Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovešće opet nekog polovnjaka. Bolje mu je da plati dobrog skauta kao Iliev. Nadam se da će Stanković bar u tom domenu da se pokaže, više je za sportskog direktora nego za trenera.

    Ne jer ne zna puno, to se da promeniti, već zato što je ložana i džiberčina. Kad sam ga video sa grbom zvezde na kravati i sakou malo je falilo da se prevrnem.

    Ljakse je lajkse

    Comment


    • Ma nije fora ni u tome da li je ljakse ili je lud ili je lozana......Iliev je isto budala, ima psihopatske ispade ali jbg na kraju se ispostavilo da covek zna da radi ono sto mu je posao i u tome je poenta, a na kraju krajeva to je i najvaznije. Kod Stankovica se odmah vidi da nije za trenera. Oduvek mi je delovalo da ima vise klikera za bavljenje tim nekim stvarima koje su neposredno vezane za fudbal, a ne direktno, kao npr sportski direktor, direktor mladjih kategorija i slicno... Mada pored Terzica madjije sportski direktor nije potreban, a ni predsednik, a ni trener covek je ubedjen da se u sve razume samo jos da zaigra u napadu....
      Last edited by tamonajugu; 13-06-20, 20:32.

      Comment


      • Originally posted by tamonajugu View Post
        Ma nije fora ni u tome da li je ljakse ili je lud ili je lozana......Iliev je isto budala, ima psihopatske ispade ali jbg na kraju se ispostavilo da covek zna da radi ono sto mu je posao i u tome je poenta, a na kraju krajeva to je i najvaznije. Kod Stankovica se odmah vidi da nije za trenera. Oduvek mi je delovalo da ima vise klikera za bavljenje tim nekim stvarima koje su neposredno vezane za fudbal, a ne direktno, kao npr sportski direktor, direktor mladjih kategorija i slicno... Mada pored Terzica madjije sportski direktor nije potreban, a ni predsednik, a ni trener covek je ubedjen da se u sve razume samo jos da zaigra u napadu....
        A drago mi je što sam medju prvima podržao Sava Miloševića kod vas iako su ga mnogi pljuvali. Ako se sećam i ti si. Retko simpatičan lik uz svakakve ludarije koje su ga pratile.

        Za onog smrada Stanoja i za ćelavog prepotenka čovek je izmislio i struku i poštenje. Ma koliko to smešno zvučalo.

        A Iliev je maestralan. Uopšte ne treba to kako se neko ponaša/ponašao da bude merodavno.

        Meni smeta Dejan jer sam mislio da je došao kao bliži na vezi sa Vučićem a on se sklanja Terziću ovde i ubacuje Ivanića na uštrb Velje, kao Velja nema radnu etiku.

        A sve je počelo od komentara onog govneta Koromana da se Velja i Gavra kao opijaju, levo desno

        Comment


        • https://www.maxbetsport.rs/koroman-g...u-krvi-211443/

          Comment


          • Eh kad Koroman prica o opijanju
            Kao sto rekoh u zvezdi nema zdrave hijerarhije i dogovora, vlada nekakav kaubojski zakon....u Partizanu znaju da donesu (ne)namerno losu odluku itekako narocito uprava ali neki red se vec godinama zna i ne mogu tek tako jedan-dva coveka za sve da se pitaju.... Zato je Partizan godinama daleko uspesniji u radu sa klincima od zvezde i ume bolje da implementira strance u tim i okruzenje. Partizanovi stranci su mnogo manje placeni od zvezdinih ali su generalno godinama unazad ostavili dublji i pozitivniji trag u nasem fudbalu. Selekcija zvezde je u haoticnom stanju, nagomilani su igraci bez ikakvog sistema i cilja i sad ako to neko ubrzo ne ispegla i dotera vratice se na ono stanje gde su bili pre 5-6 godina,... Ima itekako (individualnog) kvaliteta u zvezdi ali ljudi ne shvataju da to apsolutno nista ne znaci bez uspostavljanja prave strukture tima. Ne moze prost navijac da shvati da je individualni kvalitet jedno veliko NISTA ako je strukturno i sistemski ceo TIM u haosu... Okean stvari mora da se odradi kako bi kvalitet jednog igraca dosao do izrazaja. Zato su partizanovci kritikovali Sumu na pocetku zato su zvezdasi pri kraju izgubili poverenje u Marina....ne mozes ti od jednog igraca da ocekujes da igra dobro ako ostali igraju kao *****..... Na tim najboljim igracima se vidi kakav tim imas - ako oni igraju lose onda znaj da si u dubokim problemima sa celom ekipom, a ne samo sa njima....
            Last edited by Constantin; 14-06-20, 06:04.

            Comment


            • Ma brate sve je ovo prosta igra - ili si bolji ili nisi, ili si doveo bolje igrače, ili nisi.

              Kad su bili Lučo Ibanjez i Hugo pevala se druga pesma. Le Talek. Pa i Donald je karakterno za ceo vezni red...

              Lučo Ibanjez uleće posle derbija Saši Iliću da se biju. Hugo šmekerski na Marakani, pa onda na JNA nabija glavom.

              3 gola kojih se svi sećamo. Ja se nijednog Boaćijevog ne sećam u derbiju. To su neke muljaže mufljuske, ja se ne sećam jednog njegovog efektnog gola sem protiv Kelna i Sparte.

              Sećam se Borhinih protiv Ventspilsa njegovih se ne sećam. Sećam se Mrdjinog u derbiju njegovih ne, života mi.

              Rodić je jedna velika k za Luča Ibanjeza. Donald-Grjuić je bio dobar vezni red kao i Krstičić-Bakula. Pored jednog balvana mora da igra jedan koji zna.

              Aleksandar Katai je u važnim utakmicama rešavao. Kakav gol vam je dao, šta je radio u kvalifikacijama, a Marin je, Marin nije ostavio takav utisak.

              Slavoljub Srnić fali Zvezdi mnogo i bezveze smo ga terali. Jeste on dunster igrački ali je bio vojnik i sa Gobeljićem i njim iako je ofanzivno igrač manje na terenu, stvarno ne treba brinuti kada su te defanzivne postavke. Na kraju krajeva dao je dobar gol Krasnodaru koji je prelomio sve, namestio je Hugu gol na JNA.

              Prelako smo se odrekli takvih igrača da bi došle neznalice kao što su LaPara i slično.

              Mustafa nam maše prstićima, Milunović kukavica ništa.

              Lučo bi mu šamar pukao

              Comment


              • Kako to izgleda kad imaš latinose u timu (kad ih pogodiš) i kad imaš ljude kao što je Katai koga boli uvo a ne kao Marin koji se sakrije u svakom derbiju pa ga tražimo kao Barselona Mesija po Enfildu.

                Eto šta je napadač



                Comment


                • Boace povređen
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • A pored njega protiv TSC-a neće igrati Rodić, Milunović i Jovančić. Kakvo pojačanje jbt. Znači da su tu onda Konatar i Radulović.
                    Najgore od svega je što će ona sisa Ivanić ponovo igrati, mrtvak stvoren za rigidne, spore terene Belorusije.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Kako to izgleda kad imaš latinose u timu (kad ih pogodiš) i kad imaš ljude kao što je Katai koga boli uvo a ne kao Marin koji se sakrije u svakom derbiju pa ga tražimo kao Barselona Mesija po Enfildu.

                      Eto šta je napadač



                      Pa niste tad pogodili samo strance nego i los Partizan.....mi vas pobedjujemo i u momentu dok imate evropsko prolece i dve lige sampiona zaredom.... Ne kazem ja da je zvezda promasila sa svim strancima ali uglavnom jeste generalno. U stvari nije promasila nego nije uvek bila sposobna da iskoristi njihov kvalitet. Tada ste imali skuplju ekipu a imate i sada. Vi odavno imate vecu finansijsku moc od Partizana, nije to pocelo sa ovom vlascu...

                      Comment


                      • Zvezdini stranci nikada nisu koštali daleko više od Partizanovih. Tu smo negde, pogotovo ove sezone.

                        Zvezda nije oduvek imala više para. Najviše para je imao Partizan u vreme ovlašćenog državnog lopova Žarka Zečevića.

                        Tad se gradio Teleoptik a umalo uz muti smuti kmbinacija i novi stadion da se izgradi. Al evo mu ga na, to mu nije uspelo.

                        Što se tiče derbija kad smo pobedili 3:1, te sezone smo ispali u kvalifikacijama za LE. Uprava nije na vreme obezbedila Grofu nove igrače.

                        Komšije su terale sprdnju sa nama, većina je mislila da će nas u prvom derbiju rutinski odraditi. Al cvrc, pobedili smo 3:1 i odigrali odličnu utakmicu.

                        A što se tiče nastavka ove sezone, u preostale utakmice dati šansu klincima. Možda vidimo i Sanoga.
                        Last edited by Karamazov; 14-06-20, 08:50.

                        Comment


                        • Originally posted by tamonajugu View Post
                          Pa niste tad pogodili samo strance nego i los Partizan.....mi vas pobedjujemo i u momentu dok imate evropsko prolece i dve lige sampiona zaredom.... Ne kazem ja da je zvezda promasila sa svim strancima ali uglavnom jeste generalno. U stvari nije promasila nego nije uvek bila sposobna da iskoristi njihov kvalitet. Tada ste imali skuplju ekipu a imate i sada. Vi odavno imate vecu finansijsku moc od Partizana, nije to pocelo sa ovom vlascu...
                          Sine, Zvezda je za vreme onog zuluma kad ste uzimali titulu pod Robijem imala period od 5-0 nad vama što ne znači da je bila bolja sveukupno kao tim.


                          Derbi je derbi. Mnogo više ima Partizan titula bes pobede u derbiju nego Zvezda

                          Comment


                          • Da li vrhunski fudbaleri i treneri koji su igrali i ucili zanat od najboljih na svetu, zaista ne vide da u zvezdinom timu bar 6-7igraca ne zaslužuje ni klupu u istom klubu?
                            I onda dodjem do zaključka da je glupo bilo sta komentarisati, a jos gluplje ici na stadion i podržavati ovu nakaradu.
                            Da bar malo imaju stila u svemu ovome.
                            Last edited by L a z a r; 14-06-20, 09:35.

                            Comment


                            • Uvek se misli na Gobeljića ali ću podsetiti da je Man Utd dominirao sa Džonom O'Šejom koji posle nije igrao nigde. Ratnici su uvek dobar materijal, ne možeš kao Zvezda imati 11 tehničara. Jedino ako nikne nešto u omladinskoj.


                              Mnogo bi nam značili bekovi koji znaju ofanzivno da igraju ali dok se ne dodje do toga Gobeljić završava posao. Nije nikad ni bio predvidjen za startera, nego se kupivalo nekih polovnjaka svuda...

                              Comment


                              • Čuj dilema Simić ili Nikolić
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X