Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad će dimna bomba kod Darjana ili u Informeru.

    Bane Ivanović ili neki Brazilac, ajdeeee

    Comment


    • Prijović 99,9%.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Prijović 99,9%.
        Njega su već pustili u novine ali brzi demant jer odlazi u Grčku...čeka se nova magla, recimo u vidu nekog veznog mamojebca.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Njega su već pustili u novine ali brzi demant jer odlazi u Grčku...čeka se nova magla, recimo u vidu nekog veznog mamojebca.
          Kuzmanovic / Krsticic
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Gde je i šta radi Zvezdan Terzić, od derbija čekam njegovo saopštenje i nema ga još !?

            TERZO LOPOVE !!!!
            Ispucao sve fore za zamajavanje navijača.

            Sad moli duha koji lebdi Marakanom da mu da koji evrić za pojačanja.

            Comment


            • Mislim da je i duh ljut na Terzu. Ne bi me čudilo da bude transfera u FSS

              Ne treba zaboraviti da je duh sujetan. Dobio je Terzić po ušima a u Crnu Goru ne može nazad. Sad je mala Vučićeva kućna ljubimica
              Last edited by Cassius Clay; 16-06-20, 09:00.

              Comment


              • Imamo pudlicu na čelu kluba...

                Imamo Mitu sisu kao sd...

                Dobro da postojimo.

                Comment


                • Niko ne piše da smo doveli nekog majstora fudbala iz Malezije.
                  Takodje niko ne piše da ćemo Pantovica, direktno iz akademije, uvaliti za ogromnih milion evra Olimpijakosu. Bratski što bi se reklo.

                  #najgoriklubnasvetu
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Pa zašto ne pomoći bratskom Olimpijakosu?

                    Zašto ne strpati koji evro za novog Rendza?!

                    Comment


                    • Gagi Jovanović ima na ig Vujadina Savića poruku za grobare

                      https://www.kurir.rs/sport/fudbal/34...io-na-prozivke

                      Kapa do poda. Milojko i treba da navija za Partizai. Ipak je on Titin pionir.
                      Last edited by Cassius Clay; 16-06-20, 14:27.

                      Comment


                      • Borjan je smesan kao crtani film. Nosi grb Ultra Kopa na kapitrenskoj traci, sto je sramota za klub, a za njega tek. Isti ti su ga bili jer im nije dao da mu j.bu zenu, pa je ispala frka...

                        Ovo nije Zvezda i jako mi je drago sto ce ljudi bojkotovati namestenu titulu. S kim god da pricam uvidjam da ne veruju u ovu Zvezdu.

                        Comment


                        • Originally posted by FKCZ View Post
                          Borjan je smesan kao crtani film. Nosi grb Ultra Kopa na kapitrenskoj traci, sto je sramota za klub, a za njega tek. Isti ti su ga bili jer im nije dao da mu j.bu zenu, pa je ispala frka...

                          Ovo nije Zvezda i jako mi je drago sto ce ljudi bojkotovati namestenu titulu. S kim god da pricam uvidjam da ne veruju u ovu Zvezdu.
                          To je već pantićevska laž.

                          Nije te bilo teško navući na tanak led sa bojkotom a od starta sam sumnjao da si grobar po par upisa. Sad je to dokazano.

                          Case closed!

                          Normalno da nema ništa od bojkota, slavi se titula na najjače!!! Gazi!!!

                          A ti brate "FKCZ" bio si mi sumnjiv od starta i sa avatarom i sa nickom, i sa upisima oko RSB ali si se ovde sam izdao. Grobar 1/1.

                          Čak mislim da znam i ko si ali dobro.

                          Ako neko sumnja da lažem neka pročita sve njegove postove. Čovek koji prati naš fudbal i partizanovac je i troluje ovde nas na perfidan način.

                          E pa kume, slavi se titula na najjače a ovu od dogodine već pišemo jer nam se može. I još će biti crveno belih kranova po Beogradu, polako...
                          Last edited by Cassius Clay; 16-06-20, 21:09.

                          Comment


                          • FKCZ je u svemu u pravu u svom postu.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              To je već pantićevska laž.

                              Nije te bilo teško navući na tanak led sa bojkotom a od starta sam sumnjao da si grobar po par upisa. Sad je to dokazano.

                              Case closed!

                              Normalno da nema ništa od bojkota, slavi se titula na najjače!!! Gazi!!!

                              A ti brate "FKCZ" bio si mi sumnjiv od starta i sa avatarom i sa nickom, i sa upisima oko RSB ali si se ovde sam izdao. Grobar 1/1.

                              Čak mislim da znam i ko si ali dobro.

                              Ako neko sumnja da lažem neka pročita sve njegove postove. Čovek koji prati naš fudbal i partizanovac je i troluje ovde nas na perfidan način.

                              E pa kume, slavi se titula na najjače a ovu od dogodine već pišemo jer nam se može. I još će biti crveno belih kranova po Beogradu, polako...
                              Nadam se da je ukusn sendvic. Prijatno!

                              Comment


                              • Kurir nam dovodi Prijovica, Kataia, Tosica, Ivanovica i Kuzmanovica

                                Comment

                                Working...
                                X