Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Sreća je okrenula leđa jer je i ona videla naš kukavičluk.

    Hrabriji tim je prošao dalje.
    To je to.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Veliki udarac za klub je ovo ispadanje, ogroman udarac.
      Da su igrali Nikolić, Gavrić i Pavkov, ove bi zgromili.

      Het-trik Pavkova.

      Tako bi ih tuko da bi se pušili.

      Al ne ume Deki da prepozna trenutak.

      Comment


      • "Bili smo bolji, dominirali, da smo dali drugi gol..."

        http://sportklub.rs/Fudbal/Champions...drugi-gol.html

        Posle toga i temperatura, i važnost utakmice, i tenzija, prosto su se igrači umorili.
        Ovo je bio najveći problem, temperatura, ogroman umor jer su noge teške posle dugih i teških priprema, opak protivnik koji je sve vreme stvarao tenziju.
        Last edited by Karamazov; 16-09-20, 19:36.

        Comment


        • Ono što je započeo trojac Terza, Mrkela, Miloje, nastavljeno je u malo izmenjenom sastavu... rokada Miloje i Stankela. U ranijem periodu smo bili miljenici sreće i penal ruleti su bili naša talija. Večeras se pokazalo da i tome ima kraj. Kvalitet je bio na našoj strani ali kada se ispromašuješ sledi kazna.
          Kada igraš tri godine uzastopno grupe u evro takmičenjima (LE i dve LŠ) a posle toga izgledaš kao Vojvodina onda sebi moraš postaviti pitanje šta je radio menadžment na čelu sa Terzom, Mrkelom i trenerima Milojem i Stankelom? Mi smo iz sezone u sezonu ulazili lošiji a problem na poziciji levog beka nisu bili sposobni da reše za ceo taj period i oslonili smo se na staklenog Rodu. Ako je istina da je i Degenek bivši igrač, onda treba postaviti pitanje zašto njega forsiramo i zašto je on šutirao penal.
          Znam da Terzić neće puštati glasa dok nekog ne rasturimo pa makar i u LLL. Taj bi probušio i sjebao i čeličnu sferu.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Da su bar zašli po atletskim klubovima i sakupili sportiste koji znaju i hoce da trče.
            Ovako imamo najdronjaviju ekipu u kvalama, najsporijeg halfa na planeti, najnespremnijeg levog beka, trenera koji stavlja desnog beka na levog, a na desnog nesto sto i nije fudbaler.
            Ubacuje veznog, koji nije igrao zadnjih 10 utakmica, koji bi kod prosečnog nastavnika fizickog dobio na poklon dvojku zbog nepravilnog trčanja i td itd.
            Inače, trener, s. Direktor, predsednik, onaj trljač vratova kod izmena, imaju na hiljade odigranih utakmica, čisto sumnjam da nisu upućeni kako treba da izgleda ozbiljan tim.
            Last edited by L a z a r; 16-09-20, 20:23.

            Comment


            • Ti znaš da te Uroš voli najviše kad svi krenu da dižu ruke, kad se pukne na krov, a ja na istok, Čuka, kiša, par stotina ljudi. Smrad Ožeg daje gol i raduje se ja mu jebem majku sa istoka.

              Tad najviše volim ovaj klub kad se raščite LŠ zvezdaši i ostali kojima je "domaća liga sranje". Ma gledao bih Zvezdu u opštinskoj ligi.



              Ne može ti niko ništa kad si najvoljeniji klub na svetu, da mi izrokamo stoku ove godine, a Evropa je demode.

              Comment


              • Daj Lalata

                Comment


                • Kopenhagen je ispao identično, pa je stigao do Mančestera i četvrtfinala, tako da samo jako i svom silom [emoji106]
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Šta da napišem, da pljujem i to....sve je uglavnom napisano i jasno, ali vidim da ovu stvar niko ne pominje, imamo situaciju da nam Veljko Nikolić igra DMC ceo početak sezone, čak i prethodno gostovanje u Tirani gde je možda bio i najbolji pojedinac na terenu, pored toga uz Kataija je naš najbolji igrač na početku sezone i......ajde nije počeo, tatkička neka zamisao Stankovića, ali da ga ne ubacuje u igru već gura Jovančića kojem je ova utamica ako se ne varam prva ove sezone.....ma idi.....naterao ga Terza retardirani, mislio da ćemo odigrati nešto i proći pa da kao neko vidi i odvede za 0e i 20% od sledeće prodaje.

                    Comment


                    • Kakva ocajna podgrupa 50% je sansa, da ce nam zapasti jos cupaviji rival na papiry od Omonije, jos ovde opet 1 mec, jos ako je gostovanje. Preostale 2 podgrupe bi bile lakse na papiru. Valjda nece Marfijev zakon opet da izdominira sa nama.

                      Comment


                      • Oni koji znaju najviše fudbala, Gavrić i Nikolić su rezervisti zbog likova kao što su Jovancic.
                        Kakve mrtve kombinacije.

                        U Zvezdinom omladinskom timu imamo bolje igrace od Jovančića.

                        Kanga mi je isto smešan, Acu uništio zapad a ni Sanogo mi se ne svidja.

                        Sto se tice ovog Italijana, njegove statistike i nekog opšteg osecaja deluje mi da će biti u rangu Parkera.

                        Krstović najbolji napadač kog imamo.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Sarajevo/Budućnost kući, lagano nakatavanje

                          Comment


                          • Prodaja igrača je zlo, kada su dovođeni Robert Prosinečki, Dejan Savićević, Darko Pančev, Siniša Mihajlović... nikome na pamet nije padala nikakva prodaja.
                            Igrači se dovode kao pojačanja, i još jednom podvlačim, pojačanja, a ne kao kamion drva koji treba da se liferuje dalje.

                            Pojačanja se dovode da bi se u Evropi ostvario rezultat, kao što je to bio slučaj za plan 1987-1991, pet godina kada je građen tim za dominaciju u Evropi.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Prodaja igrača je zlo, kada su dovođeni Robert Prosinečki, Dejan Savićević, Darko Pančev, Siniša Mihajlović... nikome na pamet nije padala nikakva prodaja.
                              Igrači se dovode kao pojačanja, i još jednom podvlačim, pojačanja, a ne kao kamion drva koji treba da se liferuje dalje.

                              Pojačanja se dovode da bi se u Evropi ostvario rezultat, kao što je to bio slučaj za plan 1987-1991, pet godina kada je građen tim za dominaciju u Evropi.

                              Pa ti si nahvalio ova pojacanja i svakodnevno ih hvalis trolujes, kao da su Mesi i Ronaldo, tako da bar sada cuti.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Sarajevo/Budućnost kući, lagano nakatavanje
                                Samo se nadaj Uki,ako vam je ono protiv Omonije standardna igra ja ocekujem da vas izbacimo.
                                Imamo bas fin sastav,Grbic vam mora dat makar 2 komada.

                                Comment

                                Working...
                                X