Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sastav:

    Popović, Gobeljić, Eraković, Pankov, Radulović, Petrović, Spiridonović, Nikolić, Ivanić, Gavrić, Ben.
    Radulović novi levi bek.

    Muka me uvati kad vidim Spiridonovića i Petrovića.

    Comment


    • Jel Gobeljic uopšte fudbaler?!

      Comment


      • Šta se dešava sa Veljkom Nikolićem previše greši u poslednje vreme baš je negledljiv

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post
          Kog Apolona više brate

          A pod Milojem je Partizan bio baš jak.

          Milojević je sa Kazahstancima igrao x u prvoj pa ih dobio na Marakani.

          Sad je greh što je Zvezda igrala X na Kipru sa Omonijom a oprali bi ih kući.

          Nerealna neka poredjenja ali neka bude. Jedino gde bih se složio delimično to je fizička sprema. Nismo na nivu srpskoligaša ali bih zamenio kondicione trenere.
          Nije Partizasn bio jak ali jesu Salzburg, Jang bojs, Kopenhagen, a dobili smo i prvaka Evrope na Marakani.

          I da, greh je ispasti od one gerijatrije sa Kipra.

          Evo i sinoć, kakva laž da mi igramo neki lep i dopadljiv fudbal.

          I da, nije mi jasno šta ovi treneri svi vide u Gobeljiću, ko je ovde lud, čak je i poziv za reprezentaciju dobijao !!!

          Comment


          • Od Gobelje vide procenat, zar ima neko kome to nije jasno?

            Comment


            • Ima li neko normalan da misli da bi u Zvezdi u upravi mogao da bude pedofil?

              Kakav je to fakultet na kome je dokazani pedofil?

              Partizan je najodvratniji klub u istoriji sporta. Ustaše Glazeri i Tudjmani, pedofili, Jugosloveni, kosovski Aljbanci Vokri i ekipa...mogli su i Nasera Orića staviti za sportskog direktora. Uklapa im se u imidž po par osnova.

              Naser Orić sportski direktor
              Boban potpredsednik
              Džo Šimunić PR
              Last edited by Cassius Clay; 26-10-20, 09:43.

              Comment


              • Boli me ona stvar za pedofila, mnogo mi je bitnije to što je atletičar Gobelja Katarina Doli postao kapiten.

                Bez Kange i Kataia smo kurton. Bravo Mađijo.
                Last edited by FKCZ; 26-10-20, 10:10.

                Comment


                • Krivo ti što Gobelja ciganštura trpa Kaću? Nemoj plakati grobarčiću.

                  Promeni temu, ne smaraj. Gobelja je igrač koji gine za Crvenu Zvezdu. Limitiran da. Ali nikada od njega nismo doživeli da se vuče po terenu.

                  To što igra, to je već pitanje za Milojevića i Stankovića. Očigledno oni valorizuju neke njegove kvalitete.

                  Pedofil vam u klubu muko mučena, a tebi smeta što Gobelja prči Kaću Grujić.

                  Comment


                  • Originally posted by FKCZ View Post
                    Cilj je da se prica o Kangi a ne o debaklu u derbiju, finansijskom debaklu, katstrofalnim pojacanjima...

                    Terza baci kosku i maloumnici se upecaju.
                    Pratim ja ovog grobara prerušenog odavno, od prvog posta. Radi se o inteligentnoj osobi, znači ne daje mu gas po svakom postu.

                    I jesmo se upecali mi maloumnici ili si ti malouman?

                    Pričao o Banjcu nekom a govorio da je Kanga dimna, da će u Trabzon, suptilan lik.

                    Nije ono uočljivo na prvi pogled.

                    Nego sam ga pogodio u živac što navija za konglomerat pedofila/ustaša/OVK-ovaca pa odmah ljubomoriše što Gobelja meće Kaći.
                    Last edited by Cassius Clay; 26-10-20, 10:54.

                    Comment


                    • Marko Gobeljić ima tri srca za razliku od one kukavice Nikolića koji se krio i bežao od "ala" iz Hofenhajma kao poplašena veverica ili mali zeko.

                      Za Marka Gobeljića treba pitati nesrećnog Bufona.

                      GOLČINA GOBELJIĆA: Kada lopta ovako ‘legne’ na volej, ni veliki Điđi Bufon ne može ništa!


                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Uvek je poginuo u dresu a zaboravljamo da su isti nosili mnogi koji ga ne zaslužuju. Koji su se kao pičke vukli po terenu.

                        Od Aleksandra Lukovića pa nadalje.

                        Comment


                        • Rasizmu odavno nije mesto u fudbalu.

                          A ove mlade navijače kome je Gobelja Grujić najbolji desni bek uzalud je ulaziti u diskusiju.

                          Manje veruj informeru i sličnima više razmišljaj svojom glavom, bićeš uspešniji u životu.

                          Tebi ako je pedofil s PF glavni problem onda je tebi super.
                          Ja sam istog zbog CZ napadao face to face više puta i to gde to uopšte nije bilo prijatno i bezbedno po mene.

                          Napravi tw pa se raspravljaj s idiotom, meni je Dolly s kapitenskom trakom mnogo veći problem. Pravi mi čir kad vidim onu konobarsku facu.

                          Comment


                          • Ne, ne, inteligentan si ti jako. To ti priznajem.

                            Comment


                            • Smanjite ljudi malo tu mrznju,i Partizan i Zvezda su srpski klubovi osnovani u SFRJ,kakve ustase,Orici.
                              Ne znam zasto ako navijas za jedan klub to mora da znaci da mrzis ovaj drugi klub,to je politika ovih pedofila,lopova,kriminalaca po klubovima,ne lozite se na njihova idiotska saopstenja.

                              Comment


                              • Ma pusti Uroša, uskoro će on opet da menja priču.

                                Nedavno je izjavljivao kako smo mi glupi što pljujemo FK upravu i da su to ljudi koji se bore protiv svih. I kako njih poštuje mnogo vise nego ljude u KK koji su Vučićevi polteoni( a ovi nisu ).

                                Mnogo više poštuje pedofila od poltrona.

                                Ko zna šta će pričati za par meseci, koja retorika će biti popularna.
                                Last edited by mark !t zer0; 26-10-20, 11:29.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X