno reaguje i šalje loptu ispod golmana. GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!

                      MARAKANA U TRANSU, PROSINEČKI UTRČAVA NA TEREN I KAO PRE 21 GODINE U EKSTAZI NABADA ČLANOVE STRUČNOG ŠTABA. VEŠOVIĆ DOŽIVLJAVA ORGAZAM I KLIZA NA KOLENIMA OČIJU UPRTIH KA SEVERU ODAKLE GA ŠAVIJA MILUJE OČINSKIM POGLEDOM PUNIM PONOSA. ŠEIK PIZDI, LOMI STOLICE U LOŽI, LUKIĆ U DUKSERICI “NAJVEĆI OLOŠ SMO PIJEMO I DUVAMO NA ULICI” METODOM KOLUMBIJSKE KRAVATE REGULIŠE PONAŠANJE VLASNIKA PARI SEN ŽERMENA.


                      Potpuno zaboravio na Vešovića. Fenomenalno napisano.

                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • http://www.mojacrvenazvezda.net/3718...igao-na-probu/

                        Zanimljivo..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ovo je dobro...

                          Podsetimo, naš klub u ovom prelaznom roku pojačali su Ljubo Nenadić, Eli Babalj, Milan Jovanović, ali je zanimljivo da nijedan od njih još nije debitovao.
                          Kad li će da zaigra taj ako potpiše uopšte...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Kad odluce da odmore Asamou,onda ce taj Brazilac da udje umesto njega. Znaci tamo negde u maju sledece godine,posto vidim da Robi i ne pomislja da proba da zaigra sa Asamoa-om,za 6 meseci odigrao je 40ak min,mozda ni toliko.
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Mislim da je Krneta završio karijeru u Zvezdi. Jovanović od 1.minuta protiv Omonije. Takođe i Veša menja Mikića, Mićko Milivojevića, a Kadu Čavu.
                              Bajko, Veša, Maksimović, Jovanović, Mladenović, Mićko, Kadu, Evandro, Kasalica, Milunović Laza. Sa ovim sastavom i ozbiljnim pristupom od početka do kraja imamo čemu da se nadamo.

                              Comment


                              • Originally posted by gagablues View Post
                                Mislim da je Krneta završio karijeru u Zvezdi. Jovanović od 1.minuta protiv Omonije. Takođe i Veša menja Mikića, Mićko Milivojevića, a Kadu Čavu.
                                Bajko, Veša, Maksimović, Jovanović, Mladenović, Mićko, Kadu, Evandro, Kasalica, Milunović Laza. Sa ovim sastavom i ozbiljnim pristupom od početka do kraja imamo čemu da se nadamo.
                                Sve se slazem samo ne znam da li bih zamenio Milivojevica...Meni bi igrali Milivojevic, Mijailovic i Kadu.. Evando mi se u zadnje vreme ne svidja, nema ga nigde kad treba, jednu odigra dobro pa onda ga nema, dok Kadu najduze igra u Zvezdi od svih njih...Kad god je trebalo Kadu je dao gol..Dosta vaznih i lepih golova dao je prosle sezone, a to da je fizicki slab, jeste ali ne vidim da je Evando nesto jaci..Jedino sto je on nas El Maestro, mogli bi obojica da igraju, onda neka leti Milivojevic..Ali Micko mora da igra...Jovanovic ne znam koliko je spreman...Mikica necu da spominjem, osecam da ga pustaju da igra samo da bi ga prodali..Ne znam kako je spreman Asamoa, to valjda Robi zna, mozda bi mu valjalo dati sansu, ali ne protiv Omonije, treba da prvo zaigra u prvenstvu..
                                Last edited by Cassius Clay; 30-07-12, 18:59.

                                Comment

                                Working...
                                X