Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Mezenga ga je majstorski zavukao, mada ni levica Cadu-a nije losa.

    Generalno su svi golovi lepi.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment




    • Umesto Kaludjerovićevog ovaj je trebao...

      Najbolji Mezengin...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • - Do utorka imamo rok da platimo kako bismo dobili sertifikat iz Australije. Ukoliko se to ne dogodi, Babalj neće moći da igra protiv Naftana. Ako ovo pitanje ne bude rešeno do tada, biće sigurno do trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
        a ako ne bude do treceg, sigurno ce do cetvrog(pod uslovom da se pre toga prodje trece, pa i drugo kolo, jelte)
        pa ovi da ne postoje trebalo bi ih izmisliti, kad bi se sakupie sve gluposti koja je "uprava" uradila samo u poslednja dva meseca, bilo bi tu materijala za jedno 2 knjige od po hiljadu strana

        Comment


        • Više se priča o ovim ratama nego o igri, a ni sa jednim, ni drugim ne stojimo dobro. Ne znam po meni bi trebalo, ako imaš odmah pare da kupiš nekog igrača plati i tvoj je, ako nemaš kupi nekog jeftinijeg, a ne sada mi dugujemo Boga pitaj kojim sve timovima, a isto tako Boga pitaj koji sve timovi duguju nama. I ovo što se radi prema Zvezdinoj djeci Milovanoviću, Kovačeviću, Peroviću je sramota, što smo ih dovodili ako nemamo pare . Ako prođemo do tog 4. kola volio bih da izvučemo Liverpul ili Inter, da bar ispadnemo od velesile, bolje nego da izvučemo neke Čehe pa da nas osramote. Nadam se da ćemo ući u LE, ali teško..
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

          Comment


          • Kad vec znate da cemo da ispadnemo odmah, da batalim pare za karte.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ne kažem da ćemo da ispadnemo , ali sa trenutnom igrom teško da možemo proći. Naravno ja se nadam i vjerujem da možemo proći, ali kao i mnogo puta ranije tu su fudbaleri da na uvjere u njihove "sposobnosti"...
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

              Comment


              • Igre na pripremama se bas gledaju...Nismo ni odigrali niti jedan zvanicni mec, a vec smo jednom nogom u autu. Daj bre uozbiljite se..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by deki94 View Post
                  Ne kažem da ćemo da ispadnemo , ali sa trenutnom igrom teško da možemo proći. Naravno ja se nadam i vjerujem da možemo proći, ali kao i mnogo puta ranije tu su fudbaleri da na uvjere u njihove "sposobnosti"...
                  Koja trenutna igra ? Kad si ti gledao kako mi igramo ?
                  Dal je moguce da ljudi pricaju o pripremnim utakmicama i vec se zale kako igramo lose,dan pred pripremnu tekmu citam izvestaj na RSB, igraci nosili na ledjima jedan drugog do vrha nekog brda,pa sisli dole,trcali,teretana,i posle odigrali utakmicu i vi se zalite kako je bila losa igra.
                  Juce je npr. Man City na pripremama izgubio od nekog bzv tima,i sta sad,njihovi navijaci vec znaju da onu nece da odbrane PL i ima da ispadnu iz LS...Gluposti.
                  Imamo pravo tek posle takmicarskih utakmica da komentarisemo igru.
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • S obzirom na to kako ih je Bata ubijao na pripremema (imam inside informacije o njegovom radu pre Zvezde, covek je teski sadista ) bio bih veoma iznenadjen da imamo bilo kakvu igru, i da je tako bio bih spreman da kazem da cemo uci u LE i biti sampioni. Sacekajmo kraj avgusta, tada bi trebali da imamo formu, za to se tempira. Ako udjemo u LE ove godine to ce mozda biti spas za klub zbog svezeg kapitala jer sada bukvalno nemamo nista.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ok je igra.. Ne znam sta ljudi ocekuju sad...Ali uprava sta radi, stvarno me nerviraju, trebali smo to da oteramo jos posle prvog derbija na Marakani..

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        Ok je igra.. Ne znam sta ljudi ocekuju sad...Ali uprava sta radi, stvarno me nerviraju, trebali smo to da oteramo jos posle prvog derbija na Marakani..
                        A da dodje ko, Dule Savic? Posto ne vidim nikog ko bi izbliza mogao da bude opozicija, a gorepomnuti je 30 puta gora kuga nego sadasnji.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Moj savet, manite se uprave, gledajte fudbal i navijajte.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Moj savet, manite se uprave, gledajte fudbal i navijajte.
                            Ko jos slusa tvoje savete.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ko kaze da moraju da me slusaju, ionako ne znam nista, odo' da mrzim Miami Heat.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Nisam mislio na utakmice sa priprema, nego na utakmice sa kraja sezone. U sva tri derbija smo imali dosta sreće, a o mečevima sa Pazarom i Radničkim i da ne pričam kako smo igrali . Nadam se da će me igrači pokazati neki napredak, inače će se ponoviti priča od prethodnih godina. Moja priča se temelji baš na onome od prethodnih godina. Dovedemo pojačanja o kojima se priča kao da su lično CR i LM i onda nam Ren pokaže da ne smijemo ni pomisliti da uđemo u LE. Zato ove godine idem sa ovom pričom da se ne bi previše razočarao, a ako bude rezultata to će biti odlično. Ostao je glavni kostur tima, ali svi će morati izginuti na terenu i izdignuti se iznad balkanskog mentaliteta...
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                                Comment

                                Working...
                                X